Futbolo statymai – geriausios lažybų bendrovės 2024

Futbolas populiariausia sporto šaka visame pasaulyje. Milijonus aistruolių futbolas sutraukia prie TV ekranų, kiti stebi futbolą gyvai stadione. Tie aistruoliai, kurie šią sporto šaką išmano labai gerai lažinasi lažybose ir iš savo žinių uždirba papildomų pinigų. Lazybuguru.lt jau anksčiau parengė straipsnį kaip uždirbti iš lažybų.

Lietuvoje futbolas ne pati populiariausia sporto šaka, tačiau vis tiek ir mūsų šalyje kai vyksta Europos ar Pasaulio futbolo čempionatas sporto aistruoliai domisi ir palaiko kitų šalių rinktines. Lietuvos futbolo rinktinė išgyvena sunkius laikus, esame labai žemai FIFA pasauliniame reitinge, mus lenkia tokios šalys kaip Sudanas, Mozambikas, Tadžikistanas, Siera Leonė, Haitis ar net Farerų salos. Taigi rinktinės kovos nelabai domina lietuvius, tačiau po truputi atgimsta šalies klubinis futbolas. Vilniaus „Žalgiris“ ar Marijampolės „Sūduvai“ pritrūksta tik vieno žingsnelio ir kiekvienais metais būna arti patekimo į Europos turnyrą.

Lietuviai mažiau domisi kaip sekasi mums patiems futbolo stadionuose, o sekasi taip, kad ir domėtis nesinori. Tačiau futbolo lažybomis lietuviai domisi stipriai, nes seka tai kas vyksta UEFA Čempionų lygoje ar Anglijos „Premier“ lygoje. Dėl to mūsų komanda sudarė lažybų bendrovių reitingą ir nustatė geriausias bendroves, kurios tinka lietuviams lažinantiems iš futbolo.

Jeigu norite uždirbti iš futbolo lažybų, turite žinoti pelningiausius statymų tipus. Pradedantys žaidėjai lažindamiesi arba mėgsta didelius labai koeficientus, kur pastatę maža suma svajoja laimėti daug pinigų. Deja svajonės sudūžta ir tada pabando kita strategija ir pradeda lažintis iš mažų koeficientų, bet jau didesnių sumų, pradeda dažniau laimėti, bet ilgame laikotarpyje vis tiek nepasiekiamas teigiamas balansas.

Jeigu norite lažintis pelningai futbolo statymuose, turite rinktis koeficientą ne mažesnį nei 1,85, nes tada jums užtenka 55% taiklumo, kad būtumėte pelningi lažybose. Kaip pvz jeigu lažinsitės tik už 1,01 koeficientą, kad turėti pelno iš lažybų statymų, jums reikės 100% pataikymo, t.y niekada neklysti. Deja sportas ne toks ir sensacijų pasitaiko, tad 100% pataikymo palaikyti neįmanoma. Rekomenduojame futbole lažinantis naudoti azijiietiškus pranašumus (asian handicaps), komandų įvarčių totalus, prognozuoti rungtynių nugalėtojus (moneyline), jei koeficientai panašūs. Galima dar bandyti prognozuoti pirmo kėlinio rezultatą ar iš bandyti gyvų statymų platformą, kurioje jeigu neįmušamas įvartis, koeficientai už favorito pergalę kiekviena minutę kyla, kaip ir už įvarčių totalus.

Jeigu norite turėti didesnę pasirinkimo laisvę ir rasti pačius geriausius koeficientus futbolo statymams, tai turite turėti kuo daugiau sąskaitų lažybų bendrovėse. Visą mūsų geriausių bendrovių reitingą galite matyti aukščiau, bet jeigu nenorite turėti daug sąskaitų, tai būtinai bent jau turėkite patikimiausioje užsienio lažybų kontoroje futbolo statymams, kuri yra Sbobet. Tai Azijos lošimų bendrovė, kuri veiklą pradėjo 2004 metais, ir ji 2009 ir 2010 metais buvo įvertinta kaip geriausia pasaulio lažybų bendrovė. Ir ne be reikalo, nes ši bendrove yra tiesiog ideali vieta futbolo mylėtojams. Futbolo pasiūlos net mažiau žinomesnių lygų yra didelės, su įvairiomis papildomomis baigtimis, tarp jų ir azijietiškai pranašumais. Jeigu mėgstate lažintis naudodami azijietiškus pranašumus, tai Sbobet kaip tik jums. Jeigu nežinote kas yra azijietišku pranašumai, tai skaitykite mūsų paruošta straipsnį su video medžiaga – kas yra azijietiški pranašumai.Išbandykite Sbobet, nes ši bendrovė turi didelius statymų limitus ir yra draugiška laimintiems žaidėjams.

Jeigu atlikote statymą futbolo lažybose ir dabar norite stebėti rungtynių video transliacija ir matyti kaip sekasi jūsų statymui. Galite tą daryti net neuždarydami savo lažybų sąskaitos, dauguma bukmekerių siūlo tą paslaugą stebėti HD video transliacijas.

1xbet – tai ta bendrovė, kurioje jūsų kompiuterio ekrane gali atsidurti net 4 video tiesiogines futbolo transliacijos vienu metu, nei viena bendrovė to negali pasiūlyti. Jeigu mėgstate lažintis iš futbolo statymų jau rungtynėms prasidėjus (live betting), jums svarbu matyti tai kas vyksta futbolo aikštelėje. Taip galite geriau įvertinti statymo pelningumą ir lažintis užtikrinčiau. Tačiau 1xbet sudaro ir puikiais futbolo lažybų pasiūlas, tai yra Rusijos lažybų bendrovė, o kaip žinom futbolas Rusijoje populiarus, taigi jeigu lažinatės iš futbolo ši bendrovė taip pat turėtų būti jūsų lažybų arsenale.

tiesiogines futbolo transliacijos

Daugelis futbolo aistruolių turbūt niekada nepamirš 2015/2016 “Premier” lygos sezono, kuomet jį visiems netikėtai sugebėjo laimėti „Leicester City“ futbolininkai. Kokio milžiniško netikėtumo buvo šis laimėjimas galime nesunkiai suvokti iš koeficiento, kurį prieš sezoną už „lapių“ laimėjimą siūlė lažybų kontoros – net 5000! Teigiama, kad ši „Leicester“ futbolininkų pergalė lažybų kontoroms iš viso kainavo daugiau nei 20 milijonų svarų sterlingų. Tai yra didžiausias visų laikų bendrosios rinkos išmokėjimas per lažybų istoriją. Jei dauguma žmonių būtų laukę iki pat sezono pabaigos, o ne pasinaudoję „cash-out“ galimybe ir laimėjimus išsiėmę ankščiau laiko, nuostolis lažybų bendrovėms būtų buvęs dar gerokai didesnis. Vienas futbolo aistruolis išlaukė iki pat sezono pabaigos ir laimėjo net 200 000 £. Tiesa, jis savo statymą atliko ne pačioje sezono pabaigoje, o sezonui jau prasidėjus, kuomet koeficientas už „Leicester City“ triumfą buvo šiek tiek sumažėjęs, tačiau vis tiek labai didelis – 2000. Taigi šiam futbolo aistruoliui pavyko laimėti 200 000 £, pastačius vos 100£.

Teisingai numatyti aštuonias rungtynių baigtis yra įspūdinga, tačiau numatyti aštuonis rezultatus jau vykstančių žaidimų metu atrodo neįtikėtina. Dar labiau neįtikėtina tai atrodo tuomet, kai visos tos 8 komandos rungtynių metu pralaiminėja. Tačiau net ir tai nesutrugdė vienam londoniečiui pastatyti 100£, kurie veliau virto į ispūdingą sumą pinigų bei tapo vienu didžiausių kombinuoto statymo išmokėjimu lažybų istorijoje. Kombinuotą lažybų statymą sudarė 8 futbolo rungtynės, kuriose buvo likę žaisti vos 20 minučių, įskaitant „WestHam“ lygiąsias prieš „Stoke“ kurie tuo metu pralaiminėjo 0 – 2, “Charlton” lygiąsias prieš „Shieffield“, kurie taip pat pralaiminėjo bei lygiai taip pat pralaiminėjančių „Coventry“ rungtynės prieš „Leyton Orient“. Visos rungtynės susiklostė pagal aistruolio scenarijų, tačiau liko paskutinės minutės tarp „Coventry“ bei „Leyton Orient“, kurie per trumpą laiką apsikeitė įvarčiais ir rezultatu 1 – 2 pirmavo „Coventry“ ekipa. Tai galėjo būti vienintelis nepasisekęs įvykis iš 8 spėjimų, tačiau 91 rungtynių minutę „Coventry“ ekipos žaidėjas O’Brien pasiuntė įvartį į vartus, taip laimingajam žmogui atnešęs net 650 000£.

Vienas sporto aistruolis savo lažybų strategijoje turėjo vieną pagrindinę taisyklę – niekada nestatykite daugiau nei 1 euro. Viskas, ko prireikė, buvo viena sėkmės akimirka, kad visa tai atsipirktų. Anoniminis futbolo gerbėjas iš mažo Maltos kaimelio “WilliamHill” lažybų kontoroje sukombinavo statymą iš 19 sporto įvykių, kuriame paskutinės varžybos buvo žaidžiamos tarp „Chelsea“ ir „Liverpool“ komandų.

futbolo statymai

Tam, kad paskutinis devynioliktas įvykis būtų laimėtas, aistruoliui reikėjo „Liverpool“ pergalės, tačiau įvykiai nesiklostė gerai, kadangi rungtynių favoritai buvo „Chelsea“, kurie išlygino rungtynių rezultatą, kuris laikėsi lygus praktiškai visą rungtynių laiką, tačiau tuomet įvyko turbūt geriausia akimirka laimingojo aistruolio gyvenime, kuomet pergalingą įvartį įmušė „Liverpool“ gynėjas Glen Johnson, likus vos 3 minutėms iki rungtynių pabaigos.  Iš 19 rungtynių baigčių sudaryto statymo koeficiento suma buvo išties įspūdinga 683739.00, todėl vos 0.80€‎ pastatęs vyras, laimėjo net 585 000£. Jeigu ir jūs norite pakartoti tokia sėkmę ir lažintis tik iki 1€, tai 1xbet, 22bet, Melbet bendrovėse tą puikiai galite padaryti, nes minimalus depozitas tik 1€‎.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..