7 svarbiausi patarimai lažybose

Pateikiame 7 svarbiausius dalykus, kurie yra būtini sėkmingai lažinantis ir siekiant didelių laimėjimų.

statymu-patarimai1. Pažinkite savo komandas.
Išanalizuokite komandas, sužinokite jų stipriąsias ir silpnąsias puses, abiejų komandų namų ir išvykų rungtynių rezultatus ir visą informaciją įvertinkite objektyviai. Atkreipkite dėmesį į kokybės pokyčius komandoje nuo vieno sezono iki kito, kas vyksta žaidėjams ir vadovams keičiantis. 

2. Statykite ant motyvuotų komandų.

Kartais komandos nežaidžia visu savo potencialu, tačiau kitu atveju gali gerokai viršyti savo galimybes, ypač kritinėse varžybose. Išsiaiškinkite ar komandai rungtynės yra svarbios, jei komanda privalo laimėti rungtynes, ji bus žymiai labiau motyvuota, nei tose rungtynėse, kur visus tikslus jau yra pasiekę. Komanda žaidžianti su priešininkais, prieš kuriuos anksčiau sezono metu buvo pralaimėjusi, taip pat gali būti labai motyvuota.

3. Nesivaikyk savo pralaimėjimų.

Kai jūs patenkate į nesiliaunantį pralaimėjimų ruožą, nepanikuokite ir nepadarykite klaidos statydami didelius kiekius pinigų, kad atsiloštumėte. Vietoje to, išanalizuokite savo lažybų metodus ir sumažinkite lažybų sumas, kol pradėsite vėl laiminėti. Atminkite – savo pralaimėjimų vaikymasis yra didžiausia klaida, kokią tik galite padaryti. Kai tik vėl pradėsite laimėti, po truputį didinkite savo statymus, bet nereikia persistengti. Deja, kaip praeina pralaimėjimų ruožas, taip pat praeis ir laimėjimų.

4. Statykite savo galva, o ne nuojauta.

Sąžiningai ir blaiviai įvertinkite komandos šansus, nesiremkite emocijomis. Nesilažinkite dėl komandas, vien dėl to, kad ji yra jūsų mėgstamiausia, neatsižvelgiant į realius šansus laimėti. Būkite išrankūs ir nepamirškite, kad jūs rasite tik nedaug vertingų lažybų statymų. Statyti statymus visose Premier lygos rungtynėse kiekvieną savaitę yra rizikingas reikalas. 

5. Vertės statymai – raskite mažos rizikos, bet didelio atlygio pasiūlymus.

Sėkmingoms futbolo lažyboms reikia gauti vertės iš jūsų statymų. Iš esmės, tai reiškia, rasti geresnius koeficientus jūsų pikams. Pavyzdžiui, jei jūsų objektyvus spėjimas už rungtynes, rodo, kad „Arsenal” turi turėti 1,30 koeficientą, o lažybų bendrovės siūlo 1,50, tada, tai yra vertės statymas. Šiuo atveju, rizika laimėjimo santykio yra jūsų naudai.

6. Statymai prieš visuomenės nuomonę.

Kai kurios komandos visada turi stiprų visuomenės palaikymą. Pavyzdžiui, ”Chelsea” arba ”Man United” yra tokios komandos. Aukštos vertės statymus dažnai galima rasti įvairiose lažybų bendrovėse prieš šias komandas, nes bendrovės pritaiko savo koeficientus, kad atspindėtų tikėtiną pinigų srautą iš žaidėjų. Taigi, nefavoritai dažnai pateikiami su didesniais koeficientais, nei jie realiai verti.

7. Atkreipkite dėmesį į traumas. 

Sekite žaidėjų traumas, bet perdėtai nereaguokite į jas. Įvertinkite susižeidusio žaidėjo svarbą ir pakeičiančio žaidėjo žaidimo kokybę. Atminkite, kad pakeičiantys žaidėjai yra aukštos kvalifikacijos ir ypač motyvuoti keisdami pagrindinį žaidėją, taigi dažnai apsimoka statyti už komandą, kuri neturi savo geriausio žaidėjo. Visuomenė paprastai perdėtai reaguoja į susižeidusį žaidėją, todėl jūs galite rasti didelės vertės šioje situacijoje. Tačiau, saugokitės tų atvejų, kai traumas turi daugiau nei vienas žaidėjas arba susižeidęs yra komandos kapitonas arba įkvepiantis lyderis. 

Sėkmės!

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..