Geriausios lažybų bendrovės internete 2017 m. pavasaris

Tai patikimos, pasaulyje žinomos ir pripažintos bendrovės. Taip pat mūsų visa komanda yra išmėginusi ir nuolat naudoja šias bendroves patys statydami savo pinigus, bei pateikdami mūsų lankytojams sporto prognozes. Mes drąsiai galime teigti, kad tai yra geriausios bendrovės internete prasidedant 2017 metams. 

Pinnacle

 Aukščiausi koeficientai rinkoje 

 Dideli statymų limitai

 Greiti išmokėjimai

Reitingas "A+"  

 Draugiška laimintiems žaidėjams

 Geras klientų servisas

Sbobet

 Aukščiausi koeficientai total`am

Aukščiausi koeficientai handicap`am

 Dideli statymų limitai

Reitingas "A+"  

 Draugiška laimintiems žaidėjams

Bet365

 Labai aukšti koeficientai

 Gyli ir plati sporto pasiūla

 Live statymai

Reitingas "A+"  

 Didžiausia lažybų bendrovė

 Live transliacijos

888 sport

 Registracijos premija ir bonusai

 Gyli ir plati sporto pasiūla

 Live transliacijos

Reitingas "A+"

TonyBet

 Geri krepšinio pasiūlymai

Puslapis lt  kalba

 Aptarnavimas  lt  kalba

Reitingas "A"

 Geri bonusai lietuviams

MyBet

 Aukštesni negu vidutiniai koeficientai 

 Geras aptarnavimas

Reitingas "A"

 100€ registracijos premija

Unibet

 Statymai futbolui

 Puslapis lt  kalba

 Aptarnavimas  lt  kalba

Reitingas "A"  

 Patogi mobili versija

 Live transliacijos

William hill

 80+ metų veikimo patirtis

 Gyli ir plati sporto pasiūla

 Live statymai

Reitingas "B"  

 Patogi mobili versija

SuperLenny

 Plati Australijos pasiūla

 Plati Kanados pasiūla

Greiti išmokėjimai

Reitingas "B"

Matchbook

 Lažybų turgus

 Gyli ir plati sporto pasiūla

Labai aukšti koeficientai

Reitingas "B"  

 Dideli statymų limitai

 Draugiška laimintiems žaidėjams

Betsson

 Daugiau kaip 50 metų veiklos

 Geras klientų aptarnavimas

 Geri koeficiantai

Reitingas "B"  

 Plati live statymų pasiūla

 Patogi mobili versija

 Tinka tik užsienyje gyvenantiems lietuviams

Nordicbet

 Plati Skandinavijos sportų pasiūla

 Didelės registracijos premijos

 Tinka TIK užsienyje gyvenantiems lietuviams

Reitingas "B"  

 Klientų aptarnavimas

Betsafe

 Plati Skandinavijos pasiūla

 Greiti išmokėjimai

 Tinka TIK užsienyje gyvenantiems lietuviams

Reitingas "B"  

 Didelės registracijos premijos

Geriausios lažybų bendrovės internete

Mes vertinome ir sudarėme bendrovių sąrašą ne tik iš "pasaulinės" perspektyvus, bet ir akcentavome tuos dalykus kas svarbu Lietuvos žaidėjams, plačios Lietuvos įvykių pasiūlos, klientų aptarnavimo galimybė Lietuvių kalba, premijos skirtos Lietuvos lažybų žaidėjams. Tačiau rinkdamiesi nepameskite galvos, būtinai palyginkite, kuri Jums atrodo patrauklesnė (pvz: daugiau pasiūlos jūsų mėgstamose sporto šakose, geresnės naujo žaidėjo premijos, aukštesni koeficientai ar kt.) Rinktis galite ir iš kitų bendrovių, tačiau būkite atsargūs su menkai žinomomis, naujomis lažybų bendrovėmis internete – dalis jų greitu laiku tampa nemokiomis, kai kurios veikia nelegaliai, tad kyla rizika likti apgautiems, prarasti ne tik laimėjimus, bet ir įneštas lėšas, dar kitos sukurtos sukčiavimo tikslais ir gali pasinaudoti Jūsų kortelės duomenimis piktavališkiems kėslams. 

Lažybų bendrovės Lietuvoje

Lietuvoje veiklą vykdančios bendrovė traukia azartiškus lošėjus gerai žinomais vardais. Ko gero kiekvienas bent kiek susidūręs su lošimais žino tokias bendroves, kaip Orakulas, TonyBet, TOP Sport ar BalticBet. Šios bendrovės Lietuvos rinkoje sėkmingai konkuruoja su populiariausiomis užsienio bendrovėmis, o didžiausias jų privalumas – didesnė Lietuvos sporto ir kitų vietinių renginių pasiūla. Žinoma, tai aktualu tik tuo atveju jei Lietuvos sportas Jus domina labiau ar esate linkę atlikti statymus įvairių rinkimų metu, vykstant muzikos konkursams ar net dėl įvairių loterijų (pvz.: Vikingų loto kamuoliukų). Be to, kai kurios bendrovės galbūt turi lažybų punktą visai arti Jūsų namų, tad tai gali būti puiki vieta susitikti su draugais ir atlikti statymus, aptarti įvykusias sporto varžybas, rezultatus, pasigirti savo sėkmėmis ar gauti įžvalgų dėl nesėkmingų statymų bangos.

Geriausia lažybų bendrovė Lietuvoje

Nuspręsti, kuri lažybų bendrovė Lietuvoje verta geriausiosios vardo, būtų sunku. Visgi rimčiausia ir didžiausia Lietuvoje – TonyBet, tad galbūt ir būtų galima ją laikyti geriausia lažybų bendrove Lietuvoje. TonyBet lažybų pasiūla yra labai plati, pakankamai būdų įnešti pinigams (tiesioginis mokėjimas banku, e-valiutos, gyvai atėjus į lažybų punktą) ir juos išsigryninti (tiesiai į savo banko sąskaitą arba Skrill piniginę). Be viso to, siūlomi ne tik statymai internetu kompiuteryje, bet ir mobiliuosiuose įrenginiuose (naudojant specialią programėlę Android ar iOs įrenginiuose). Ši bendrovė gerai žinoma bei vertinama ir dėl didelio kiekio remiamų sporto ir kitų asociacijų, klubų, renginių, tad tikrai yra patikima ir solidi, jei sugeba atlaikyti vis didėjančią konkurenciją, prisitaiko prie kintančių sąlygų, lošėjų poreikių.

Didžiausia lažybų bendrovė

Kai kuriems geriausia lažybų bendrovė yra ne ta, kurioje patogiau įnešti pinigus, juos išsiimti, viskas vyksta greičiau ar valdymas yra patogesnis, bet ta, kurioje yra didžiausia žaidimų pasiūla, kitaip tariant geriausia yra didžiausia lažybų bendrovė. Didžiausia Lietuvoje, kaip jau minėjome aukščiau, skelbiasi TonyBet bendrovė. Ši siūlo didelį kiekį lažybų sporto srityje, taip pat įtraukia įvairius kamuoliukų lošimus, o esant politiniams įvykiams, pavyzdžiui Prezidento rinkimams, į savo statymų asortimentą įtraukia ir pastaruosius.

Pagal įvairius kriterijus, apklausas ir pateiktus duomenis, didžiausia lažybų bendrovė už Lietuvos ribų – bet365. Ji tapus favorite ne vienam lošėjui, tačiau kiti atsiliepia priešingai – per ypatingai didelę paklausą kartais nepatogu rasti dominančių statymų, išskiriami populiarūs, tačiau nebūtinai puikiai tinkantys Jums. Taigi, ir vėl susiduriame, kad geriausias masei dar nereiškia, jog bus geriausias Jums, tad siūlome rinktis patiems, atsižvelgiant į mūsų rekomendacijas.

Didžiausia lažybų bendrovė

Lažybų bendrovės užsienyje

Lažybų bendrovės užsienyje įprastai traukia savo dydžiu, galimybėmis, bonusais, kurie dažnai gerokai lenkia lietuviškas lažybų bendroves. Visgi, lažinantis užsienyje verta atminti, kad Jus globoja kur kas mažiau įstatymų, todėl kilus ginčams tarp Jūsų ir lažybų bendrovės, gali būti sunkiau savo tiesą apginti, įrodyti ir atgauti prarastus pinigus ar kitą patirtą žalą, ne visuomet pajėgūs ir mūsų šalies teismai, kitos teisėsaugos institucijos. Tačiau primename, kad mes rekomenduojame tik išmėgintas, patikimas lažybų bendroves, kurios dėl vienkartinio pelno nėra linkę rizikuoti savo vardu, žinomumu, nes tai kartu mažina ir jų nuolatinį pelną. Dėl šių priežasčių Jūsų rizika susitraukia iki minimalios, kad ir kaip suinteresuoti asmenys bandytų įrodyti priešingai.

Lažybų bendrovių pelnas

Jei jau prakalbome apie pelną – lažybų bendrovės (bent didžiosios) tikrai juo nesiskundžia, nors ir yra apipančiotos įvairiausių įstatymų bei mokesčių, ribojančių didelį pasipelnymą (dėl to, didelė dalis tarptautinių lažybų bendrovių savo veiklą registravusios lošimams draugiškose valstybėse, o ne ten, kur turi daugiausiai žaidėjų ar iš kur kilę jų įkūrėjai). Lažybų bendrovių pelnas priklauso nuo labai daug skirtingų dalykų, taip pat ir sėkmės, tačiau ši vaidina labai mažą vaidmenį.

Didžiausias vaidmuo tenka koeficientams. Jie specialistų ir kompiuterio pagalba apskaičiuojami taip, kad būtų patrauklūs žaidėjams, bet tuo pat metu nebūtų nuostolingi lažybų bendrovėms. Beveik visuomet atsiranda statančių ir už favoritus, ir už autsaiderius, todėl, savaime suprantama, yra kažkoks skaičius laimėtojų ir kažkoks skaičius pralaimėtojų. Pralaimėtojų pinigai atitenka lažybų bendrovei, dalis tų pinigų – laimėtojams. Kodėl tik dalis? Todėl, kad visuomet stengiamasi įvairiais būdais privilioti kuo daugiau statyti už potencialaus pralaimėtojo pergalę, taip užsitikrinant, kad užteks pinigų ne tik laimėtojų išmokoms, bet ir liks pelno. Be abejonės, ne nuo kiekvieno statymo lieka pelno, tačiau tai dengia kiti statymai, o dar bendrovių pelną papildo nenumatyti, netikėtai susiklostę įvykiai. Pavyzdžiui, statymus atliko apie 10 tūkst. žmonių, vos 100 iš jų pastatė ant autsaiderio, tačiau netikėtai prognozuotas laimėtojas ar lydere laikomos komandos geriausias žaidėjas patyrė smulkią traumą ir dėl to pralaimėjo varžybas, nes negalėjo susikoncentruoti į žaidimą. Jei 100 stačiusiųjų statė nelabai dideles sumas – lažybų bendrovė atitinkamai išmokės jiems nelabai didelius laimėjimus, tuo tarpu, dėl gana mažo koeficiento ir beveik garantuotos pergalės statymai ant lyderio būna didesni, nuo kelių iki kelių šimtų kartų, tad ir bendrovei atitenkanti pinigų suma yra gana didelė. Tokie įvykiai labai pelningi lažybų bendrovėms, o kartu ir tiems, kurie stato ant didelių koeficientų su maža pergalės tikimybe ir laukia stebuklo. Tai nors ir nėra didžioji pelno dalis, tačiau vis tiek yra nemenkas priedas prie bendrovės pelno, ypač jei varžybos sulaukia didesnio susidomėjimo, o statymai ant pralaimėjusios komandos ar sportininko yra labai dideli.
Koks yra konkrečių lažybos bendrovių pelnas galite bandyti sužinoti savarankiškai (tai nebus labai lengva), tačiau žvelgiant į jų plėtrą, investicijas ir paramas įvairiems sporto klubams bei renginiams – pelnas tikrai nėra mažas. Visgi mąstyti apie šį verslą nevertėtų, jei neturite pakankamai žinių – tai sudėtinga, rizikinga ir labai didelių investicijų reikalaujanti verslo šaka, kurioje smulkioms žuvelėms išsilaikyti prieš didžiuosius ryklius beveik neįmanoma. O kur dar painios įstatymų vingrybės. Tačiau – stebuklų būna ir čia, tą įrodo retkarčiais pasirodančios naujos bendrovės, kurios rinkoje išsilaiko ne vienerius metus ar užauga iki didelių bendrovių.

Lažybų bendrovės

Kaip išsirinkti lažybų bendrovę

Neatsižvelgiant į didžiausias, geriausias, pelningiausias bendroves, natūraliai vis tiek kyla klausimas, kaip gi išsirinkti lažybų bendrovę, kurioje vertėtų lažintis. Pabandysime pateikti esminius pasirinkimo kriterijus, kurie turėtų būti Jūsų galvoje renkantis lažybų bendrovę savo pramogai.
Visų pirma, bendrovės patikimumas. Jokių būdu nerekomenduojame, ypač pradedantiesiems, būti pionieriais ir rinktis ką tik atsidariusias, jokių atsiliepimų (paliktų realių žmonių, o ne sukurtų pačios bendrovės) neturinčias lažybų bendroves, o jei dar jos siūlo ypatingai patrauklias sąlygas, pavyzdžiui, statymus be rizikos, dešimteriopai įnašą viršijančias premijas ar panašiai, vertėtų vengti registracijos ir savo kortelės duomenų pateikimo. Didesnį bendrovės patikimumą išduoda aiškūs rekvizitai, nurodyti interneto svetainėje, taip pat padeda susiorientuoti natūralūs atsiliepimai, kurių ieškoti vertėtų ne lažybų bendrovės interneto svetainėje, o apžvalgose, pavyzdžiui, šioje interneto svetainėje pateiktos tik išmėgintos lažybų bendrovės, kurios yra patikimos, išmokančios laimėjimus.
Kitas patikimumo rodiklis – žaidėjų skaičius. Lažybų bendrovės, kuriose savo statymus atlieka milijonai žaidėjų – kur kas patikimesnis pasirinkimas nei tos, kuriose vos vienas kitas tūkstantis azartiškų žaidėjų. Žinoma, jei tai vienos sporto šakos, kuri nėra ypač populiari, specializuota lošimų bendrovė – viena, tačiau jei tai dar viena universali bendrovė – vertėtų susimąstyti ir jos vengti. Mažas žaidėjų skaičius gali reikšti ir neseniai įkurtą bendrovę, tad vėl grįžtame iš pradžių. Žvelgiant iš kitos pusės – galbūt tai nauja bendrovė, kuri bando įsivažiuoti į rinką, tačiau pasikartosime, kad pradedantiems žaidėjams nevertėtų rinktis naujų, nežinomų bendrovių, tegul jas pirmiau išmėgina šios rinkos žinovai, gebantys greitai perprasti, kur patikima, o kur abejotina lažybų bendrovė.
Patikimumas – dar ne viskas. Svarbu, jog lažybų bendrovė siūlytų Jums patrauklias varžybas. Pavyzdžiui, jei esate didis teniso gerbėjas, o lažybų bendrovė nesiūlo statyti net ant Vimbldono čempionato finalinio mačo – tokia bendrovė tikrai neturėtų patraukti Jūsų dėmesio. Tai vertėtų pastebėti dar prieš pradedant registraciją, jei tik bendrovė leidžia peržvelgti savo pasiūlą (tai irgi gali būti vienas iš pasirinkimo kriterijų). Nemažai bendrovių siūlo tik pačias populiariausias sporto šakas, atkreipkite į tai dėmesį.
Dar vienas kriterijus, kuris svarbus besilažinantiems didesnėmis sumomis ir dažniau – greitis. Vienos bendrovės, pvz PinnacleSport laimėjimus gali išmokėti praėjus vos kelioms minutėms po varžybų pabaigos, kitos priverčia laukti visą dieną. Lažinantis tik retkarčiais, laukimas gali būti menka problema, tačiau jei statymus esate linkę atlikti kas dieną ar net kelis kartus per dieną, tai gali nemenkai erzinti, apriboti Jūsų galimybes išlošti daugiau.
Statymai gyvai – dar viena patraukli sritis, kuria domisi vis daugiau azartiškų žmonių. Net ir žiūrėdami varžybas toliau galėsite atlikti statymus, mėgausitės žaidimu kur kas labiau nei kiti, į jį įsijausite. Jei skamba viliojančiai – rinkitės lažybų bendrovę, siūlančią tokią modernią galimybę. Tai ne tik įdomu, naujoviška, bet ir suteikia labai plačias galimybes – krepšinio, futbolo varžybose neretai atsiveria šansas rinktis iš šimto ar dar daugiau statymų gyvai: kėlinio laimėtojai, rezultatyviausias žaidėjas kėlinyje ar žaidimo dalyje, kas pelnys kitą tašką ir t. t.
Tinkamai pasirinkus lažybų bendrovę galima pradėti sėkmingą savo lažybų karjerą, atlikti dominančius statymus, aktyviau įsilieti į sporto gyvenimą. Nevertėtų nesutikti, kad atlikus statymus varžybos tampa kur kas įdomesnės, azartiškesnės, kur kas labiau norisi, jog laimėtų būtent Jūsų pasirinkta komanda, nes tai ne tik jos pergalė, bet ir Jūsų piniginis laimėjimas. Užtenka net ir minimalaus statymo, kad varžybos taptų įdomesnėmis, todėl pamėginkite, apsipraskite ir, ką gali žinoti, galbūt tai taps nuolatiniu Jūsų hobiu, puikiu papildomų pajamų šaltiniu.

Geriausios-lazybu-bendroves-internete

Lažybų bendrovės

Lažybos be lažybų bendrovių šiai dienai sunkiai įsivaizduojamos. Jos padeda lažintis dėl kur kas didesnio sporto varžybų kiekio ar kitų renginių, suteikia galimybę savo statymus atlikti net už egzotinių šalių komandas, tuo tarpu jei lažintumėtės tik su draugais, vargu ar jie sutiktų azartinėms intrigoms žaidžiant Papua ir Naujosios Gvinėjos moterų futbolo rinktinei ar panašioms komandoms, apie kurių egzistavimą žino tik tikri sporto entuziastai. Taigi, lažybų bendrovės yra toks „draugas“, kuris sutinka lažintis dėl daugybės įvykių visame pasaulyje, įvairiausiose sporto šakose ir ne tik.
Šiuolaikinės lažybų bendrovės turi automatizuotas skaičiavimų sistemas, patyrusius specialistus, kurie objektyviai vertina komandos, konkretaus sportininko ar kito įvykio sėkmės šansą. Didesniam besilažinančiųjų pasirinkimui siūlomi įvairūs šalutiniai statymai, pavyzdžiui, dėl taškų skaičiaus, geltonų ar raudonų kortelių futbole, sužaistų minučių mače, setų kiekio ar kt. Platesnės pasirinkimo galimybės – daugiau šansų laimėti ar bent jau įdomiai praleisti laiką, sukelti didesnį azartą stebint varžybas, renginius ar tiesiog būdas savo žinias, išmanymą paversti pinigais.

Lažybų bendrovės internete

Lažybų bendrovės internete suteikia dar daugiau galimybių Jums. Visų pirma, Jums nereikia niekur kelti kojos iš namų, tad statymus galite patogiai atlikti savo darbo vietoje, ant sofos namuose ar priešpiečiaujant parke ant suolelio – kada, kaip ir kur tik Jums patogu. Lažybų bendrovės internete kuria savo portalus, kitos bendrovės steigiasi tik internete (dažnu atveju, bendrovėms taip yra pigiau), o žmonės vis rečiau užsuka į tradicinius lažybų punktus, daugiau laiko praleidžia internete. Tai patogu ne tik dėl laiko bei vietos, bet ir dėl galimybių palyginti siūlomus koeficientus skirtingose lažybų bendrovėse, pamačius viliojantį statymą, plačiau pasidomėti konkretaus įvykio dalyvių istorija, esama situacija (pavyzdžiui, kaip komandoms sekasi žaisti vienai prieš kitą ar kokia vienos ar kitos komandos sudėtis, ar niekas iš pagrindinių žaidėjų pastaruoju metu nepatyrė traumų). Nuvykus į lažybų bendrovę tai nebus taip paprasta, o internete galite atsiverti kiek norite naršyklės langų ir skirti pakankamai laiko situacijos stebėjimui, gilinimuisi į ją, statistikos, analizės peržvelgimui, specialistų komentarų išklausymui ar pasitarimui su labiau patyrusiais draugais bet kuriame pasaulio kampelyje. Taigi, lažybos internete suteikia galimybę lažintis šiek tiek saugiau, tačiau verta nepamiršti, kad retkarčiais vis tiek įvyksta neplanuotų įvykių, kuomet autsaideriai nugali lyderius ar netyčia pro akis praleidžiate kokią nors svarbią detalę.

Lažybų bendrovės internete

LazybuGuru.lt naujienlaiškis

Gauk sporto statymų patarimus ir strategijas.Karščiausias naujienas iš lažybų pasaulio. Ir palaikyk mūsų augantį projektą.

100% Privatumas. Tik projekto naujienos ir patarimai.

Gauk nemokamas sporto prognozes

100% Privatumas. Prognozes ir projekto naujienos

Naujoko paketas

Užpildyk žemiau esančia formą.

100% Privatumas. Jokio spamo, tik knyga ir projekto naujienos