F1 Tiesiogiai internete 2024

Kovo mėnesį prasideda 2024 m. „Formulės 1” sezonas, kuris truks iki gruodžio mėn. Iš viso šiame sezone laukia net 24 etapai – tai rekordinis skaičius per visus F1 gyvavimo metus. Tuo pačiu 2024 metai bus jubiliejiniai – tai jau bus 75-as „Formulė 1” sezonas.

Kaip įprasta, lenktynininkai varžysis dėl čempiono vardo, kurį gina Max Verstappen, o tuo pačiu tarpusavyje varžysis ir konstruktoriai – titulą gins „Red Bull Racing-Honda“. 

Kur žiūrėti F1 tiesiogiai?

Stebėti visus 2024 m. sezono „Formulės 1“ etapus Lietuvoje bus labai paprasta, kadangi tai bus galima daryti „Go3” platformoje.

Kur žiūrėti F1 internetu – PlatformaKaina
Go312.99€/mėn.
ESPN+74.99€ per metus

Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį, kad F1 transliacijos nebus rodomos paprastame sporto pakete, o reikės įsigyti „Extra Sportas“ ir mėgautis papildomu turiniu, kuriame ne tik F1, bet ir UEFA Čempionų lyga, Anglijos „Premier“ lyga ir kita. 

„Formulės 1“ mėgėjus kviečiame atlikti statymus geriausiose F1 lažybų bendrovėse.

f1-tiesiogiai-internete

Už Lietuvos ribų „Formulę 1” taip pat rodys įvairios platformos. Visus etapus bus galima stebėti ABC, ESPN ir ESPN2 kanaluose – tam reikalinga ESPN+ platforma. Be jokių abejonių galima įsigyti paskyrą ir oficialioje F1 platformoje.

Norint stebėti visus etapus tiesiogiai arba turėti galimybę atsisukti ir peržiūrėti vėliau, bus reikalingas „F1 TV Pro“ planas, kuris pirmais metais yra 15% pigesnis – 63,74€, o pilna kaina yra 74,99€ per metus.

Praėjusiais metais F1 sezone daug intrigos neišvydome – M. Verstappen tiesiog dominavo ir čempionas jau buvo aiškus anksčiau nei to buvo galima tikėtis.

Panašu, kad būtent 26-erių metų olandas perima „Formulės 1” kontrolę į savo rankas – tris metus iš eilės tapęs čempionu, šį sezoną galės pakartoti 2017 – 2020 m. trukusį Lewis Hamilton dominavimą.

Iš viso britas čempionu buvo tapęs šešis kartus per septynerius sezonus, todėl M. Verstappeno laukia nelengva užduotis, tačiau tikrai įgyvendinama. 

Daug pasikeitimų prieš artėjantį sezoną neįvyko. Šiek tiek prasiplėtė tvarkaraštis, šiek tiek pakoreguoti techniniai reguliavimai.

Dėl ekstremalių oro sąlygų Katare, buvo leista komandoms instaliuoti naują detalę, kuri šiek tiek atvėsintų vairuotoją ir kabinos zoną.

Taip pat sugrįžta prie įprasto 13 padangų porų formato – praėjusiais metais buvo testuojamos lenktynės su 11 porų padangų. Visos komandos varžytis turės su padangomis, kurias tiekia „Pirelli“.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..