Futbolo statymai – geriausios lažybų bendrovės 2024

Siekiame, kad lažybos jums būtų paprastos. Todėl vienoje vietoje surinkome geriausias futbolo lažybų svetaines, kad galėtumėte pasirinkti geriausiai jūsų poreikius atitinkančias svetaines.

Apžvelgėme, ar norite paprastų mokėjimo būdų, ar patogios mobiliosios svetainės. Su mūsų pagalba galėsite mėgautis futbolo sezonu ir drąsiai atlikti statymus.

Dvi geriausios futbolo lažybų svetainės

Štai mūsų ekspertų atrinktos dvi geriausios futbolo lažybų bendrovės:

Futbolo lažybų bendrovės – 888Starz

888Starz yra futbolo lažybų svetainė, turinti Kiurasao licenciją. Jie saugo jūsų duomenis naudodami stiprų šifravimą. Galite atlikti statymus naudodami kriptovaliutas, kad greitai įneštumėt ir greitai gautumet išmokas.

Jie garsėja patikimais mokėjimais ir siūlo daugybę bankininkystės galimybių. Jei jums prireiktų pagalbos, jų palaikymo komanda pasiruošusi padėti.

888Starz siūlo daugybę sporto šakų, įskaitant futbolo lygas iš viso pasaulio. Statymus už rungtynes galite atlikti įvairiais būdais. 888Starz taip pat siūlo plačią artėjančio Copa America turnyro rungtynių rinką.

Taip pat galite atlikti statymus naudodami kriptovaliutas, pavyzdžiui, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ir kt. Jie siūlo daugybę galimybių, ne tik Bitcoin.

Bukmekerio privalumai

 • Galima vadinti kriptovaliutų lažybų svetaine, kadangi leidžia lažintis su kriptovaliutomis.
 • Naudoja 256 bitų SSL šifravimą ir siūlo dviejų veiksnių autentifikavimą.
 • Siūlo didelius įvairių sporto šakų, ypač futbolo, koeficientus.
 • Priima tradicinių ir kriptovaliutų mokėjimų derinį.
 • Intuityvi vartotojo sąsaja ir mobilioji programėlė naudojantiems „Android“.
 • Galimos lažybų gyvai parinktys.
 • Galima naudotis visą parą veikiančiais klientu aptarnavimo „chat'u”, telefonu ir el. paštu.
 • Palaiko daugumą kalbų ir yra prieinamas daugelyje šalių.

Premijos ir akcijos

 • Pirmojo indėlio premija. Gaukite iki 100€, tačiau turite atlikti kaupiamuosius statymus su tam tikrais koeficientais.
 • Antrojo indėlio premija. Įneškite 20€+ ir teisingai nuspėkite 10 įvykių bei gaukite 1000€ premiją.
 • Antradienio premija. Atlikę 5€ įmoką, gaukite 5€ nemokamą statymą, tačiau jį reikia panaudoti atliekant kombinuotą statymą su daugiau nei 3 pasirinkimais.
 • Ketvirtadienio premija. Atlikite statymus ir pelnykite taškų už 10 000€ savaitinį turnyrą.
 • Pralaimėjimų serijos premija. Gaukite premiją po 20 pralaimėjimų iš eilės.
 • Kombinuoto statymo padidinimas. Gaukite 10% priedą už dienos kombinuotą statymą.

Koeficientai ir statymų pasiūla

888Starz futbolo lažybų srityje gali pasipriešinti garsiems konkurentams. Jie užtikrina panašią kokybę lyginant su konkurentais.

futbolo-statymai-geriausios-lažybų-bendrovės-888starz

Jų lažybų pasiūla yra išskirtinė, nes siūlo daugybę futbolo lygų visame pasaulyje. Nors jų siūlomų statymų tipų skaičius yra mažesnis, lažybų dalyviai vis tiek turi didelį pasirinkimą.

Futbolo koeficientai: 98%

Mokėjimo metodai

888Starz futbolo lažybų gerbėjams siūlo daugybę mokėjimo būdų. Tradicine valiuta galite naudotis populiariomis galimybėmis, pavyzdžiui, debeto ir kredito kortelėmis, „Neteller“, „Skrill“ ir „Paysafecard“.

Besidomintiems kriptovaliuta 888Starz priima Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Zcash, Dash, Dogecoin, NEM, DigiByte ir kt.

Futbolo lažybos internetu – Megapari

2019 m. pradėjusi veikti Megapari priklauso bendrovei „Marikit Holdings Ltd“ ir turi Kiurasao azartinių lošimų licenciją. Platforma, kurią sukūrė 1xBet, yra patogi ir greita.

Megapari siūlo platų futbolo lažybų variantų asortimentą. Lošėjai gali rinktis iš beveik 1000 įvykių visame pasaulyje. Tai apima aukščiausias ir žemesnes lygas, periodinius turnyrus ir net jaunimo rungtynes.

Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad Megapari nėra prieinama tam tikrose šalyse, įskaitant Jungtinę Karalystę, JAV, Prancūziją ir kt.

Bukmekerio privalumai

 • Akį traukiantis dizainas.
 • 100 € pirmojo įnašo premija ir savaitiniai „Cashback”.
 • Konkurencingi koeficientai (ypač futbolo).
 • Priimamos 25 kriptovaliutos.

Premijos ir akcijos

 • Registracijos premija. Nauji lažybų dalyviai gauna 100 % premiją nuo pirmojo įnašo, bet ne daugiau kaip 100€.
 • Savaitinis „cashback”. 3% visų jūsų futbolo lažybų nuostolių kiekvieną savaitę. Pinigų grąžinimo suma svyruoja nuo mažiausiai 1 USD iki 1000 USD.

Koeficientai ir statymų pasiūla

Apsilankę Megapari rasite daugybę sporto šakų ir įvykių, už kuriuos galite lažintis. Jie siūlo puikius koeficientus, ypač didžiųjų futbolo lygų, tokių kaip „La Liga“, „Premier“ lyga, „Bundesliga“, „Serie A“ ir „Ligue 1“, lažyboms. Artėjančiame Euro 2024 varžybų pasiūlos dydis siekia virš 1000 pasirinkimų.

futbolo-lažybos-megapari

Megapari turi daugybę lažybų variantų. Jie apima daugiau nei 35 sporto šakas, o vien futbolo varžybose galite rasti apie 500 lažybų rinkų.

Futbolo koeficientai: 95%

Mokėjimo metodai

Galite naudoti įvairius metodus, pavyzdžiui, e. pinigines, mokėjimo paslaugas, e. kuponus ir įvairias kriptovaliutas, pavyzdžiui, Ripple, DASH, Ethereum, BNB ir Dogecoin. Pinigus išsigryninti galima greitai, ypač naudojant kriptovaliutas – tai gali užtrukti mažiau nei 15 minučių.

Aktualūs klausimai

⚽ Kaip pasirinkti geriausią futbolo lažybų bendrovę?

Geriausia futbolo lažybų bendrovė suteiks jums visą „pakuotę”. Geriausi koeficientai didžiausioms rungtynėms, geriausios lažybų rinkos, o be to, jie taip pat turės geriausius pasiūlymus naujiems ir esamiems klientams.

⚽ Kaip užsidirbti pinigų statant už futbolą?

Uždirbti pinigų lažybose dėl futbolo yra tikrai sudėtinga. Turite užtikrinti, kad su lažybų tarpininku visada sudarysite gerą sandorį, laikysitės drausmės ir visada stengsitės tobulinti savo futbolo žinias.

⚽ Kurių futbolo lažybų svetainių turėčiau vengti?

Nesusidėkite su lažybų tarpininku, kuris siūlo bet kokį blogą sandorį. Tai gali būti maži koeficientai, jokių pasiūlymų ar premijų, kuriais galima pasinaudoti, mažas lažybų pasiūla. Yra daug puikių lažybų platformų, kuriomis žaidėjai gali naudotis.

⚽ Kokios yra geriausios futbolo lažybų svetainės?

Dvi geriausios futbolo lažybų svetainės yra 888Starz ir Megapari.

⚽ Kokiais kriterijais vadovautis, įvertinant futbolo lažybų bukmekerius?

Kriterijai, kuriais reikia vadovautis, įvertinant lažybu bendrovę, yra šie: koeficientai ir statymų pasiūla, licencijavimas, saugumas, premijos, mokėjimu metodų pasirinkimas, klientų aptarnavimas.

Kaip mes įvertiname futbolo bukmekerius?

Štai kriterijai, kuriais vadovaujasi mūsų ekspertai, rinkdamiesi geriausias futbolo lažybų svetaines.

Koeficientai ir statymų pasiūla

Renkamės svetaines, kurios siūlo platų futbolo lažybų rinkų spektrą, įskaitant pagrindines lygas (Premier League, La Liga, Serie A ir kt.), žemesnes lygas ir tarptautinius turnyrus.

Jos taip pat turi teikti konkurencingus populiarių statymų koeficientus. Tai gali būti rungtynių nugalėtojas, bendras įvarčių skaičius (over/under), Azijietiški handicapai ir abiejų komandų įvarčiai (Both teams to score).

futbolo-lažybų-svetainės

Pavyzdžiui, vienoje svetainėje „Manchester United“ pergalės prieš „Chelsea“ koeficientas gali būti 2,10, o kitoje – 2,20. Didesnis koeficientas (2,20) būtų laikomas patrauklesniu. Jos taip pat gali siūlyti unikalius, tik futbolui būdingus statymus. Pavyzdžiui, kuris žaidėjas įmuš pirmąjį įvartį.

Licencijavimas ir reglamentavimas

Mūsų ekspertai užtikrina, kad svetainėje būtų rodoma patikimos komisijos licencijos informacija. Pavyzdžiui, Jungtinės Karalystės lošimų komisijos (UKGC) arba Maltos lošimų priežiūros tarnybos (MGA). Licenciją patikriname spustelėję logotipą ir patikrinę komisijos svetainę.

Vengiame lažybų svetainių, kuriose nėra informacijos apie licenciją arba licencija išduota prastos reputacijos komisijos.

Apsauga ir saugumas

Kad jūsų duomenys būtų apsaugoti, svetainėje turi būti naudojamas saugus ryšys (HTTPS) su stipriu šifravimu (paprastai 128 arba 256 bitų SSL šifravimas). Visada tikriname, ar naršyklės adreso juostoje yra pakabinamos spynos simbolis.

Gera futbolo lažybų platforma turi siūlyti saugius mokėjimo būdus, pavyzdžiui, „Visa“ / „Mastercard“ su „3D Secure“ arba patikimas pinigines su pirkėjo apsauga.

Niekada nesirenkame svetainės, jei ji naudoja nesaugų ryšį (HTTP) arba siūlo ribotus mokėjimo būdus su silpnais saugumo protokolais.

futbolas

Premijos ir akcijos

Rekomenduojame svetaines su premijomis, kuriose siūloma specialiai futbolo lažyboms skirta sveikinimo premija. Pavyzdžiui, 100% įmokos bonusą iki 100€ už pirmąją įmoką, kurią galite naudoti futbolo statymams.

Be to, jose turi būti nuolatinių akcijų, pavyzdžiui, nemokami statymai arba padidinti konkrečių rungtynių ar lygų koeficientai.

Kai kurios svetainės turi apdovanojimų programas. Statydami už futbolą gaunate taškų. Šiuos taškus galite iškeisti į nemokamus statymus ar kitus apdovanojimus.

Kai kurių svetainių premijų negalima naudoti futbolo statymams arba jos turi griežtas taisykles, dėl kurių sunku jomis pasinaudoti. Jų taip pat galite negalėti naudoti tam tikrų rūšių statymams, pavyzdžiui, grupiniams statymams.

Bankininkystės pasirinkimai

Ieškokite svetainių, kuriose galite saugiai ir lengvai įmokėti ir išimti pinigus. Jos turėtų veikti greitai ir siūlyti daug mokėjimo būdų. Tai gali būti tokios kortelės kaip „Visa“ ir „Mastercard“, internetinės piniginės kaip „PayPal“, „Skrill“ ir „Neteller“, skaitmeniniai pinigai, pavyzdžiui, „Bitcoin“, ir net tiesioginiai banko pervedimai.

Laikykitės atokiau nuo lažybų svetainių, kurios nesuteikia daug pasirinkimo galimybių už jūsų pinigus. Taip pat turėtumėte vengti tų, kurios lėtai tvarko jūsų pinigus arba ima per didelius mokesčius už jų pervedimą ar išvedimą.

barcelona

Klientų aptarnavimas

Mūsų geriausiose svetainėse visą laiką veikia „Live chat” funkcija. Galite pasikalbėti su ekspertais, kurie daug žino apie tai, kas yra futbolo statymai. Jie taip pat atsako į el. laiškus ir teikia pagalbą telefonu, jei kyla sudėtingesnių problemų.

Mes vengiame svetainių, kuriose prastas klientų aptarnavimas, ilgai laukiama ir atstovai negali padėti atsakyti į futbolo lažybų klausimus.

Suderinamumas su mobiliaisiais įrenginiais

Mūsų komanda vertina mobiliesiems įrenginiams pritaikytus lažybų tarpininkus, turinčius specialią programėlę „Android“ ir „iOS“ įrenginiams.

Programėlė turi būti patogi ir optimizuota naudoti mobiliajame telefone. Joje naudotojai turi galėti atlikti statymus, tvarkyti savo paskyras ir lengvai naudotis tiesioginių lažybų galimybėmis keliaudami.

Mums nepatinka, jei mobiliąja svetaine sunku naudotis ir ji nėra sklandi. Arba nėra programėlės, arba programėlė neveikia gerai ir neturi funkcijų, kurias turi kompiuterio versija.

Svetainės dizainas ir patogumas

Svarbiausia – patogi naudotojo sąsaja. Svetainė turi būti aiški, neperkrauta ir lengvai valdoma. Informaciją apie futbolo lažybų rinkas, koeficientus ir akcijas turėtų būti lengva rasti. Bendras dizainas turėtų būti vizualiai patrauklus ir optimizuotas naudojimui mobiliaisiais telefonais.

Nesiūlome svetainių, kurios yra netvarkingos ir sunkiai naudojamos. Turėtų būti lengva rasti futbolo lažybų parinktis ir pasiūlymus. Dizainas turėtų būti modernus ir gerai veikti telefonuose.

real-madrid

Statymai gyvai

Svetainėje turėtų būti galima lažintis gyvai iš daugelio futbolo rungtynių. Galite spėti, kas įmuš kitą įvartį, kas gaus geltoną kortelę, koks bus rezultatas per rungtynių pusę ir per visą rungtynių laiką.

Ji taip pat turėtų rodyti statistinius duomenis, kol vyksta rungtynės. Lažybų koeficientai turi greitai keistis, kai vyksta varžybos.

Jei svetainėje yra ribotos tiesioginių futbolo lažybų galimybės arba lažybų koeficientai atnaujinami lėtai, mes jos vengiame.

Futbolo lažybų pasiūla

Statydami už futbolą internetu dauguma žmonių mėgsta lažintis dėl to, ar laimės šeimininkų komanda, ar svečių komanda, ar nė viena iš jų. Šiuos statymus gali būti sunku nuspėti, o jų koeficientai ne visada būna geriausi.

Geriausiose lažybų svetainėse siūloma daug įvairių statymų su geresniais koeficientais, pvz:

Dvigubas šansas

Galite lažintis dėl dviejų galimų rezultatų, pavyzdžiui, dėl šeimininkų komandos pergalės ar lygiųjų, svečių komandos pergalės ar lygiųjų arba dėl abiejų komandų pergalių.

Įsivaizduokite, kad vyksta futbolo rungtynės tarp A ir B komandų:

 1. Statyti už A komandos pergalę arba lygiąsias.
 2. Statyti už tai, kad komanda B laimės arba sužais lygiosiomis.
 3. Statykite už A arba B komandos pergalę (be lygiųjų).

Tarkime, kad pasirinkote 1 variantą ir statote už komandos A pergalę arba lygiąsias. Jei rungtynes laimės komanda A arba jos baigsis lygiosiomis, laimėsite statymą. Jei laimės B komanda, pralaimėsite.

Tokio tipo statymas suteikia daugiau šansų laimėti, nes statote ne už vieną, o už dvi baigtis.

liverpool-fc

„Draw no bet”

Jei rungtynės baigiasi lygiosiomis, atgaunate pinigus. Įsivaizduokite, kad statote 10€ už A komandos pergalę prieš B komandą su galimybe „Draw no bet“.

Štai kas nutiks:

 • Jei A komanda laimi, jūs laimite statymą.
 • Jei rungtynės baigsis lygiosiomis, atgausite 10€.
 • Jei laimi B komanda, prarandate savo 10€.

Įvarčių „over/under”

Statote už tai, ar bendras rungtynėse įmuštų įvarčių skaičius bus didesnis ar mažesnis už lažybų tarpininko nustatytą sumą.

Pavyzdžiui, jei nustatyta 2,5 įvarčio „over/under”, o jūs statote už „over“, laimėsite, jei rungtynės baigsis 3 ar daugiau įvarčių. Jei statysite už „underu“, laimėsite, jei rungtynės baigsis 2 ar mažiau įvarčių.

Atliekant šio tipo statymą nereikia nuspėti tikslaus rezultato ar laimėjusios komandos, o tik bendrą įvarčių skaičių.

futbolo-varžybos

Abi komandos pelnys įvartį („Both teams to score”)

Šį kartą prognozuojate, kad kiekviena komanda per rungtynes įmuš bent vieną įvartį. Jei abi komandos pasižymi stipriu puolimu arba silpna gynyba, šį statymą verta apsvarstyti.

Pavyzdžiui, jei A komanda žaidžia su B komanda ir tikitės, kad vyks atkaklios rungtynės, kuriose abi komandos galės pelnyti įvartį, galite atlikti statymą „abi komandos pelnys įvartį“. Jei galutinis rezultatas bus toks: A komanda 2:1 B komanda, jūsų statymas laimės, nes abi komandos įmušė įvartį.

„Half-time/full-time”

Dabar nuspėkite, kuri komanda pirmaus rungtynių viduryje, o kuri – rungtynių pabaigoje. Pavyzdžiui, jei statysite už „A“ komandą ir „A“ komandą, statysite už tai, kad įpusėjus rungtynėms pirmaus „A“ komanda ir laimės rungtynes. Jei įpusėjus rungtynėms ji pirmauja, bet laimi B komanda, jūsų statymas pralaimimas.

Pranašumas („Handicap”)

Futbolo lažybose handicapas naudojamas siekiant išlyginti žaidimo sąlygas, kai viena komanda yra stipresnė už kitą. Taip prieš prasidedant rungtynėms pralaimėtojams suteikiamas virtualus pranašumas.

Pavyzdžiui, jei statote už „Manchester City“ su -2 handicapu prieš „Burnley“, „Manchester City“ turi laimėti daugiau nei dviem įvarčiais, kad laimėtumėte statymą.

Statymas laikomas lygiosiomis, jei jie laimi lygiai dviem įvarčiais. O jei jie laimi vienu įvarčiu, sužaidžia lygiosiomis arba pralaimi, statymą pralaimite.

harry-kane

Teisingas rezultatas

Statymas už teisingą rungtynių rezultatą reiškia tikslaus galutinio rezultato, pavyzdžiui, 2:1 arba 3:0, nuspėjimą. Tokio tipo statymai yra rizikingesni, tačiau už juos galima gauti didesnes išmokas, nes atspėti tikslią baigtį yra sunkiau.

Pavyzdžiui, jei statysite, kad rungtynės baigsis rezultatu 2:1 šeimininkų komandos naudai, statymą laimėsite tik tuo atveju, jei tai bus tikslus galutinis rezultatas. Jei rungtynės baigsis bet kokiu kitu rezultatu, statymą pralaimėsite.

Žaidėjų statymai

Žaidėjų statymai leidžia sirgaliams lažintis dėl atskirų žaidėjų pasirodymų žaidime. Pavyzdžiui, galite lažintis dėl žvaigždės puolėjo, kuris įmuš pirmąjį futbolo rungtynių įvartį.

Arba galite nuspėti, kad tam tikras gynėjas dėl savo agresyvaus žaidimo stiliaus greičiausiai gaus raudoną kortelę. Tokie statymai prideda azarto, nes per rungtynes atidžiai stebite žaidėjus, už kuriuos atlikote statymus.

Kampiniai, įmetimai iš užribio, geltonos ir raudonos kortelės

Tokio tipo prognozės yra sudėtingos, nes priklauso nuo komandų žaidimo, teisėjo sprendimų ir rungtynių eigos. Tačiau remdamiesi komandų statistiniais duomenimis, žaidimo stiliumi ir istoriniais rungtynių duomenimis, galite daryti pagrįstus spėjimus.

raudona-kortelė

Pavyzdžiui, jei abi komandos žaidžia agresyviai ir anksčiau dažnai prasižengdavo, galite tikėtis daugiau geltonų ir raudonų kortelių. Jei jos dažnai atakuoja iš flangų, gali būti daugiau kampinių ir įvarčių.

Nepamirškite, kad tai tik prognozės, o tikrieji skaičiai kiekvienose rungtynėse gali labai skirtis.

Futbolo lažybų patarimai ir strategija

Norite laimėti daugiau futbolo statymų? Peržiūrėkite šiuos trumpus patarimus, kad padidinti savo laimėjimus:

 1. Naudokite naują statistiką, kad pastebėtumėte tendencijas ir orientuotumėtės statymuose aukščiausiose lygose. Pavyzdžiui, jei futbolo komanda laimėjo pastarąsias penkerias namų rungtynes, gali būti, kad ji laimės kitas namų rungtynes.
 2. Ieškokite geriausių koeficientų. Patikrinkite skirtingus lažybų tarpininkus, kad rastumėte geriausius pasiūlymus. Ieškokite akcijų ir funkcijų, kad pagerintumėte savo statymus. Tarkime, svarbioms futbolo rungtynėms vienas lažybų tarpininkas siūlo 2,0 koeficientą už A komandos pergalę, o kitas – 2,2. Statykite su lažybų bendrove, siūlančia 2,2, kad maksimaliai padidintumėte galimą pelną.
 3. Kai įgysite patirties, pabandykite ištirti naujas lažybų rinkas. Gali būti, kad rasite sau tinkamą. Užuot statę už rungtynių nugalėtojus, išbandykite „Daugiau nei/mažiau įvarčių“ rinkas. Jei pastarosiose komandos rungtynėse buvo daug įvarčių, kitose rungtynėse statykite už „Over 2.5 goals“.
 4. Stebėkite komandos rezultatus, stebėkite rungtynes ir sekite naujienas apie žaidėjus, pavyzdžiui, traumas ar sudėties pakeitimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į VAR įvarčius – jie gali turėti įtakos rungtynių baigčiai. Gerai pažinkite savo komandas, kad galėtumėte statyti protingiau. Pavyzdžiui, jei prieš rungtynes susižeidžia geriausias puolėjas, apsvarstykite galimybę statyti prieš jo komandą arba už mažesnį bendrą įvarčių skaičių rungtynėse.
 5. Ieškokite koeficientų, kuriuos lažybų tarpininkai nustatė per dideles kainas. Tai statymai, kurie gali atnešti didesnį pelną. Norint rasti tokias galimybes, reikia pastangų, tačiau jos gali būti labai pelningos. Jei tenisininkas pastaruoju metu demonstruoja aukštesnius nei jo reitingas rezultatus, bet lažybų bendrovės vis dar siūlo aukštą koeficientą už jo pergalę, tai yra statymas, kurį verta apsvarstyti.
 6. Rinkitės mažesnius statymus. Laimėti didelį kaupiamąjį statymą mažai tikėtina. Kad padidintumėte savo šansus prieš lažybų tarpininkus, laikykitės vieneto arba dvejeto statymų. Užuot statę 5 komandų kaupiamąjį statymą, statykite už dvejas atskiras rungtynes, kurių baigtimi esate tikri. Taip padidinsite savo šansus laimėti.

Futbolo turnyrai lažyboms

Visus metus vyksta futbolo rungtynės ir turnyrai. Tačiau kai kurios lygos ir varžybos yra daug populiaresnės už kitas.

Šiose gerai žinomose lygose rasite daugiausia lažybų galimybių:

Anglijos „Premier“ lyga

Anglijos „Premier“ lyga puikiai tinka internetinėms lažyboms, nes yra žinoma visame pasaulyje ir gerai aprėpiama. Joje rungtyniauja geriausios komandos ir žaidėjai, todėl yra daugybė lažybų variantų ir kintančių koeficientų.

Taip pat yra daug analizės ir duomenų, kurie padeda lažybų dalyviams priimti tinkamus sprendimus. Dėl tokio azarto, lengvos prieigos ir daugybės informacijos derinio ši lažybų sistema yra mėgstamiausia tarp futbolo lažybų dalyvių.

manchester-city

Italijos „Serie A”

„Serie A“ yra aukščiausio lygio Europos futbolo lyga, mėgstama ir sirgalių, ir lažybininkų. Ji tokia pat populiari kaip „Bundesliga” ir „La Liga”. Joje įdomu ne tik lažintis, bet ir mėgautis aukščiausio lygio futbolu.

Vokietijos „Bundesliga”

Bundesliga (Fußball-Bundesliga arba 1. Bundesliga) – profesionali Vokietijos futbolo asociacijos lyga. Tai aukščiausios Vokietijos futbolo lygų sistemos varžybos ir pagrindinės Vokietijos futbolo varžybos.

Prancūzijos „Ligue 1”

„Ligue 1“ yra aukščiausias Prancūzijos futbolo lygis, dažnai vadinamas „Le Championnat“. Prieš tai, kai Paryžiaus „Saint-Germain“ tapo labai stiprus, ši lyga garsėjo nenuspėjamumu. Futbolo sirgaliams ir lažybų dalyviams ji buvo įdomi, nes buvo daug galimybių laimėti.

Ispanijos „La Liga”

Ispanijos aukščiausia futbolo lyga „La Liga“ garsėja tokiomis komandomis kaip Madrido „Real“ ir „Barcelona“. Ji yra labai populiari visame pasaulyje, nedaug atsilieka nuo Anglijos „Premier“ lygos. Daugelis sirgalių mėgsta lažintis dėl šių rungtynių, nes jose žaidžia didelės komandos.

Europos turnyrai

Profesionalus futbolas visada siekė išrinkti geriausią Europos komandą. Čempionų lyga yra svarbiausias varžybų etapas ir sirgaliams, ir lažybų dalyviams. Čia dėl šlovės varžosi elitiniai Europos klubai.

Tiems, kurie ieško daugiau veiksmo, siūloma Europos lyga – antrojo lygio Europos varžybos. Nors ir ne tokios didelės, UEFA Super taurė ir Pasaulio klubų taurė taip pat suteikia įdomių lažybų galimybių.

Atkreipkite dėmesį į Europos konferencijų lygą – naują Europos futbolo naujovę. Tai dar viena galimybė sirgaliams ir lažybų dalyviams įsitraukti į gražųjį žaidimą.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..