F-1 statymai – geriausios lažybų bendrovės 2024

Formulė 1 – tai aukščiausios klasės automobilių lenktynės, brangiausia sporto šaka pasaulyje. Nėra turbūt nei vieno sporto aistruolio, kuris nebūtų stebėjas bent vienas  f-1 lenktynes. Jeigu mėgstate lažintis už greičiausių pasaulio bolidų lenktynės, jums svarbu išsirinkti tinkama lažybų kontorą, kuri skirtu daug dėmesio formulės 1 lenktynėms. Tam mes sudarėme šį reitingą, kad išsiaiškinti geriausias lažybų bendroves tinkančias formulės 1 statymams.

Kuo daugiau lažybų bendrovių sąskaitų turėsite tuo geresnį koeficientą galėsite rasti, tačiau jeigu nenorite turėti sąskaitų daugybėje bendrovių, turėkite bent jau geriausioje lažybų kontoroje, kuri puikiai tinka formulės 1 lažybos. Betfair yra ta kompanija, kuri atitiks jūsų lūkesčius jeigu esate f1 lažybų fanas. Betfair išsiskiria iš kitų bendrovių, nes turi lažybų turgų, kas tai yra skaitykite mūsų straipsnyje: lažybų birža – kitoks būdas lažintis. Jeigu nenorite dalyvauti lažybų turguje, galite puikiai atlikti statymus įprastose lažybose. Betfair statymų limitai yra dideli, bendrovė yra draugiška laimintiems žaidėjams ir tai tik įrodo šios lažybų kompanijos patikimumą.

Jeigu norite pelningai lažintis formulės 1 lažybose visada svarbu mąstyti plačiai. Prieš lažinantis už lenktynių nugalėtoją, svarbu išnagrinėti ne tik f-1 sportininką, bet ir pačią trasą bei jos istoriją, oro sąlygas ar taisyklių pakeitimus.

f1 pickai

Kvalifikacijos pozicija. Jeigu norite prognozuoti lenktynių nugalėtoja labai svarbi formulėje yra kvalifikacijos etapas. Skirtingose trasose, tai duoda skirtinga reikšmę. Tarkim Italijoje, Monzos trasoje, jeigu lenktynininkas pradeda iš pirmos (pole) pozicijos, tai istorija rodo, kad jis turi 83% šansų ir baigti lenktynes pirmas. Bet jeigu palygintume su Monrealio trasa tie šansai siektų tik 33%. Monako trasoje, kuri driekiasi per miesto gatves, labai retai būna lenkimų, nes kiekvienas toks bandymas ankštoje trasoje gali reikšti avarija ir nebaigtas lenktynes.

Padangos. Suprasti kaip veikia padangos ir kokios jų charakteristikos, tai dar vienas svarbus veiksnys sėkmingai prognozuojant šį sportą. Svarbu suprasti kaip trasa veikia padangas. Kokia strategija su padangos komanda naudoja visą varžybų savaitgalį. Ir kaip pats lenktyninkas elgiasi su bolidu ir kokia jo lenktyniavimo maniera. Nuo 2011 metų vienintelė padangų gamintoja f-1 čempionate yra Italijos kompanija Pirelli. Pastaruoju metu prognozuoti šios kompanijos padangas pasidarė iš tikrųjų sunku, todėl kartais trasoje atsitinka sunkiai nuspėjamu įvykių.

Oro sąlygos. Lošėjai prie lažinantis už kvalifikacijos ar rungtynių nugalėtoja, visada pirmiausiai turėtų pažiūrėti orų prognozes, nes iškritęs lietus kartais smarkiai sujaukia f1 lenktynes, ypač tiems lenktynininkams, kurie neturi daug patirties už formulės 1 vairo.

Komandų strategijos. Jeigu jums pavyks nuspėti komandos strategija, tai bus didelis žingsnis link pelningų lažybų. Šią strategija dažnai lemia turnyrinė lenktynininko ir komandos padėtis. Taip pat svarbu suprasti, kas formulės 1 komandoje yra pirmas pilotas, o kas antras.

Taisyklių pasikeitimai. Taisyklių pasikeitimai būna prieš kiekvieną sezoną. Kartais tie pakeitimai būna labai dramatiški ir palankūs kai kurioms f-1 komandoms. Todėl norint lažybose turėti teigiamą balansą, būtina tuo domėtis. Tarptautinė automobilių federacija (FIA) tai daro tam, kad formulės 1 lenktynės būtų kuo labiau jaudinančios.

f1 tiesiogines transliacijos

Lietuvoje nuo pat nepriklausomybės atgavimo formulė 1 buvo transliuojama per nemokama „LRT“ kanalą, vėliau f1 kovas buvo galima stebėti tik per mokama „Viasat“ televiziją. Tačiau šiais metais ištikimiausius f1 gerbėjus sukrėtė netikėta žinia – po 22 metų pertraukos šių lenktynių transliacijos nebus rodomos lietuviškame kanale. Kabelinės televizijos turėtojai galės matyti lenktynes per „Viasat Motor“ arba RTL kanalus, kitiems teks pasikliauti internetą. Formulės 1 vadovai kuria internetinę tv platformą per kuria bus galima stebėti f1, tačiau lietuviško komentavimo neišgirsite, o mėnesinė narystė kainuos nuo 7 eurų.

Jeigu norite stebėti formulės 1 transliacijas nemokamai, atsidarykite sąskaitas Unibet, 22bet ar 1xbet lažybų bendrovėse, jose šios lenktynės transliuojamos visiškai nemokamai, tereikia turėti lažybų sąskaita. Bet nepamirškite, kad jūsų laukia pirmojo įnašo premijos – papildomi pinigai jūsų lažybų kapitalui.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..