Geriausios krepšinio lažybų bendrovės 2024

Krepšinio lažybos apima keletą esminių, sėkmingiems statymams būtinų aspektų. Atsižvelgdami į tai, supažindinsime jus su geriausiosmis krepšinio lažybų bendrovėms, statymų procesu ir rūšimis, koeficientais ir pasidalinsime naudingais patarimais pradedantiesiems, kad krepšinio statymai taptų ne tik įdomūs, bet ir pelningi.

⛹🏿 Geriausi NBA koeficientaiWilliamHill
🏀 Geriausi Eurolygos koeficientai888Starz
🥇 LKL statymamsMegapari

Visos geriausios lažybų bendrovės internete siūlo krepšinio statymus.

Ką reikia žinoti apie krepšinio lažybas?

☑️ Kaip veikia krepšinio lažybų sistema.

☑️ Kuo skiriasi pagrindinės statymų už krepšinį rūšys.

☑️ Kokie pagrindiniai krepšinio turnyrai lažyboms.

☑️ Kaip suprasti ir naudotis lažybų koeficientais.

☑️ Į ką atkreipti dėmesį norint atlikti rezultatyvius krepšinio statymus.

Turint bazinių žinių, krepšinio statymai gali tapti nesudėtingu, tačiau įtraukiančiu ir įdomiu užsiėmimu. Šis procesas apima krepšinio rungtynių stebėjimą ir krepšinio statymų atlikimą prieš rungtynes arba jų metu. 

Aktualūs klausimai

🏀 Ar krepšinio lažybų svetainės yra legalios?

✅ Taip, internetinių lošimų platformose naudojamos duomenų apsaugos priemonės užtikrina, kad asmeninė vartotojų informacija ir banko duomenys būtų saugomi aukščiausiu lygiu. 

🏀 Ką daryti, jeigu blokuojama norima krepšinio lažybų svetainė?

Yra keletas būdų tokių kaip VPN naudojimas, skaitykite išsamiau kaip apeiti blokavimus internete.

🏀 Ar lažybų svetainėse galima statyti nemokamai?

Nemokami statymai dažniausiai dovanojami kaip bonusai naujiems žaidėjams pritraukti. Tereikia aktyvuoti specialų pasiūlymą ir atsižvelgti į svetainėje nurodytas sąlygas.

🏀 Kuri krepšinio lažybų svetainė geriausia?

Veikia ne vienas geras ir patikimas sporto lažybų operatorius. Visada rekomenduojame rinktis lošimų pasiūlą, gerus koeficientus ir premijas siūlančias bendroves, pvz., Bitsler, 7bet ar 888Starz.

🏀 Kaip statyti, jei rungtynės jau prasidėjo?

Jei lažybų platforma siūlo tiesiogines varžybų transliacijas, tikėtina, kad galėsite pasinaudoti galimybe dalyvauti lažybose gyvai.

🏀 Ar krepšinio lažybos yra pelningos?

Taip, tačiau tam, kad padarytumėte sėkmingus statymus, reikėtų įsigilinti į žaidimą ir gerai suprasti lažybų koeficientus. Taip pat pravartu statyti atsižvelgiant į nustatytą biudžetą, nes tai leidžia sumažinti didelių pralaimėjimų riziką.

Vis dėlto norint, kad krepšinio statymai būtų sėkmingi, šį žaidimą reikėtų suprasti. Šalia to naudinga sekti naujausius krepšinio pasaulio įvykius ir aktualijas. 

Šios ir kitokios naudingos informacijos galima rasti internetinėse lažybų svetainėse, kuriose vyksta statymai ir už kitas sporto šakas.

Krepšinio statymų rūšys

Statymų rūšys – tai ypač svarbus krepšinio lažybų veiksnys, todėl apžvelkime tuos, kurie pasitaiko dažniausiai:

krepšinio lažybos ir statymai už krepšinį
 1. Rungtynių nugalėtojo (Moneyline). Šis statymas dar vadinamas „Win“ statymu ir yra pats paprasčiausias. Šiuo atveju statote už tai, kuri komanda laimės rungtynes, neatsižvelgdami į taškų skirtumą. Taigi jei statote už komandą, ir ji laimi, laimite statymą.
 1. Taškų skirtumo (Point Spread). Tai labiausiai paplitusi krepšinio lažybų forma. Šiuo atveju lažybų tarpininkas nustato taškų skirtumą, kurį pelnė viena komanda. Tad jei statote už komandą, ir ji laimi didesniu taškų skirtumu nei nustatyta, laimite ir lažybas.
Pavyzdys. Jei A komandai nustatytas -3,5 taško skirtumas, ir jei už ją statote, minėtoji komanda turi laimėti bent 4 taškais, kad laimėtumėte statymą. 
 1. Daugiau / mažiau (Over/Under). Atliekant šios rūšies statymą, nesirenkamas laimėtojas. Vietoje to, statoma už tai, ar bendras abiejų komandų rezultatas bus didesnis arba mažesnis už lažybų tarpininko nustatytą skaičių.
Pavyzdys. Jei rungtynėms nustatytas skaičius „daugiau / mažiau“ yra 210,5, o jūs atliekate statymą už „daugiau“, tam, kad laimėtumėte, reikia, jog bendras galutinis abiejų komandų rezultatas būtų didesnis nei 210 taškų.
 1. Ateities statymai (Futures). Ateities statymas – tai statymas už įvykį, kuris įvyks ateityje, t. y. už tai, kas taps sezono čempionais, dar neprasidėjus čempionatui.
 1. Prop statymai (Prop Bets). Tai statymai už tam tikrus žaidimo aspektus, o ne už rezultatą. Pavyzdžiui, galite lažintis dėl to, kuris žaidėjas pelnys daugiausiai taškų, taip pat ar komanda pelnys tam tikrą taškų skaičių.
 1. Kombinuoti (Parlay) statymai. Šios rūšies statymai apima kelis pasirinkimus, kurie yra vieno statymo dalis. Kiekvienas pasirinkimas turi būti sėkmingas, kad būtų įskaitytas visas statymas. Kuo daugiau pasirinkimų, tuo didesnė potenciali grąža, bet kartu ir didesnė rizika.

Statymų tipų išmanymas gali padėti priimti pagrįstus sprendimus ir padidinti galimybę laimėti, o tuo pačiu – smagiai praleisti laiką.

Krepšinis ir lažybos: kaip tai veikia?

Internetinių lažybų svetainės nustato pradinius krepšinio varžybų koeficientus.

Tai daroma prieš kiekvienas rungtynes. Nuo šių koeficientų priklauso, už kurią komandą labiausiai verta statyti.

Pradžioje lažybų tarpininkai skelbia nedidelius statymų limitus. Tai leidžia įvertinti lažybų dalyvių įpročius. Vėliau limitai dažniausiai padidinami.

Nustatytus koeficientus bendrovės gali ir pakeisti. Kai kada tai padaroma prieš pat rungtynes. Tai priklauso nuo konkurentų ir jų pritraukiamų lankytojų skaičiaus.

Lažybos ir krepšinio turnyrai

Viena populiariausių sporto šakų pasaulyje, krepšinis, neatsiejamas ir nuo lažybų. Šio žaidimo gerbėjus ir lažybų dalyvius traukia ne tik greitas žaidimo tempas, bet ir daugybė siūlomų statymų variantų. 

Krepšinis ir lažybos daugiausia siejamos su šiomis lygomis:

krepsinis, lazybos ir pagrindiniai turnyrai

NBA – stipriausia Pasaulio krepšinio lyga

Tai – lyderiaujanti profesionalų krepšinio lyga pasaulyje. Stebint NBA, lažinamasi už atskiras rungtynes, ateities sandorius (pvz., kuri komanda laimės čempionatą), žaidėjus (pvz., kiek taškų pelnys vienas ar kitas žaidėjas) ir t.t.

 • Populiariausios komandos: Los Andželo „Lakers“, „Golden State Warriors“, Bostono „Celtics“, Čikagos „Bulls“ ir kt.
 • Žymiausi žaidėjai: LeBronas Jamesas, Stephenas Curry, Kevinas Durantas, Giannis Antetokounmpo, Luka Dončičius ir kt.

NBA

Eurolyga – turnyras, kuriam vadovauja lietuvis

Tai – aukščiausio lygio profesionalių Europos krepšinio klubų varžybos, kuriose dalyvauja elitinės komandos iš viso žemyno.

Su Eurolyga siejamos šios statymų tendencijos: rungtynių nugalėtojai, taškų skaičius daugiau / mažiau ir kt. 

 • Populiariausios komandos: Madrido „Real“, „Fenerbahče“, „FC Barcelona“ ir kt.
 • Žymiausia žaidėjai: Shane Larkin, Nikola Mirotić, Nando de Colo.

Euroleague

Eurocup – antras pagal stiprumą turnyras Europoje

„EuroCup“ turnyre dalyvauja į Eurolygą nepatekę kiti Europos krepšinio klubai, kuriems suteikiama dar viena galimybė žaisti tarptautinėje arenoje. 

Kaip ir analogiškame Eurolygos turnyre, čia statoma už rungtynių nugalėtojus, bendrą taškų skaičių (daugiau / mažiau) ar tam tikrą vienos komandos pranašumą. 

Atsižvelgiant į tai, kad turnyre varžosi šiek tiek žemesnio profilio komandos, patyrę, su komandų ir varžybų dinamika susipažinę lažybų dalyviai gali atlikti išties pelningus statymus.

Geriausios komandos: Gran Canaria, Türk Telekom, Joventut, Prometey ir kt.

Eurocup

FIBA čempionų lyga

Šį trečios pakopos profesionalaus klubinio Europos krepšinio turnyrą rengia FIBA, kurio tikslas – sudaryti sąlygas varžytis į Eurolygą nepatekusioms komandoms. Tuo tarpu Eurolygoje žaidžia 11 išrinktų Europos klubų.

FIBA taurėje dažniausiai statoma už turnyro nugalėtojus, rezultatyviausius žaidėjus ir atskirų rungtynių rezultatus. 

Lyderiaujančios komandos: Bonos „Baskets“, Jeruzalės „Hapoel“, Tenerifės „Lenovo“, Malagos „Unicaja“ ir kt.

Olimpinis atrankos turnyras / Olipinės žaidynės

Kas ketverius metus vykstančios olimpinės žaidynės laikomos tarptautinio krepšinio viršūne, kuomet geriausios pasaulio komandos varžosi dėl olimpinio aukso medalio.

Lažybų dalyviai dažniausiai renkasi statyti už grupės rezultatus, atkrintamųjų varžybų etapo ar aukso medalio laimėtoją.

Lyderiaujančios šalys: JAV, Argentina, Prancūzija, Ispanija ir kt.

Pasaulio krepšinio čempionatas

1950 m. FIBA įsteigtas pasaulio krepšinio čempionatas yra vienas prestižiškiausių tarptautinio krepšinio turnyrų. Tai – vienas svarbiausių krepšinio pasaulio įvykių, kuriame varžosi nacionalinės šalių rinktinės.

Kas ketverius metus rengiamo pasaulio čempionato metu statoma už komandą-nugalėtoją, rezultatyviausią žaidėją, atskirų rungtynių ar grupės rezultatus.

Lyderiaujančios šalys: Ispanija, Argentina, Prancūzija, JAV ir kt.

Europos krepšinio čempionatas (EuroBasket)

Tai – svarbiausios Europos vyrų krepšinio varžybos. Įkurtas 1935 m. ir organizuojamas FIBA, EuroBasket yra seniausias žemyno krepšinio čempionatas.

Čempionato metu lažybininkai prognozuoja turnyro nugalėtoją, geriausią žaidėją, atskirų rungtynių rezultatus ir vietas grupėse.

Lyderiaujančios šalys: Ispanija, Prancūzija, Vokietija, Slovėnija, Serbija ir kt.

Krepšinio statymai: kaip juos atlikti? 

Atlikti krepšinio statymus internetu tikrai nesudėtinga. Tereikia padaryti keletą paprastų žingsnių:

 1. Pasirinkite lažybų svetainę. Ieškokite licencijuotų, saugių ir teigiamų atsiliepimų turinčių internetinių lažybų svetainių, kurios yra patogios, siūlo gerus koeficientus ir platų žaidimų pasirinkimą.
 1. Užsiregistruokite. Įveskite reikiamus asmeninius duomenis. Paprastai tai būna vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, pasirinktas vartotojo vardas ir slaptažodis.
 1. Patvirtinkite tapatybę. Saugumo sumetimais daugumoje lažybų svetainių turėsite patvirtinti savo tapatybę. Tam gali tekti įkelti savo asmens dokumento kopiją ar kitokius dokumentus.
 1. Įneškite lėšų. Pasirinkite pageidaujamą įmokos būdą (pvz., kredito kortelę, e. piniginę, PayPal ar bankinį pavedimą).
 1. Pasirinkite krepšinį. Užeikite į lažybų svetainės krepšinio skiltį. Peržiūrėkite ten esančias varžybas ar turnyrus, už kurias norėtumėte statyti.
 1. Pasirinkite statymą. Nusprendę, už ką norite statyti, įveskite norimą statymo sumą. Patvirtinkite. 
 1. Sekite žaidimą. Galite stebėti žaidimą gyvai arba patikrinti rezultatus vėliau ir sužinoti, ar laimėjote.
 1. Atsiimkite laimėjimą. Jei statymas buvo sėkmingas, laimėjimą išsigryninsite skyriuose „Išmokėjimas“ arba „Bankininkystė“. Toliau vadovaukitės svetainėje esančiais nurodymais. 

Mokėjimo būdai

Krepšinio lažybų mokėjimo būdai gali skirtis priklausomai nuo šalies, platformos ir konkrečių teisinių nuostatų. Visgi galima išskirti šias dažniausiai naudojamas atsiskaitymo priemones:

krepsinio statymai ir ju apmokejimas
 1. Kreditinės / debetinės kortelės. Visuotinai priimamos „Visa“ ir „MasterCard“ kortelės, tačiau kai kuriose platformose leidžiama atsiskaityti ir „American Express“ ar „Discover“ kortelėmis.
 1. E. piniginės. Skaitmeninės piniginės leidžia laikyti pinigus ir atlikti operacijas internetu neatskleidžiant banko duomenų lažybų svetainei. Plačiausiai naudojamos PayPal, Paysera, Skrill, Neteller,  ecoPayz e. piniginės.
 1. Bankiniai pavedimai. Tai šiek tiek ilgiau užtrunkantis pervesti pinigus tiesiai iš savo banko sąskaitos į lažybų svetainę.
 1. Kriptovaliutos. Daugelyje svetainių kriptovaliutų lažybos vis labiau populiarėja, atlikti statymus galima naudojant įvairias kriptovaliutas, tokias kaip:
 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Litecoin
 • Ripple ir kt.
 1. Mobilieji mokėjimai. Kai kurios platformos priima ir mobiliuosius mokėjimus, pvz., „Apple Pay“ ar „Google Wallet“ programėlėmis.

Patarimai pradedantiesiems

Norint, kad krepšinio statymai būtų ne tik saugūs, bet ir rezultatyvūs, reikėtų skirti šiek tiek laiko šios sporto šakos analizei ir lažybų ypatumams. 

Štai keletas patarimų, kuriais derėtų vadovautis:

krepsinio lazybos - patarimai pradedantiesiems

Susipažinkite su žaidimu.

Norint sėkmingai statyti, pravartu susipažinti su krepšiniu ir jo terminais. Tik suprantant krepšinio žargoną, oficialius terminus ir taisykles, galima pasinaudoti profesionalų patarimais ir rekomendacijomis.

Žinokite komandas.

Vien NBA registruojama daugiau nei 30 komandų, o kiekvieną sezoną sužaidžiama daugiau kaip 80 rungtynių. Tai suteikia galimybę rinktis, kur ir už ką statyti. Komandų skirtumai lemia ir lažybų rezultatus, todėl susipažinkite su savo favoritais.

Lyginkite rezultatus.

Kiekviena komanda tiek laimi, tiek ir pralaimi. Ir nors šiandien prognozės palankesnės vienai, būtinai palyginkite abiejų komandų istoriją.

Būkite budrūs.

Net ir pasirinkus geriausią strategiją, išlieka tikimybė patekti į nesaugią lažybų platformą ir prarasti pinigus. Tad visuomet patikrinkite, palyginkite ir išnagrinėkite keletą lažybų platformų.

Statykite sąmoningai.

Nors daugelis lažybų svetainių nurodo sumą, kurią turėtumėte įnešti, kad gautumėte didžiausią pelną, laikytės savo biudžeto. Tai padės išlaikyti kontrolę ir išvengti praradimų.

Nustatykite savo biudžetą.

Apsibrėžkite ir paskirstykite statymams skirtą pinigų sumą. Tam tikrą dalį lėšų galite skirti tiesioginiams statymams, pavyzdžiui, taškų skirtumams ir pinigų linijoms, o kitą dalį – kitokiems statymams. 

Krepšinio lažybų strategijos

Štai keletas strategijų ir papildomų įžvalgų, padėsiančių pagerinti krepšinio lažybų rezultatus:

 • Rezultatyvumas. Rinkitės statyti tokiose rungtynėse, kuriose žadama pelnyti daug taškų, pavyzdžiui, pirmaujančių lygos komandų susitikime. 
 • Komandų analizė. Kruopščiai išstudijuokite komandų statistiką ir rodiklius. Rinkitės teigiamą statistiką demonstruojančias komandas.
 • Namų pranašumas. Apsvarstykite, ar komanda žaidžia svečiuose, ar namuose. Krepšinio istorija rodo, kad namuose žaidžiančios komandos yra stipresnės.
 • Neaiškus rezultatas. Net jei viena komanda laikoma favorite, tačiau prognozuojamas nedidelis rungtynių baigties skirtumas, galima svarstyti statymą už atsiliekančią komandą.
 • Žinomumas. Statykite už tas komandas, kurias gerai pažįstate. Pavyzdžiui, jei žinote, kad komanda linkusi laimėti nedideliu skirtumu arba kad tam tikros rungtynės dažnai baigiasi pratęsimu, pasinaudokite šiomis žiniomis.

Krepšinio lažybos gyvai 

Gyvai vykstančios krepšinio lažybos – tai labai įdomi ir populiari lažybų forma, kurią renkasi vis daugiau sporto entuziastų. 

Realiu metu, kuomet vyksta varžybos, galima lažintis dėl bendro arba iš viso pelnytų taškų skaičiaus, dėl pirmuosius taškus pelniusios komandos ir kitų dalykų. 

Krepšinio lažybos gyvai leidžia prisiderinti prie varžybų eigos ir savo statymus atlikti reaguojant į tai, kas vyksta aikštelėje.

Štai keletas patarimų, kad gyvai atliekami krepšinio statymai būtų rezultatyvūs:

✅ Nepasiduokite pagundai statyti už kitą komandą, jei jūsų favoritei pradžioje nesiseka. Krepšinis – be galo dinamiškas žaidimas, todėl jo rezultatai nuolatos kinta.

✅ Galite susiaurinti savo statymo lauką ir lažintis dėl galutinio varžybų rezultato arba statyti už atskirų žaidėjų pelnytus taškus.

✅ Pamėginkite lažintis dėl dar įdomesnių rungtynių niuansų, pavyzdžiui, pataikytų baudos metimų. 

Dažniausiai pasitaikančios klaidos 

Neretai krepšinio lažybų dalyviai padaro nuostolius lemiančių klaidų. Štai keletas jų:

Informacijos trūkumas

Krepšinio statymai nesusipažinus su šia sporto šaka gali kainuoti klaidų. Nepažįstant komandų ir nežinant jų rezultatų statistikos, sunku pasiekti gerų lažybų rezultatų. 

Forma ir traumos

Atkreipkite dėmesį į tai, kokioje formoje yra jūsų pasirinkta komanda. Naivu tikėtis pergalės, jei geriausi komandos žaidėjai patyrė traumas. 

Kontrolės praradimas

Viršijant savo statymų limitus arba atliekant neapalvotus statymus, galima tiesiog prarasti pinigus. Kad taip nenutiktų, nusistatykite statymų limitus. Visuomet galima atsidėti savaitės lošimui skirtus pinigus ir laikytis nustatyto limito.

Objektyvumo stoka

Tikrai ne visada išmintinga statyti už savo mėgstamiausią komandą. Prieš tai darant, būtina atlikti išsamų tyrimą ir patikrinti faktus, rodančius, kad ši komanda tikrai gali laimėti. 

Išvados

Krepšinio lažybos ir statymai – tai žinių ir analitinių įgūdžių reikalaujantis procesas. Norint sėkmingai statyti, būtina pasirinkti patikimą lažybų svetainę ir nuosekliai išanalizuoti krepšinio komandas bei jų rezultatus.

Negano to, svarbu statyti apgalvotai ir laikytis savo nustatyto biudžeto. Tokiu būdu lažybos ir statymai už krepšinį atneš ne tik azartą ir džiaugsmą, bet ir finansinės naudos.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..