Campeonbet bendrovės apžvalga

Campeonbet atsiliepimai

2019 m. rugpjūčio 9 d.
5,0 rating

Rolandai, prasau susisiek su mumis info@lazybuguru.lt
Mums reikia, kad pateiktum kuo daugiau informacijos apie savo atveji, pameginsime padeti atgauti tau pinigus. Tai jau ne pirmas atvejis kai tarpininkaujame ir su kitomis bendrovemis sprendziant ivairiausius nesusipratimus.
Tuo paciu jeigu istikro paaiskes, kad bendrove taip nesaziningai elgiasi neturedama jokio realaus pagrindo tai mes juos nedelsian perkelsim i juodaji sarasa.

Lazybuguru.lt komanda - Brilijant
(84.15.185.24)
2019 m. rugpjūčio 1 d.
1,0 rating

3 menesiai kaip dar vis neišmoka pinigų (nors tik 200 eu). Dokumentai visi gal net daugiau nei reikia “uploaded” jų saite. Parašius į suportą prašo dokumentų vėl, tai siunčiau papildomai per emailą dar dokumentus, atsako kad bus perduota kam reikia. Praeina savaitė viena,antra parašai-nieko neatrašo. Praėjus mėnesiu vėl kreipiuosi į pagalbą ir online ir email rašau.Tada vėl ta pati dainelė-dokumentų reikia. Išsiunti dokumentus kurių prašo…ir nieko nevyksta. Taip jau tęsiasi 3 mėnesius ir dvi savaites. Plius dar saskiatoje pas juo ura 450 eu. Taigi nuostolis galimas 650 eu viso.

Rolandas
(88.216.13.194)
2019 m. gegužės 10 d.
1,0 rating

Būkite atsargūs su COMPEONBET. Tai tikrausi sukčiai….Žaidžiau rulete internetu…..Man sekėsi išlošti….jie pastebėjo …….Reklamuojasi,kad sugražina 10 % praloštos sumos i COMPEONBET saskaitą kitą dieną…..Bet kai aš pralošiau,po 2 dienų negrąžino 10 % ir dar sąskaitą užblokavo…..JEI ČIA IŠLOŠTE-PINIGŲ VISTIEK NEGAUSITE……

odeta
(84.15.184.58)

Palikite savo atsiliepimą

Puslapyje veikia reCAPTCHA apsauga ir galioja
Google Privatumo politika ir Sąlygos ir taisyklės.