Teniso statymai – geriausios lažybų bendrovės 2024

LazybuGuru.lt komanda sudarė reitingą, geriausios 2024 m. bendrovės teniso statymams. Tai pasaulyje žinomos ir patikimos bendrovės, rekomenduojame sąskaitas turėti visose bendrovėse, nes taip turėsite didelį pasirinkimą kai ieškosite geriausio koeficiento ir tai padidins jūsų galimybes uždirbti internete iš lažybų. Jeigu nenorite tiek daug sąskaitų, tai turėkite bent jau reitingo viršuje esančių bendrovių sąskaitas, jos tikrai yra puikios teniso lažybų fanui. 

Jeigu mėgstate lažintis už teniso rungtynės, tai geriausiai bendrovė jums tiktų 1xbet. Be puikių pirmojo įnašų premijų, jis taip pat turi labai didelę teniso lažybų pasiūlą. Galite lažintis ne tik už pagrindines teniso varžybas, tačiau pasiūloje visada rasite ITF teniso turnyrų pasiūlą, vyrų ir moterų, vienetų ir dvejetų. Trumpai tariant tai ideali bendrovė teniso fanui ir jeigu neturėsite šios bendrovės savo lažybų arsenale, tai stipriai apmažinate savo šansus pelningai lažintis ir rasti geriausius koeficientus tenise. Kitas privalumas, tai 1xbet esanti gyvų statymų platforma, kuri yra viena geriausių tarp interneto lažybų kontorų. Ši bendrovė į rinką lošimų įžengė 2011 metais ir 1xbet stengiasi viską padaryti, kad tai būtų geriausia vieta lažintis. Interneto svetainė išversta į 52 kalbas, tarp jų ir lietuvių ir minimalus įnašas prasideda tik nuo 1€,  yra galimybė įnešti kritovaliutomis.

Jeigu domitės tenisu ir mėgstate lažintis, greičiausiai žinote, kad yra skirtingi turnyrai. Patys svarbiausi metuose yra Didžiojo kirčio (Grand Slam) turnyrai, kurie vyksta 4 kartus per metus – Australijos, Prancūzijos „Roland Garros“, Anglijos „Wimbledono“ ir Niujorke vykstantis „US Open“. Žemesnio rango yra ATP 1000, kurių yra apie 10 turnyrų per metus, dar žemesnio ATP500, ATP 250 ir vėliau prasideda „Challenger“ turnyrai, kur rungtyniauja daug jaunų tenisininkų arba veteranų, kurie nori pasirinkti papildomų reitingų taškų. Dar yra Tarptautinė teniso federacija (ITF), kuri organizuoja Daviso taurę, kai tenisininkai atstovauja savo šaliai ir vyksta nacionalinių rinktinių kovos.  ITF dar organizuoja žemiausio lygio turnyrus, kurie jauniems žaidėjams, kurie dar tik pradeda kelia link profesionalaus tenisininko.

Skirtingi turnyrai lemia ir skirtingą statymų strategiją. Jeigu norite lažintis kaip vyksta Didžiojo kirčio turnyrai, tai pakankamai lengva rasti informacijos apie žaidėjus, nes ten dalyvauja geriausi Pasaulio tenisininkai. Galima matyti vaizdo transliacijas iš teniso kortų, taip susidaryti geresnį vaizdą. Tą pati galima pasakyti ir apie ATP1000 turnyrus, kad prognozuoti šiek tiek lengviau, nes lengva nustatyti žaidėjų motyvacija – jie visi nori laimėti. Per socialinės medijos platformas galima rasti sportininkų interviu, sužinoti kaip jie vertinasi savo  ir oponentų galimybes turnyre, rasti ekspertų įžvalgas.  Prieš lažinantis būtinai paskaitykite mūsų paruoštą straipsnį -– kaip lažintis per Australijos Open teniso turnyrą. Šiuos patarimus galima pritaikyti ir kitiems teniso turnyrams.

Žemesnio rango turnyrus,  tokius kaip ATP 500, ATP 250 yra kur kas sudėtingiau prognozuoti. Komandinis sportas toks kaip futbolas, krepšinis ar ledo ritulys skiriasi nuo individualaus. Jeigu vienas žaidėjas neišsimiegojęs ar prastos nuotaikos ir nesužaidžia gerai rungtynių, komandiniam sporte jam į pagalbą gali ateiti komandos draugas. Bet tenisas yra individualus sportas ir jeigu tenisininkas prastai nusiteikęs tą dieną, tai niekas jam nepadės. Todėl jeigu norite lažintis už „Challenger“ turnyrus labai svarbu turėti kuo daugiau informacijos apie žaidėją ir jo motyvacija.

Dar yra ITF turnyrai, kurie kaip minėjome yra skirti jauniems sportininkams tobulėti. Už šių turnyrų rezultatus taip pat galima lažintis. Tačiau reikia būti atsargiems dėl nešvarių lažybų, nes jauni sportininkai tiek neuždirba kaip profesionalai dėl to susigundo greitu uždarbiu iš sutartų lažybų ir kartais specialiai pralaimi savo varžovui.

Kitas dalykas į ką turite atkreipti dėmesį atliekant statymus už tenisą, tai žaidėjų fizinė būklė, nes teniso sezonas trunka visus metus. Šį dalyką svarbu pastebėti, tačiau sunku tą pamatyti jei tik žiūrėsite į statistikos protokolus, kad tai pastebėti reikia stebėti tv teniso transliacijas ir nustatyti žaidėjų savijauta. Gera fizinė būklė dažniausiai atsispindi ir geroje tenisininko nuotaikoje, jis mažiau nervinasi ir mažiau ginčijasi su teisėjais yra energingas ir mažai ilsisi pertraukėlių metu.

geriausios teniso lazybu bendroves
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..