Nemokami statymai

Internetinės sporto lažybų bendrovės siūlo daugybę premijų, kad pritrauktų naujų vartotojų ir išlaikytų esamus klientus patenkintus.

Viena dažniausių sporto lažybų bendrovių siūlomų premijų yra nemokami statymai, o kad juos gauti – nereikia atlikti jokio įnešimo. Taigi, kas yra nemokami statymai be jokio įnešimo?

Kodėl lažybų bendrovės siūlo tokio tipo akcijas? Kaip rasti geriausią premiją be įnešimo? Ir ar sporto statymo be įnešimo premija yra tas pats, kas statymas be rizikos?

Aktualūs klausimai

❓ Kas yra nemokami statymai be jokio įnešimo?

Nemokami statymai be jokio įnešimo – tai sporto lažybų bendrovių arba lažybų tarpininkų pasiūlymai, leidžiantys žaidėjams atlikti statymus be pradinio įnašo.

❓ Kaip galiu gauti nemokamus statymus be įnešimo?

Vienas iš būdų – pasinaudoti internetinių lažybų bendrovių reklaminiais pasiūlymais. Taip pat kai kurios svetainės siūlo nemokamus statymus už tai, kad tiesiog dalyvaujate jų platformose vykstančiose akcijose ar konkursuose.

❓ Ar galiu pasinaudoti nemokamo statymo be įnešimo pasiūlymu daugiau nei vieną kartą?

❌ Dažniausiai nemokamo statymo be įnešimo pasiūlymą galite gauti ne daugiau kaip vieną kartą. Dauguma nemokamų statymų be užstato pasiūlymų gali pasinaudoti tik nauji klientai arba esami klientai, kurie anksčiau nėra pasinaudoję pasiūlymu.

❓ Ar man reikia reklaminio kodo, jei noriu gauti premiją be įnešimo?

❌ Ne, reklaminiai kodai paprastai nereikalingi jokioms įnešimų premijoms. Paprastai jie lažybų dalyviams suteikiami automatiškai, kai jie atidaro sąskaitą arba atlieka pirmąjį realių pinigų įnašą lažybų svetainėje.

❓ Koks skirtumas tarp premijos be įnešimo ir statymo be rizikos?

Skirtumas yra tas, kad statymui be rizikos balanse reikia turėti savo tikrų pinigų, o nemokamas statymas yra suteikiamas pačios lažybų bendrovės.

Jei norite sužinoti daugiau apie nemokamo sporto statymo be įnešimo premiją, kviečiame skaityti toliau.

Šiame gide rasite atsakymus į visus šiuos klausimus bei tuo pačiu pasidalinsime ir papildoma informacija, kurią reikėtų žinoti apie lažybų bendrovių premijas be įnešimo, tuo tarpu kriptovaliutų megėjams siūlome skaityti mūsų apžvalgą apie kriptovaliutų lažybas.

Kas yra premija be įnešimo?

Nemokamos lažybų premijos be įnešimo tampa vis populiaresnės, o lažybų svetainėse visame pasaulyje stengiasi savo žaidėjams pateikti kuo geresnį ir patrauklesnį pasiūlymą.

Internetinės premijos be įnešimo – tai specialūs pasiūlymai, kuriuos galima aktyvuoti dar prieš atliekant pirmą sąskaitos papildymą. Tai reiškia, kad užsiregistravus lažybų bendrovėje, nemokamai galėsite atlikti tam tikro pobūdžio statymą. 

Nors premijos be įnešimo yra pačios rečiausios, jos suteikia geriausią galimybę išbandyti naujos lažybų platformos funkcijas. Be to, jos leidžia išbandyti tam tikras statymų strategijas, kadangi galima atlikti statymus nerizikuojant savais pinigais. 

nemokami-statymai

Premijos be įnešimo būna įvairių rūšių, tačiau dažniausiai suteikiamas nemokamas statymas. Šios lažybų internete premijos metu jums suteikiamas nedidelis statymas, dažniausiai nuo 5 iki 20€, kurį galima panaudoti atliekant statymą už įvairius įvykius, pavyzdžiui, rungtynių nugalėtojas, suminis daugiau/mažiau ir kita. 

Svarbu atminti, kad šioms premijoms yra taikomi įvairūs ribojimai – atlikti statymą galima tik už didesnį nei nustatytas statymo koeficientas, kai kurie statymai yra ribojami, o laimėjimą dar gali tekti peržaisti kelis kartus, kol galiausiai galėsite atlikti pinigų išmokėjimą.

Taip pat, laimėjimo atveju jums dažniausiai grįš tik laimėta suma, o pats nemokamas statymas bus panaikinamas. 

Skirtumas tarp premijos be įnešimo ir statymo be rizikos

Nors šių premijų formuluotės skamba vienodai, premija be depozito ir statymas be rizikos nėra tie patys dalykai.

Skirtumas yra tas, kad statymui be rizikos balanse reikia turėti savo tikrų pinigų, o nemokamas statymas yra suteikiamas pačios lažybų bendrovės. 

premija-be-inesimo

Premija be įnešimo

Pasinaudojant premija be įnešimo, atliekamas statymas iš lažybų bendrovės suteiktų pinigų – tai yra suteikiama tam tikro dydžio premija, kuri panaudojama atliekant statymą.

Šio statymo metu nėra naudojami jokie realūs pinigai. Jeigu nemokamas statymas būna sėkmingas – jums į balansą pervedama tik laimėjimo suma, o pats nemokamo statymas pranyksta. 

Nemokamas statymas be rizikos

Nemokamas statymas be rizikos pasižymi tuo, kad pasinaudojant šiuo pasiūlymu, žaidėjams balanse reikia turėti tikrų pinigų.

Statymas yra atliekamas iš žaidėjo įneštų pinigų, tačiau pralaimėjimo atveju jums lažybų bendrovė suteiks tokio paties dydžio premiją, dažniausiai nemokamą statymą arba grąžins pinigus, kuriuos pralaimėjote statymo metu. 

Taip pat, kadangi statyme be rizikos yra naudojami tikri pinigai, tai laimėjimo atveju gausite ne tik laimėtą dalį, bet ir patį statymą.

Šios premijos pavadinimas pilnai atspindi visą esmę – statymas atliekamas be jokios rizikos – jeigu laimėsite, laimėjimas ir statymas sugrįš į jūsų balansą, o jeigu pralaimėsite, lažybų bendrovė kompensuos statymo sumą. 

lažybų-premijos

Nemokamo statymo be įnešimo premijos lažybų strategija ir taisyklės

Kaip jau žinote, premijoms be įnešimo taikomi tam tikri reikalavimai, kuriuos turite įvykdyti, kad galėtumėte aktyvuoti specialius pasiūlymus. Tuo pačiu galima susikurti strategiją, kuri padės padidinti savo galimybes gauti kuo didesnę grąžą.

Savo strategiją turėtumėte parengti prieš aktyvuodami premiją. Dauguma žaidėjų, kurie naudojasi nemokamomis premijomis be įnešimo, turi strategijas, kurias sudaro šie esminiai aspektai:

Pinigų padalijimas

Gavus premiją, prieš atlikdami nemokamą statymą, išskaidykite gautą sumą. Tokiu būdu sumažinsite riziką ir turėsite daugiau galimybių laimėti.

Lažybų reikalavimai

Kaip ir daugelis naujo žaidėjo premijų, taip ir nemokamų statymų be įnešimo pasiūlymai turi peržaidimo reikalavimus.

Prieš atlikdami bet kokį statymą, patikrinkite reikalavimus ir įtraukite juos į savo statymų strategiją. Tokiu būdu žinosite, kiek kartų reikės peržaisti gautą laimėjimą bei galėsite pasiruošti iš anksto. 

Įvykių pasirinkimas

Įsitikinkite, kad atliekate statymus už sporto varžybas, kurioms taikoma jūsų premija be įnešimo. Dauguma lažybų bendrovių riboja sporto įvykius, todėl gerai išanalizuokite pasiūlą, kad vėliau nekiltų tam tikrų nesklandumų. 

Laiko limitas

Atkreipkite dėmesį į bet kokį premijos terminą. Jeigu laiku nepanaudosite premijos arba neįvykdysite sąlygų, ji bus panaikinta, o kartu su ja bus pašalintas ir premijos metu gautas laimėjimas. 

premija-be-depozito

Išbandykite nemokamą statymą be įnešimo lažybų bendrovėje internete

Nemokamas statymas be įnešimo yra puikus būdas susipažinti su lažybų bendrovėmis bei nerizikuojant savais pinigais išbandyti jų siūlomą statymų pasiūlą.

Pasinaudoję nemokamu statymu galite atrasti lažybų bendrovę, kuri turės jums labiausiai tinkamą pasiūlą, kas leis iš anksto pasiruošti prieš atliekant statymus su tikrais pinigais. Nepamirškite, kad svarbu atkreipti dėmesį ne tik į pasiūlą, bet ir siūlomus koeficientus. 

Kaip rasti geriausius pasiūlymus be įnešimo

Ne visi pasiūlymai be įnešimo yra verti jūsų laiko, todėl prieš rinkdamiesi premiją turėtumėte būtinai atsižvelgti į keletą veiksnių. Jei norite rasti geriausius nemokamus statymus be įnešimo, turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuos pagrindinius dalykus:

Premijos galiojimo laikas

Daugeliu atveju premijos be įnešimo nustoja galioti po tam tikro dienų skaičiaus. Šis laikotarpis svyruoja nuo 7 iki 30 dienų, kurių pakanka, kad būtų įvykdytos visos reikiamos sąlygos.

Leisti pasibaigti statymų premijos galiojimo laikui yra tas pats, kas ir sudeginti pinigus. Dėl to būtinai atkreipkite dėmesį į galiojimo laiką ir rinkites tokias premijas, kurios turi protingą laiko kiekį sąlygoms įvykdyti. 

Minimalus koeficientas

Kai kurie lažybų organizatoriai reikalauja, kad premija be įnešimo atitiktų tam tikrus kriterijus, tarp kurių dažniausiai būna ir minimalus statymo koeficientas. Minimalaus koeficiento sąlyga žaidėjus apriboja nuo statymo ant mažų koeficientų, kurie suteikiami favoritams.

Visada atkreipkite dėmesį į tai, koks yra minimalus statymas – pagal tai galėsite nuspręsti, į kokius sporto įvykius atkreipti dėmesį. Gali būti sąlyga, kad nemokamą statymą panaudoti galima tik kombinuotuose statymuose. 

Peržaidimo reikalavimas

Peržaidimo reikalavimas nurodo, kad prieš atliekant premijos metu gauto laimėjimo išmokėjimą, jums jį reikės tam tikrą kiekį kartų peržaisti. Peržaidimo reikalavimas gali būti labai įvairus – nuo vieno iki penkių ar daugiau kartų.

Tai reiškia, kad jeigu premijos peržaidimas yra du kartai, o nemokamo statymo metu laimėjote 50€, jums reikės atlikti statymų už 100€ ir tik tada galėsite naudotis pinigais be jokių ribojimų – atlikti pinigų išmokėjimą arba atlikti kitus statymus. 

Lažybų bendrovės premijos be įnešimo ypatybės

Norėdami rasti geriausią premiją be įnešimo, turite atsižvelgti į visas funkcijas, kurias siūlo lažybų bendrovė. Ypatybės, į kurias turėtumėte atsižvelgti, yra šios:

  • Nuolatinės premijos ir kiti pasiūlymai: pasidomėkite lažybų bendrovės premijų pasiūla. Įsitikinkite, kad sporto lažybų bendrovė siūlo daugybę įvairių akcijų esamiems klientams, įskaitant VIP programas ir įmokų padidinimus.
  • Licencijavimas ir saugumas: kad išvengtumėte duomenų apsaugos pažeidimų, sukčiavimo ir kitos nesąžiningos veiklos, turėtumėte rinktis lažybų svetainę, kuri naudoja naujausią SSL šifravimo technologiją ir turi patikimos lažybų priežiūros tarnybos išduotą licenciją. Geriausias lažybų organizatorius, prieš gaudamas licenciją, atlieka išsamius sąžiningumo, saugumo priemonių ir finansinio skaidrumo testus.

Papildomos lažybų bendrovės savybės, į kurias reikėtų atkreipti dėmesį, yra klientų aptarnavimas, mokėjimo galimybės, lažybų koeficientai, naršymo patogumas mobiliuoju telefonu ir sąžiningos sąlygos.

Jei radote lažybų bendrovę, kur yra siulomi nemokami statymai ir tuo pačiu suteikiamos kokybiškos ir profesionalios paslaugos, rekomenduojama užsiregistruoti ir pasinaudoti pasiūlymu. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..