Lažybų premijos

Yra įvairių priežasčių, kodėl lošėjai mėgsta atlikti sporto statymus. Viena iš pagrindinių – lažybų premijos ir kitos akcijos bei nuolaidos, tarp kurių yra nemokami statymai.

Didžioji dauguma kriptovaliutų lažybų bendrovių suteikia premijas tiek naujiems, tiek esamiems žaidėjams.

Bukmekeriai naudoja įvairias premijas, kad pritrauktų kuo daugiau lošėjų. Jie naudojasi žaidėjų noru gauti nemokamų statymų ar kitų premijų, kurios suteikiamos atlikus pirmą sąskaitos papildymą.

Galima sakyti, kad lažybų bendrovių premijos yra abejoms pusėms naudinga situacija. 

Lažybų bendrovės džiaugsis naujais klientais, o žaidėjai turės papildomų laimėjimo galimybių – nemokami statymai ar kitos premijos padidina laimėjimo šansus arba suteikia galimybę išbandyti naujus statymus nerizikuojant savais pinigais.

Aktualūs klausimai

❓ Kokie būna lažybų premijos tipai?

Lažybų premijos tipai būna įvairūs: pirmo sąskaitos papildymo premija, nemokami statymai, naujo žaidėjo premijos paketas, statymai be rizikos, premijos be įnešimo.

❓ Kaip gauti lažybų premiją internete?

Lažybų premija gausite atlikę sekančius žingsnius: susikūrę paskyrą, atlikę pirmąjį įnašą, pasirinkę mėgstamą premiją.

❓ Kas yra statymai be rizikos?

Statymai be rizikos paprastai veikia kaip pinigų grąžinimo premijos. Atlikę statymą ir laimėję, tiesiog gaunate laimėjimą ir einate toliau. Jeigu pralaimėsite, jūsų pasirinkta sporto lažybų svetainė, į jūsų aktyvią sąskaitą perves visą arba dalį statymo sumą, kurią pralaimėjote.

❓ Kokios yra lažybų premijų sąlygos?

Pagrindinės sąlygos ir terminai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, kai aktyvuojate premiją yra šie: peržaidimo reikalavimas, galiojimo laikas, statymų apribojimai.

❓ Kas yra premijos be įnešimo – nemokamas statymas registruojantis?

Kad gautumėte tokio tipo premiją, jums nereikia atlikti jokio sąskaitos papildymo, tereikia užsiregistruoti į lažybų svetainę ir patvirtinti savo paskyrą.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad sporto lažybų premijoms dažniausiai taikomos tam tikros sąlygos, kurias turėtumėte žinoti. Kad galėtumėte pilnai pasinaudoti premijų nauda, turite įvykdyti visas sąlygas. 

Būtinai apsvarstykite viską, kas padės jums visapusiškai pasinaudoti siūlomomis premijomis, įskaitant tokias lažybų bendrovės savybes kaip saugumas, įmokų ir išėmimo galimybės, koeficientai, statymų pasiūla, licencijavimas, sąžiningas žaidimas ir kt.

Lažybų svetainės su naujo žaidėjo premija

Prieš susipažįstami su geriausiomis lažybų svetainėmis, kurios yra atrinktos geriausiųjų premijų sąraše, turėtumėte žinoti, kokių premijų galima tikėtis ir ką jos reiškia.

Naujo žaidėjo premija gali būti labai įvairi – įnešimo padidinimas, nemokamas statymas, atsinaujinimo premija ir kita. Taip pat, premijos gali būti suteikiamos ne tik naujiems, bet ir esamiems žaidėjams. Būtent su šiais bonusais jus ir supažindinsime, todėl kviečiame skaityti toliau. 

Pirmo sąskaitos papildymo premija

Naujo žaidėjo premija, dar dažnai vadinama kaip pirmo sąskaitos papildymo premija. Ji yra vienas iš dažniausiai pasitaikančių pasiūlymų lažybų svetainėse internete.

Šios premijos pavadinimas atspindi visą esmę – žaidėjai už atliktą pirmą sąskaitos įnešimą, gauna tam tikro dydžio premiją. Premijos dydis ir sąlygos priklauso nuo to, kokioje bendrovėje registruojatės. 

Nauji žaidėjai už atliktą pirmą sąskaitos papildymą gali gauti 50% – 100% premiją, kas yra sporto lažybų bendrovių standartas.

Pačios premijos dydis yra ribojimas – gali būti 100€, gali būti 200€. Kaip ir kitoms premijoms, taip ir šiai premijai yra taikomas peržaidimo reikalavimas. Svarbu atkreipti dėmesį, kad ši pirmo įnešimo premija prieinama tik naujai užsiregistravusiems žaidėjams. 

Nemokami statymai

Nemokami statymai taip pat labai populiarūs tarp internetinių lažybų bendrovių ir lošėjų. Nemokamų pirmųjų statymų pasiūlymais bukmekeriai apdovanoja savo naujus žaidėjus – šiuos statymus galima panaudoti sporto lažybų kategorijoje.

Ši statymų premija gali būti suteikiama skirtingomis formomis – vienas didelis nemokamas statymas, keli mažesnėmis sumomis ir panašiai.

Dažniausiai, kitaip nei įnešimo premijoje, nemokami statymai neturi peržaidimo reikalavimo. Tai reiškia, kad jeigu jūsų statymas buvo sėkmingas, jums pervedama laimėta dalis, o pats nemokamas statymas panaikinamas.

Gautą laimėjimą galite išsimokėti arba panaudoti kituose statymuose. Svarbu atkreipti dėmesį, kad kartais gali būti taikomas ir peržaidimo reikalavimas. 

Naujo žaidėjo premijos paketas

Tai viena iš populiariausių premijų naujiems žaidėjams, kadangi lažybų bonusas suteikiamas ne tik pirmo sąskaitos papildymo metu, bet ir antro, trečio bei kartais ir ketvirto ar dar daugiau. Daugiau ši premija niekuo nesiskiria nuo įnešimo premijos. 

Kad pilnai pasinaudotumėte šia premija, jums reikia atlikti sąlygas atitinkančius pinigų įnešimus. Statymų premijos dydis dažniausiai būna iki 50%. 

Statymai be rizikos

Statymai be rizikos paprastai veikia kaip pinigų grąžinimo premijos. Paprastai lošėjai turi atlikti tam tikros rūšies statymus, kurie įtraukti į premijos sąlygas ir nuostatas.

Tai labai svarbus aspektas, kadangi atlikus statymą, kuris neįeina į sąlygas, pralaimėjimo atveju neatgausite jokios pinigų sumos. 

Kaip rodo pavadinimas, šios premijos yra nerizikingos, t. y. atlikę statymą ir laimėję, tiesiog gaunate laimėjimą ir einate toliau.

Tačiau jei pralaimėsite, jūsų pasirinkta sporto lažybų svetainė, kaip žadama taisyklėse ir sąlygose, į jūsų aktyvią sąskaitą perves visą arba dalį statymo sumą, kurią pralaimėjote. Ši suma dažniausiai suteikiama premijos pinigais arba nemokamu statymu. 

Premijos be įnešimo – nemokamas statymas registruojantis

Kai kurios labiausiai žinomos ir naujausios lažybų svetainės siūlo pasiūlymus be įnešimo. Šie pasiūlymai paprastai prieinami naujiems lažybų dalyviams, kurie užbaigia paskyros kūrimo procesą. Kad gautumėte tokio tipo premiją, jums, kaip lošėjui, nereikia atlikti jokio sąskaitos papildymo. 

Jums tereikia užsiregistruoti ir tam tikrais atvejais patvirtinti savo paskyrą. Kadangi šios premijos siūlomos nemokamai, joms paprastai taikomi didesni ribojimai ir papildomos sąlygos, kurias reikia įvykdyti. Nepaisant to, tai viena iš mėgstamiausių žaidėjų premijų, kadangi tai puiki galimybė susipažinti su lažybų svetaine nerizikuojant savais pinigais. 

Kriptovaliutų lažybų svetainės su premijomis

Nuo kriptovaliutų lažybų svetainių įkūrimo kriptovaliutų premijos nebėra naujovė. Kriptovaliutų lažybos suteikia ne tik greitus sandorius ir anonimiškumą.

Reikia pažymėti dar vieną didžiulį kriptovaliutų lažybų svetainių pliusą – kriptovaliutų sporto lažybų premijas naujiems žaidėjams, akcijos, nemokamos dovanos ir kitus pasiūlymus. 

Dėl nedidelių kriptovaliutų sandorių sąnaudų šios bendrovės gali teikti didžiulius lažybų registracijos pasiūlymus – milžiniškas sąskaitos papildymo premijas ir didelius VIP apdovanojimus.

Pavyzdžiui, tradicinis pasveikinimo pasiūlymas 100 % prilygsta jūsų pirmajam įnašui iki 100€,, o bitkoinų įnašų premijos dydis paprastai siekia iki 1BTC.

Kriptovaliutų premijos neapsiriboja tik atsinaujinimo ir naujo žaidėjo pasiūlymais. Kriptovaliutų lažybų puslapiai paprastai stengiasi sukurti geriausias lažybų premijas, kurios pritrauktų kuo daugiau žaidėjų.

Didelės kriptovaliutų galimybės ir jų lankstumas suteikia kontoroms būti itin dosnioms.

Populiariausios kriptovaliutų sporto lažybų premijos yra kriptovaliutų 1-osios įmokos premija, kriptovaliutų nemokamų statymų pasiūlymai ir kriptovaliutų nemokami statymai be jokio sąskaitos papildymo. 

Kriptovaliutų geriausi lažybų pasiūlymai internete veikia taip pat, kaip ir kitos premijos. Suteikiamus nemokamus statymus žaidėjai turi panaudoti pasirinktuose įvykiuose.

Dažnai reikia, kad žaidėjai naudotų premijų kodus, kuriuos galima rasti oficialiose svetainėse. Tam tikrais atvejais gali tekti susisiekti su klientų aptarnavimo specialistais, jeigu norite aktyvuoti kriptovaliutų registracijos premiją. 

Taip pat yra išskirtinių kriptovaliutų lažybų svetainių pasiūlymų. Tai dažniausiai būna itin didelės piniginės premijos, kurios suteikiamos tik išskirtinėse, rekomenduojamose lažybų svetainėse.

Mūsų komanda nuolat ieško geriausių kriptovaliutų lažybų svetainių su išskirtiniais pasiūlymais ir viskuo pasidaliname su jumis. Geriausias bendroves ir jų pasiūlymus galite matyti mūsų sudarytuose bendrovių sąrašuose. 

Sąskaitos papildymo premijų ir premijų be įnešimo skirtumai

Lažybų sąskaitos papildymo premijos yra populiari internetinių lažybų svetainių paskata, kuri suteikiama žaidėjui už pirmąjį arba kitą lažybų sąskaitos papildymą.

Daugelyje svetainių siūloma įnešimo premija yra procentinė įneštos pinigų sumos dalis. Sąskaitos papildymo premija gali būti įvairi – arba premijos dalis nuo įneštos pinigų sumos, arba nemokamas statymas arba kitas pasiūlymas. 

Premijos laimėjimas atsiimamas įvykdžius tam tikrus lažybų svetainės reikalavimus. Dažniausiai siūloma 50-100 % pirmojo įnašo dydžio premija.

Tačiau kai kurių lažybų svetainių premijos žengia dar toliau ir siūlo 200%, 300%, 400% ar net 500% premijas, tačiau šias nemokamas premijas siūlo tik reklamuojamos bendrovės.

Kalbant apie premiją be įnešimo, bukmekeriai ją siūlo kaip atlygį žaidėjams, kurie užsiregistruoja ir aktyvuoja savo paskyrą.

Kiekvienas reikalavimus atitinkantis lošėjas šią premiją gali gauti nemokamai, o tai puiki galimybė susipažinti su platformos siūlomomis funkcijomis nerizikuojant savais pinigais. 

Lošimų svetainės žino, kad premija be įnešimo yra puiki rinkodaros priemonė, įtraukianti žaidėjų į lažybas.

Premija be įnešimo gali padėti ne tik padidinti banko sąskaitą, bet ir patobulinti savo strategiją bei žinias. Tai puiki paskata žaidėjams, kurie dar tik pradeda savo internetinių lažybų kelią.

Kaip gauti lažybų premiją internete? 

Jei nesuprantate, kaip atsiimti pirmąją lažybų premiją internetu, tikrai nereikia nerimauti, nes šiame skyriuje rasite viską, ką reikia žinoti.

Premijos aktyvavimas tikrai nėra sudėtingas procesas, tačiau reikia būti atidiems, kad nepraleistumėte smulkmenų. 

Daugumoje lažybų svetainių internete aktyvuoti pirmo įnešimo premiją galima iš karto po registracijos. Tai reiškia, kad viskas, ką jums reikia padaryti – susikurti paskyrą bei atlikti pirmą sąskaitos papildymą, kuris atitinka premijos sąlygas.

Kartais premijos aktyvavimas gali būti kiek sudėtingesnis. Žemiau, žingsnis po žingsnio galite matyti, kaip aktyvuoti naujo žaidėjo premiją. 

Pasirinkite geriausią lažybų svetainę su tinkama premija

Pirmoji ir svarbiausia užduotis – pasirinkti geriausią lažybų svetainę su premija. Bendrovės galite ieškoti patys, tačiau užtruksite tikrai daug laiko, kadangi reikia atkreipti dėmesį į daugybę skirtingų aspektų.

Dėl to, rekomenduojame rinktis bendrovę iš mūsų sudaryto sąrašo – tokiu būdu žinosite, kad registruojatės lažybų svetainėje, kuri pasižymi geriausiomis funkcijomis ir siūlo aukščiausio lygio lažybų paslaugas.

Susikurti paskyrą

Norint susikurti paskyrą, tereikia užpildyti reikiamą informaciją, pavyzdžiui, namų adresą, el. pašto adresą, vardą, pavardę ir kt. Jei yra premijos kodas, panaudokite jį registracijos formoje.

Taip pat, prieš užbaigiant registraciją, reikės sutikti su visomis svetainės taisyklėmis ir sąlygomis. Gavę patvirtinimo el.laišką, jį atidarykite ir aktyvuokite atsiųstą nuorodą. 

Atlikite pirmąjį įnašą

Patvirtinę savo paskyrą į el.paštą atsiųsta nuoroda, oficialiai turėsite prisijungimą prie savo asmeninės paskyros. Prisijunkite ir atlikite sąskaitos papildymą.

Pasirinkite jums tinkamiausią mokėjimo metodą ir pateikite reikiamą informaciją – pavyzdžiui, elektroninės piniginės prisijungimo duomenis, bankinės kortelės informaciją ir kt. 

Įveskite pinigų sumą, su kuria norite žaisti ir patvirtinkite sandorį. Priklausomai nuo pasirinkto mokėjimo būdo, lėšos jūsų sąskaitoje turėtų atsirasti per kelias sekundes ar kelias minutes.

Pasirinkite mėgstamą premiją

Kai jūsų sporto lažybų svetainės paskyrą paruošta, puikus metas pasirinkti jums tinkamiausią lažybų premiją.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad naujo žaidėjo premijos dydis gali priklausyti nuo to, kokį pirmą įnešimą atliksite, todėl prieš pasipildydami paskyrą, būkite susipažinę jau su premijomis bei jų sąlygomis. Nepamirškite, kad kiekviena premija turi tam tikrus reikalavimus. 

Lažybų premijų sąlygų supratimas

Kiekvienai premijai taikomos standartinės sąlygos. Kiekviena sąlyga yra labai svarbi, todėl nieko nepraleiskite pro akis.

Nors daugumą terminų, sąlygų ir reikalavimų nesunku suprasti, tačiau įsisiūbavus žaidimui galite juos lengvai pamiršti. Pagrindinės sąlygos ir terminai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, kai aktyvuojate premiją yra šie:

  • Peržaidimo reikalavimas: Šiuose reikalavimuose nurodoma, kiek kartų reikia peržaisti gautą premiją, kad būtų galima išgryninti laimėjimą arba naudoti jį be jokių ribojimų. 
  • Galiojimo laikas: Kiekvienam pasiūlymui yra nustatytas laikotarpis, per kurį žaidėjai turi išnaudoti premiją. Jeigu šis laikotarpis baigiasi, o sąlygos neįvykdytos – premija panaikinama. 
  • Statymų apribojimai: Naudojant premiją dažniausiai negalima nemokamų statymų panaudoti tam tikrose statymų rūšyse, pavyzdžiui, azijietiškame pranašume, pramogų statymuose ir kita. 

Papildomos sąlygos yra maksimalus premijos laimėjimas ir maksimalus suteikiamas premijos procentas.

Jeigu aktyvuodami premiją atsižvelgsite į šias nuostatas ir sąlygas, tuomet turėsite geresnius šansus pilnai pasinaudoti premijų suteikiama nauda. Pasirinkite vieną iš mūsų sudaryto sąrašo svetainę ir išbandykite sėkmę su nemokamais statymais ir kitomis premijomis.