Australian Open teniso statymų gidas

„Australian Open” turnyras yra pirmosios ir svarbiausios 2023 m. sezono teniso varžybos. Šiame straipsnyje rasite naudingų Australian Open lažybų patarimų. Jei norite rasti geriausią lažybų bendrovę Australian Open lažyboms, peržiūrėkite mūsų geriausių 2023 m. teniso lažybų bendrovių reitingą.

Šis turnyras tikrai patiks ir sporto gerbėjams, ir lažybų dalyviams, nes geriausi žaidėjai kovos dėl trofėjaus. Nuo 1988 m. vykstantis atvirasis Australijos čempionatas vyksta ant kietos dangos kortų ir užtikrina jaudinantį veiksmą, idealiai tinkantį teniso entuziastams ir lažybininkams.

Australian Open turnyras siūlo ne tik daugybę mačų per dvi savaites, kurie verti kiekvieno žiūrovo laiko, bet ir daugybę atskirų įvykių, kuriose galima taip pat atlikti statymus.

Aktualūs klausimai
🎾 Kada vyks 2023 m. Australian Open turnyras?

Australian Open vyks šių metų Sausio 16-29 dienomis.

🎾 Kur vyksta Australian Open?

Australian Open – kasmet Melburne vykstantis teniso turnyras. Melburno parke Australian Open vyksta nuo 1988 m. Tai pirmasis Didžiojo kirčio turnyras, rengiamas teniso sezono pradžioje.

🎾 Kas yra geriausi AO teniso turnyro žaidėjai?

Tarp AO favoritų Melburno parko kortuose – Novakas Džokovičius, Rogeris Federeris, Rafaelis Nadalis, Serena Williams ir Marija Šarapova. N. Džokovičius yra sėkmingiausias visų laikų šio turnyro žaidėjas.

🎾 Ar galiu atlikti live statymus už Australian Open?

Taip, galite atlikti live statymus. Norėdami atlikti statymus gyvai, turite susirasti lažybų bendrovę, kuri siūlo teniso lažybas gyvai. Galėsite stebėti rungtynes ir atitinkamai koreguoti savo statymą vykstant veiksmui. Lažybos gyvai dėl Australian Open teniso varžybų suteikia papildomų įspūdžių stebint teniso varžybas.

🎾 Kur galiu žiūrėti šio turnyro tiesioginę transliaciją?

Lietuvoje šį turnyrą transliuoja Eurosport kanalas, jį taip pat galima stebėti per išmaniuosius įrenginius nusipirkus Eurosport narystę. Tiesioginę transliaciją taip pat gali pasiūlyti teniso lažybų bendrovės. Kai kuriose iš jų tereikia užsiregistruoti, o kitose reikia atlikti bent minimalų statymą.

Jei norite lažintis tenise, jums reikia „Australian Open” turnyro. Skaitykite toliau ir sužinokite keletą Australian Open teniso lažybų patarimų, kurie gali padėti padidinti jūsų galimybes laimėti.

📖 Turinys

Tvarkaraštis, datos ir formatas

Atvirasis Australijos čempionatas vyks Sausio 16-29 d. Jame bus įvairių kategorijų varžybos, įskaitant moterų ir vyrų vienetų, moterų, vyrų ir mišrių dvejetų, jaunių čempionatus, mišrių dvejetų ir legendų, parodomąsias ir neįgaliųjų vežimėlių varžybas.

australian open Tvarkaraštis datos ir formatas

„Australian Open” turnyro formatas bus toks, kad moterų ir vyrų varžybų laikai aikštelėse bus kaitaliojami. Moterys ir vyrai žais atitinkamuose čempionatuose. Čia rasite geriausias lažybų bendroves, kurias atrinkome šiems metams.

Tvarkaraštis

Sausio 16-7 d: Vyrų ir moterų pirmasis turas
Sausio 18-19 d: Vyrų ir moterų antrasis turas
sausio 20-21 d: Vyrų ir moterų trečiasis etapas
sausio 22-23 d: Ketvirtasis vyrų ir moterų turas
sausio 24-25 d: Vyrų ir moterų ketvirtfinaliai
sausio 26 d: Moterų pusfinaliai x2
Sausio 27 d: Vyrų pusfinaliai 1 ir 2
Sausio 28 d: Moterų vienetų finalas
Sausio 29 d: Vyrų vieneto finalas

2023 m. Australia Open vyrų lažybų prognozė

Kas iškovos 2023 m. „Australian Open” titulą? Ar Novakas Džokovičius pakels savo dešimtąjį trofėjų? O gal titulą apgins Rafaelis Nadalis?

Sprendžiant iš dabartinių pagrindinių Australijos atvirojo čempionato lažybų kontorų koeficientų, žaidime dalyvauja ankstesnių Australijos Didžiojo kirčio turnyrų antrosios vietos laimėtojas D.Medvedevas, taip pat pirmasis pasaulio ATP reitingo žaidėjas Carlosas Alcarazas. Ar vienas iš šių geriausių žaidėjų gali nutraukti N. Džokovičiaus ir R.Nadalio dominavimą Melburno parke?

Novakas Džokovičius: 2023 m. „Australian Open” favoritas

Novakas Džokovičius turi puikius rezultatus, kai kalbama apie „Australian Open” turnyrą. Dauguma lažybų dėl Australian Open teniso ekspertų mano, kad jis taps nugalėtoju. 91,10 % laimėjimų rodiklis yra 91,10 %. Jis yra devynis kartus laimėjęs šį turnyrą, o paskutinį kartą pergalę iškovojo 2021 m.

Novakas neturėjo galimybės apginti savo titulo ankstesniame turnyre, nes be COVID skiepo negalėjo atvykti į Australiją. Tuo pasinaudojo pagrindinis jo konkurentas Rafaelis Nadalis ir iškovojo titulą.

Kas sugriaus Novako Džokovičiaus planus? Daniilas Medvedevas ar Carlosas Alcarazas?
Carlosas Alcarazas 2022 m. baigė kaip geriausias žaidėjas. Dėl to jis yra pagrindinis pretendentas į titulą.

Daugelis Australijos atvirojo čempionato lažybų kontorų Daniilui ir Carlosui pateikė vienodus Australian Open lažybų koeficientus, nepaisant to, kad Daniilas baigė keistą teniso sezoną. Viena geresnių lažybų bendrovių teniso statymams su kriptovaliutomis – BC.Game.

Australia Open vyrų lažybų prognozė

Carloso rezultatai šiame turnyre nėra puikūs, tačiau paauglys dar turi daug laiko tobulėti ir laimėti trofėjų. Devyniolikmetis savo staigų pakilimą pradėjo 2020 m., puikiai pasirodęs 2022 m. „US Open” turnyre.

Kita vertus, Daniilas šiame turnyre patyrė puikių akimirkų. Ankstesniuose „Australian Open” turnyruose jis užėmė antrąją vietą. Dviejuose turnyruose jam nedaug trūko, kad iškovotų titulą.

Moterų 2023 m. Australian Open lažybų prognozė

Likus vos kelioms dienoms iki turnyro pradžios, diskutuojama apie favoritus laimėti 2023 m. moterų atvirojo Australijos čempionato Melburne titulą.

Mes nesirenkam bet kurios žaidėjos iš sąrašo tik dėl jos istorijos. Atsižvelgiam į įvairius aspektus, įskaitant naujausią žaidėjų formą, pasirengimą ir pateikiame jums keletą prognozių.

Iga Swiatek

Iga Swiatek

Iga yra geriausia pasaulio žaidėja, kalbant apie moterų tenisą. Per pastaruosius kelis mėnesius ji puikiai pasirodė ankstesniuose teniso turnyruose.

Ji yra pirmoji pasaulyje, surinkusi 11 085 taškus. Jos pagrindinė konkurentė yra antra, surinkusi tik 5,055 taško. Naujausias trofėjus – 2022 m. „US Open Grand Slam” turnyras.

Coco Gauff

Nors Coco WTA reitinge užima septintąją vietą, 2022 m. ji pateko tarp penkių geriausių žaidėjų. Pirmą kartą finalą ji pasiekė 2022 m. „French Open” turnyre.

coco

Po šio finalo sekė ketvirtfinalis „US Open” turnyre. Remdamasi savo rezultatais, Coco turi potencialo gerai pasirodyti visą 2023 m. sezoną.

3 pagrindiniai Australian Open lažybų patarimai

Kortų danga

Atvirasis Australijos čempionatas žaidžiamas ant kietos dangos ir yra vienas iš dviejų „Grand Slam” turnyrų, kurie žaidžiami ant tokios dangos (antrasis – atvirasis JAV čempionatas).

Ant tokios dangos žaidžiami du „Grand Slam” turnyrai ir daugybė kitų varžybų. Tai turėtų padėti išsiaiškinti, kuriems žaidėjams ant šios dangos sekasi gerai, o kuriems sunkiai.

Kietos dangos danga yra vidutinio arba greito greičio, o tai labiau primena žolės kortą nei molio kortą, kuris dažnai būna lėtas. Žaidėjai gali daug sukinėti kamuoliuką dėl didelio atšokimo, tačiau taip pat atkreipkite dėmesį į žaidėjus, kurie stipriai paduoda kamuoliuką (servuoja). Jie turi pranašumą, nes aikštelės greitis padidina jų padavimų galią.

Kortų danga

Kietųjų kortų specialistų nėra, todėl tokių žaidėjų nereikia ieškoti. Tačiau greitas žaidimas vieniems bus palankesnis nei kitiems.

Jei ketinate naudoti strategiją, kad susiaurintumėte žaidėjų ratą, turbūt geriausia būtų vengti tų, kurie gerai žaidžia lėtuose molio kortuose, nes tai yra visiška priešingybė.

Žaidėjų fizinė forma

Stebėdami teniso turnyrą visada turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kurie žaidėjai pastaruoju metu daug žaidė ir gali būti pavargę, taip pat atkreipti dėmesį į žaidėjus, kurie nežaidė ir gali turėti fizinio pasirengimo problemų.

Šis turnyras šiek tiek skiriasi nuo daugumos varžybų, ir to neturėtumėte ieškoti.

djoko

Kadangi sezonas prasideda, kiekvienas žaidėjas taikysis į šį turnyrą. Visi norės jame dalyvauti 100 %, o vieninteliai, kurie nebus geriausios sportinės formos, bus tie, kurie turi rimtų traumų iš praėjusio sezono, tačiau apie juos žinosite.

Be to, jums nereikės atsižvelgti į nuovargį – tai dar vienas dalykas, kuris turėtų palengvinti nugalėtojo nustatymą. Įpusėjus vasarai reikia saugotis per daug žaidžiančių pavargusių žaidėjų, ypač vyresnių, tačiau šiame turnyre to nereikia daryti.

Visi žaidėjai yra profesionalai, o kadangi šis turnyras vyksta pačioje sezono pradžioje, visi jie turi savo rutiną, kuria pasitiki ir kuri jiems padės 100 % susitvarkyti per šias dvi savaites truksiančias varžybas.

Pasitikėkite favoritais

Pažvelgę į ankstesnius šio renginio, ypač vyrų, nugalėtojus, pastebėsite, kad jame visada dalyvauja garsūs vardai. Roger Federer, Novak Djokovic, Rafael Nadal ir Stan Wawrinka nuo 2006 m. iki praėjusio sezono laimėjo kiekvienais metais.

Pasitikėkite favoritais

Visi šie keturi yra geriausi žaidėjai, o du žaidėjai, mėgstantys žaisti su spurtu ir subtilumu, Federeris ir Džokovičius, pastaraisiais metais laimėjo daugiau titulų nei bet kas kitas.

Taip yra todėl, kad tokiame turnyre yra mažiau sensacijų. Beveik visi gali pritaikyti savo žaidimą prie šios dangos, ir, kaip jau minėjome anksčiau, nėra fizinio pasirengimo ir nuovargio problemų, į kurias turėtumėte atsižvelgti darydami šiuos pasirinkimus.

Dėl visų šių dalykų turnyre turėtų būti mažiau netikėtų rezultatų, o daugiau rungtynių turėtų baigtis favoritų naudai.

Nors kalbėti apie tokią strategiją paprasta, jau ne kartą įrodyta, kad šiame turnyre geriausia rinktis favoritus. Favoritai yra paprasčiausiai geriausiai reitinguojami žaidėjai, o kadangi juos stabdo nedaug sesancijų, šiame turnyre jiems visada buvo gera varžytis.

Atsižvelkite į ATP varžybas

Moterų žaidimas visada atviresnis nei vyrų, tačiau jiems galioja tas pats principas. Nesame matę, kad moterų grupė dominuotų žaidime taip, kaip vyrų varžybose, tačiau septynios iš paskutinių dešimties moterų čempionių, laimėdamos turnyrą, pateko į pirmąjį dešimtuką.

Kiti australijos atvirojo čempionato teniso patarimai

Jei norite patikimai prognozuoti 2023 m. Australian Open, turite turėti omenyje keletą AUS Open lažybų patarimų. Kai kurie iš Australian Open lažybų patarimų, kuriuos naudoja profesionalūs lažybų tarpininkai, yra šie:

  • Atsižvelkite į ATP varžybas
  • Stebėkite Australian Open turnyro istoriją
  • Pažvelkite į žaidėjų tarpusavio rungtynių istoriją
  • Prieš priimdami galutinį sprendimą išanalizuokite žaidėjų formą bet kuriame „Australian Open” mače
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..