F1 tiesiogiai internete (live stream)

kur ziureti f1 kvalifikacija tiesiogiai internete gyvai

„Formulė-1” po truputį praranda įdomumą ne tik Lietuvoje, bet ir Pasaulyje. Ilgai užsitęsęs vienos komandos dominavimas, mažina visos „Formulė-1” čempionato reitingus. Šiame sezone taip pat jokių netikėtumų, pilotų įskaitoje pirmauja Lewisas Hamiltonas, o komandų – „Mercedes”. 97% tikimybė, kad „Mercedes“ komanda tokius rezultatus išlaikys iki sezono pabaigos, bent jau taip prognozuoja lažybų bendrovės. Ir tai logiška, nes stebint lenktynes akivaizdžiai matyti, kad artimiausiems konkurentams – „Red Bull” ir „Ferrari” trūksta greičio. Kitos F1 komandos dalyvauja tarsi atskirame čempionate, kovoja etapuose, kad iškovotų vieną kitą taškelį, o podiumas atrodo lyg miražas dykumoje.

Jeigu jūs lažinatės „Formulė-1” čempionate, jums svarbu turėti lažybų bendroves, kurios skiria tam daugiau dėmesio nei kitos kontoros. Todėl LazybuGuru.lt sudarė „Formulės-1” geriausių lažybų bendrovių 2023 reitingą.

📖 Turinys

„Ferrari” ir „Red Bull” komandų galimybės ir F1 karavanas Europoje

“Ferrari” šiame sezone dažnai rizikuoja, o jų komandinė strategija nenuosekli. Sebastianas Vettelis nesijaučia užtikrintas, komandoje jį pradėjo užgožti Charlesas Leclercas. Monakietis kovingai nusiteikęs, nors jo bolidas ne pats greičiausias, bet šis pilotas po truputį užkariauja vis daugiau “Ferrari” sirgalių širdžių. O apie Sebastianą Vettelį pasigirsta vis garsesni gandai apie jo išėjimą į kitą komandą.

“Red Bull” šiemet atrodo stipriau nei pernai, tačiau turnyrinėje lentelėje kol kas yra trečioje vietoje. Jaunasis Maksas Verstapenas, šį sezoną jau nustebino “Red Bull” komandos gerbėjus laimėdamas lenktynes Austrijoje. Olandui be šių lenktynių dar pavyko kelis kartus lipti ant podiumo, kai iškovojo 3 vietą Australijos GP ir Ispanijos GP. “Red Bull” ateitis atrodo neblogai, o ištikimiausi šios komandos fanai tiki, kad Maksas Verstapenas įgavęs daugiau patirties, ateityje galės kaip lygus su lygiu varžytis su Lewisu Hamiltonu.

1 lentelė. Likusios sezono “Formulė-1” tvarkaraštis.

Lenktynės Data Laikas
Vokietijos GP 2019-07-28 16:10
Vengrijos GP 2019-08-04 16:10
Belgijos GP 2019-09-01 16:10
Italijos GP 2019-09-08 16:10
Singapūro GP 2019-09-22 15:10
Rusijos GP 2019-09-29 14:10
Japonijos GP 2019-10-13 08:10
Meksikos GP 2019-10-27 21:10
Amerikos GP 2019-11-03 21:10
Brazilijos GP 2019-11-17 20:10
Abu Dabio GP 2019-12-01 15:10

Šiuo metu F1 sezonas yra persikėlęs į Europą ir Lietuvoje, kaip ir senajame žemyne F-1 vis dažniau aptariama tema. Greičiausiai dėl to, jog laikas tampa patogus stebėti sekmadienį “Formulės 1” lenktynes, bet iš kitos pusės žiūrint, vasarą sporte nelabai kas ir vyksta. Taigi pirmos šio sezono lenktynės senajame žemyne buvo Prancūzijoje ir jas laimėjo Lewisas Hamiltonas, Austrijos GP triumfavo Maxas Verstapenas, o Silverstone vėl nenugalimas buvo Lewisas Hamiltonas. 1 lentėleje galite matyti kur toliau keliaus F1 karavanas.

f1 live online stream free internetu transliacijos

Kur žiūrėti F1 tiesiogiai? F1 kvalifikacija tiesiogiai

Po 22 metų pertraukos Lietuvos žiūrovai neturi galimybės stebėti tiesioginių “Formulės-1” lenktynių kovų per televiziją. Nuo pat nepriklausomybės F1 transliuodavo nacionalinis kanalas – LRT. Vėliau transliavimo teises perėmė “Viasat Sport Baltic”, kuri dabar vadinasi “TVPlay”.

Švedų valdomas “Viasat” F1 lenktynes transliuoja per “Viasat Motor”, taigi jeigu esate šios televizijos klientas “Formulės-1” čempionatą galite stebėti f1 live stream free, tiesa su švedų ir norvegų komentarais. Jeigu jūsų kabelinės televizijos plane yra „RTL” kanalas, tai vokiečių kalba taip pat lenktynes galite stebėti. Lietuvos rinkai šis produktas pasirodė per brangus, dėl to F1 transliacijos su  lietuviškais komentatoriais ir buvo nutrauktos. Todėl dabar F1 fanams Lietuvoje tenka pasitelkti interneto galimybes, kad rasti f1 live online free.

F1tv.formule1.com – interneto svetainėje galima stebėti formula live streaming. Tai oficiali F1 svetainė, todėl saugu užsisakyti tv paketą ir pan. Mėnesio narystę su visais F1 archyvais, galimybę pažiūrėti ne tik F1 pakartojimus, bet ir F2, F3 bei Porsche lenktynių, taip pat galimybė stebėti lenktynes iš įvairių kamerų kampų ir realiu laiku gauti visą svarbiausią informaciją, kainuoja vos 2,99 eurų mėnesiui arba 26,99 eurai metams.

Nemokamas f1 tiesiogiai internete transliacijas kartais rodo 1xbet, 22bet ir Unibet lažybų bendrovės. Lenktynėms prasidėjus galite patikrinti statymai gyvai (live betting) platformoje, tiesa reikia būti užsiregistravus. Galbūt pavyktų ir reddit.com portale rasti f1 streems redit.

Jeigu jums įdomu stebėti kiekvieną lenktynių detalę ar norite sužinoti tikslius F1 kvalifikacijos laikus bei analizuoti sektorių laikus, siūlome pasinaudoti šiuo „F1 Live Timing” įrankiu. Oficialus F1 Live Timing puslapis siūlo nemokamai stebėti kiekvieno piloto ratų įveikimo laikus, geriausią nuvažiuotą ratą, gyvus komentarus, bei sektorių laikus, tačiau nemokamoje versijoje sektorių laikai vaizduojami spalvomis, kad naudoti šiuo įrankius jums reikės užsiregistruoti.

formula live streaming formule 1 vienas internetu

Kur stebėti F1 gyvai yra pigiausia?

Jeigu nenorite stebėti f1 tiesiogine transliacija nei per televiziją nei internetu, o norite išgirsti bolidų gausmą savo ausimis ir pamatyti lenktynininkus realybėje. Tada galite organizuoti kelionę į kurią nors Europos trasą. LazybuGuru.lt apskaičiavo kiek jums tai galėtų kainuoti (2 lentelė). Visas bilietų kainas galite rasite oficialioje bilietų platinimo svetainėje – gootickets.com.

2 lentelė. “Formulės-1” lenktynių trasos arčiausiai Lietuvos.

Etapas Lenktynių bilietai Lektuvo bilietai Nakvynė parai viešbutyje ir „AirBnb”
Vokietijos GP, Hoppegarten. 230-1450 EUR Iki 100 EUR Vilnius-Berlynas-Vilnius. Viešbutis 50 EUR
Airbnb 50 EUR
Vengrijos GP, Modiorodas. 100-500 EUR Iki 200 EUR Vilnius-Budapeštas-Vilnius Viešbutis 40 EUR
Airbnb 30 EUR
Belgijos GP, Stalevot. 150-800 EUR Iki 100 EUR Vilnius-Briuselis-Vilnius Viešbutis 80 EUR
Airbnb 40 EUR
Italijos GP, Monza. 100-900 EUR Iki 100 EUR Vilnius-Milanas-Vilnius Viešbutis 100 EUR
Airbnb 40 EUR
Rusijos GP, Sočis. 70-1800 EUR Iki 300 EUR iš Rygos arba Vilniaus. Viešbutis 40 EUR
Airbnb 25 EUR
2020 Olandijos GP, Zandvortas. Bilietai dar neparduodami Iki 200 EUR Vilnius-Amsterdamas-Vilnius Viešbutis 60 EUR
Airbnb 30 EUR
2020 Monako GP, Monakas. 110-3500 EUR Iki 200 EUR Vilnius-Nica-Vilnius Viešbutis 200 EUR
Airbnb 40 EUR
2020 Prancūzijos GP, Le Castellet. Bilietai dar neparduodami Iki 200 EUR Vilnius-Nica-Vilnius Viešbutis 70 EUR
Airbnb 20 EUR
2020 Azerbaidžanas GP, Baku. Bilietai dar neparduodami Iki 300 EUR Vilnius-Baku-Vilnius Viešbutis 20 EUR
Airbnb 20 EUR
2020 Austrijos GP, Špilbergas. 70-500 EUR Iki 100 EUR Vilnius-Viena-Vilnius nėra informacijos

Pigiausių bilietų kainos į lenktynes prasideda nuo 70 eurų – Austrijos GP ir Rusijos GP. Sočyje ne tik bilietai nebrangūs, bet ir pats pragyvenimas – viešbučiai, kurių kainos parai prasideda nuo 40 eurų. Tačiau pasiekti Rusijos kurortą yra brangoka – lėktuvo bilietai iš Vilniaus arba Rygos kainuos mažiausiai 300 eurų.

Lengviausiai iš Lietuvos atrodo pasiekiami yra Vokietijos ir Belgijos etapai. Be abejo į šio sezono lenktynes bilietai jau išparduoti, reikia laukti kitų metų. Taigi tiek į Berlyną, tiek į Briuselį kiekvieną savaitę iš Vilniaus skraido pigios avialinijos ir galima rasti labai pigių lėktuvo bilietų. Tačiau, kad pamatyti lenktynes čia jau teks pakloti 150-250 eurų.

f1 tiesiogine transliacija formule 1 tiesiogiai internetu internete

Lietuviams nesunkiai pasiekiama legendinė Monzos trasa, kuri yra netoli Milano. Tiek iš Vilniaus, tiek ir iš Kauno kelias dienas per savaitę skrenda pigių avialinijų lėktuvai. Už 50 eurų galima nesunkiai rasti lėktuvo bilietus, dar 100 eurų kainuos bilietas į sekmadienio lenktynes.

Jeigu norite planuotis kelionę į formule vienas lenktynes iš anksto, tai galima apsilankyti kitais metais Monako F1 trasoje. Bilietai į lenktynes kainuos nuo 110 eurų, skrydžiai – 100-200 eurų, tektų skristi į Nicą iš Vilniaus. O pragyvenimas jeigu apsistojant ne viešbutyje nebus brangus, kainuos apie 40 eurų parai. Viešbučiai Monake brangūs, pigiausia variantai prasideda nuo 200 eurų.

Taigi, apibendrinant galima sakyti, kad jeigu norite pamatyti “Formulės-1” Pasaulio čempionato lenktynes gyvai, tai jums kainuos apie 500-800 eurų, jeigu imant ne savaitgalio nuvykimą, o savaitės. Pamatyti ne tik sporto renginį, bet apsidairyti po apylinkes. Tik savaitgalio kelionę planuoti šiek tiek sunkiau, nes tada stipriai išauga skrydžių kainos. Arba tiesiog pats pigiausias variantas – už 2,99 užsisakote F1 internetu TV paketą per F1tv.formule1.com. ir formule 1 internetu atkeliauja tiesiai į jūsų namus per išmaniuosius įrenginius.

Aktualūs klausimai
🏁 Kur stebėti F1 tiesiogiai internete?

Stebėti F1 tiesiogiai galite lažybų bendrovėse. Taip pat, stebėti lenktynes galite GO3 platformoje ir F-1 TV puslapyje.

🏁 Kokios Ferrari galimybės F1?

Ferrari galimybės nėra užtikrintos, kadangi komandos strategija nėra stabili.

🏁 Kokios Red Bull galimybės F1?

„Red Bull“ komanda yra itin perspektyvi ateityje būti tarp nugalėtojų pakylos. Jaunasis talentas Maksas Verstapenas teikia vilčių komandos fanams, kad atves „Red Bull“ komanda į aukštumas.

🏁 Kokie yra F1 statymai?

Populiariausi F-1 statymai yra už kvalifikacijų bei pagrindinių rungtynių nugalėtojus ir kuris lenktynininkas pasirodys geriau. Galima atlikti statymus ir už komandos pasirodymus.

🏁 Kur stebėti F1 gyvai yra pigiausia?

F1 gyvai stebėti pigiausia yra Vokietijoje ir Belgijoje.

🏁 Kokias yra arčiausia F1 trasa nuo Lietuvos?

Šios kelios trasos yra arčiausiai nuo Lietuvos: Vokietijos GP – Hoppegarten, Vengrijos GP- Modiorodas, Belgijos GP – Stalevot, Italijos GP – Monza.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..