E-sporto statymai – geriausios lažybų bendrovės 2024

Esportas – tai elektroninis sportas, kur žaidžiami kompiuteriniai žaidimai. Žaidėjai tų kompiuterinių žaidimų yra tarsi profesionalūs sportininkai, nes suskaičiuota, kad 2017 metais apie 385 milijonai žmonių stebėjo jų varžybas. Taigi esportas tai didelis verslas ir sparčiai populiarėja visame pasaulyje, ypač Azijoje. Tačiau populiarumu neatsilieka Šiaurės Amerika bei Europa. Populiariausi e-sporto žaidimai yra Dota 2, League of Legends, Counter Strike: Global Offensive, Overwatch.

Nuo 2017 metų Lietuvoje organizuojami Lietuvos čempionatai, yra Baltijos esporto lyga. 2018 m. balandžio 10 dieną startavo Kauno “Žalgirio” krepšinio klubo sudėtyje startavo “Žalgirio” elektroninio sporto padalinys. Šiame padalinyje yra trys esporto žaidimų disciplinos – “League of Legends”, “Counter Strike” ir “Hearthstone”, kurių atstovai dalyvauja turnyruose Lietuvoje ir užsienyje.

Prie esporto populiarumo prisidėjo ir tai, kad atsirado galimybė aistringiems fanams lažintis už esporto įyvkius lažybų bendrovėse. Tai smagus reikalas, kai per “Twitch” platformą gali stebėti ne tik kaip įspūdingai žaidėjai žaidžia kompiuterinius žaidimus, bet ir uždirbti pinigų teisingai nuprognozavus žaidimo baigtį. Lažybų kontoros pamatę, kad susidomėjimas esportu didėja, savo pasiūlose įdeda vis daugiau įvairių įvykių lažintis. Jeigu susidomėjote lažybomis, tai skaitykite mūsų paruoštą straipsnį – kaip uždirbti pinigų internete iš lažybų?

Geriausia bendrovė Lietuvoje jeigu mėgstate lažintis už esportą yra Betsafe.lt. Ši bendrovė daug dėmesio skiria ne tik sudarinėdami esporto pasiūlą, bet dalija nemažas premijas kompiuterinių žaidimų fanams. Betsafe.lt pirmoji lažybų bendrovė Lietuvoje, kuri pasiūlė net 80 eurų premiją išskirtinai tik esportui.  Ši bendrovė dar patogi lietuviams jog labai greitai išmoka laimėjimus į visas Lietuvoje veikiančių bankų sąskaitas. Yra galimybė papildyti lažybų sąskaitą grynais gyvuose Betsafe.lt lažybų punktuose.

Yra daugybę žaidimų, kur esporto profesionalai varžosi vieni su kitais. Tačiau “Dota 2”, “League of legends”, “Country strike global offensive” ir  “Overwatch” yra populiariausi ir pritraukia daugiausiai kompiuterinių žaidimų fanų. Taip pat šių žaidimų turnyrai ir priziniai fondai yra didžiausi.

“Dota 2” ir “League of Legends” yra patys populiariausi žaidimai, kurie turi didžiausias fanų bazes. Bet “Dota” iki šiol priklauso rekordas, kaip didžiausio prizinio fondo turnyras, kuri siekė net 25 milijonus JAV dolerių. Tuo tarpu “League of Legends” yra labai populiarus Azijoje, nes “Riot” žaidimų kompanija daug pinigų tame žemyne išleidžia reklamuodami šį žaidimą bei čempionatą, kurio prizinis fondas siekia 5 milijonus JAV dolerių.

“Counter Strike: Global Offensive” (CS:GO) žaidimas, kuris yra populiarus ir Lietuvoje, labiausiai mėgiamas tų žaidėjų, kurie mėgsta komandinį esportą,nes šis žaidimas turnyruose žaidžiamas 5 prieš 5. O “Overwatch” žaidimo čempionatai trunka visus metus, kaip realiame sporte.

Jeigu nenorite apsiriboti tik lietuviškomis bendrovėmis, tai rekomenduojame turėti sąskaitą 1xbet lažybų bendrovėje, kuri šiame esporto bendrovių reitinge yra pirmoje vietoje. Jeigu įdomu kaip mes sudarome reitingą, tai skaitykite straipsnį – kaip sudaromas reitingas ir jo nauda žaidėjui. 1xbet bendrovėje labai daug esporto pasiūlos, taip pat galima lažintis už esporto ir gyvų statymų platformoje, kuri yra viena geriausių apskritai tarp visų bendrovių. Taigi jeigu norite rasti geriausius koeficientus, gauti pastovias premijas statymams, turėkite sąskaitą 1xbet . Tai Rusijos lažybų bendrovė, kuris veikia tik nuo 2011 metų, tačiau daro viską, kad lažybų mėgėjui tai būtų tikra pramogų oazė. 1xbet  interneto svetainė jus pasitiks lietuvių kalba, minimalus įnašas siekia vos 1 eurą, yra virš 20 kriptovaliutų pasirinkimų įnešti pinigus. Jeigu jums šią bendrovę blokuoja ir negalite apsilankyti internetiniame puslapyje, skaitykite kaip apeiti blokavimus internete.

Kai žaidžiami kompiuteriniai žaidimai, žaidėjai rodo tiesiogiai kaip jie žaidžia ir ką daro. Tai vyksta “Twitch” ir “Mixer” platformose, fainai gali komentuoti bendrauti su pačiu žaidėju. Kai vyksta dideli esporto čempionatai, viskas tada persikelia į realia erdvę, išnuomojamos didelės salės, susirenka nemažai kompiuterinių žaidimų aistruolių. Pastaruoju metu esportas jau turi ir savo arenas. Tokia yra JAV, Kalifornijoje, Santa Ana mieste, ji talpina tik apie 1400 žiūrovų, bet kompiuterinių žaidimo fanams, tai rojus žemėje. Jeigu norite pamatyti vaizdo įrašus iš esport renginių, juos visada galima rasti “Youtube” platformoje.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..