Anglijos „Premier League” prognozė: „Liverpool” – „Arsenal” (23-12)

Šeštadienį, gruodžio 23 d. 19:30 val. bus galima šventes pasitikti vienomis iš įdomiausių šio sezono Anglijos „Premier“ lygos rungtynėmis. Namuose žaidžiant „Liverpool“ priims svečius iš Londono – į Liverpulį atvyksta šiuo metu pirmoje vietoje esanti „Arsenal“ ekipa. 

„Liverpool” – „Arsenal”: „Liverpool” -0.25 Azijietiškas pranašumas @ 2.10

Jeigu Londono „Arsenal“ žaidimas Anglijoje jau nieko nestebina, kadangi ne pirmą sezoną kovoja dėl čempiono vardo, tai „Liverpool“ po praėjusio sezono nesėkmės, nudžiugino tikrai ne vieną sirgalių.

Šiuo metu trys komandos turi 39, 38 ir 38 taškus – „Arsenal“, „Liverpool“ ir „Aston Villa“. Liverpulio klubas pergalės atveju galėtų aplenkti „Arsenal“ ir pakilti į pirmąją vietą. 

Londono komandai pirmauti „Premier“ lygoje sezono viduryje nėra staigmena – tai ši komanda daro paskutinius kelis metus, tačiau užbaigti sezono sėkmingai niekaip nepavyksta.

Be jokių abejonių „Arsenal“ klubui pergalė išvykoje arba bent jau lygiosios būtų nuostabus rezultatas, kadangi šį sezoną „Liverpool“ yra nusiteikęs kur kas rimčiau nei praėjusiais metais. Sezono pabaigoje šios rungtynės gali nulemti čempioną. 

anglijos-premier-league-prognoze-liverpool-arsenal

Iki praėjusios savaitės rungtynių tarp „Liverpool“ ir Mančesterio „United“, „Liverpool“ futbolininkai fiksavo nuostabią seriją – šį sezoną buvo laimėję visas 11 rungtynių. Aštuonis kartus laimėta Anglijos „Premier“ lygoje, trys pergalės iškovotos UEFA Europos lygoje.

Žaidimas visą sezoną namuose buvo gana stabilus, pergalės iškovotos nemažais skirtumais – 3:1, 2:0, 5:1, 3:0, 4:0. Rezultatas prieš „United“ irgi neatspindi rungtynių eigos – „Liverpool“ dominavo kamuolį kontroliuodami 68% bei atlikę net 34 smūgius, iš kurių 8 į vartų plotą. 

Jeigu pažvelgtume į „Arsenal“ rungtynes išvykoje, statistika nėra Londono pusėje. Per paskutines devynerias rungtynes laimėta tris kartus – „Sevilla“, „Brentford“ ir „Luton“. Varžovai tikrai ne patys stipriausi. Pralaimėta keturis kartus – „Lens“, „West Ham“, „Newcastle“ bei „Aston VIlla“. Du kartus sužaista lygiosiomis – „Chelsea“ ir „PSV“

Paskutinį kartą „Arsenal“ Liverpulyje Anglijos „Premier“ lygos rungtynes laimėjo 2012 metais. Nuo to laiko „Liverpool“ laimėjo šešis kartus, o trys rungtynės baigėsi lygiosiomis. Gana saugus statymas atrodo „Liverpool” +0, tačiau koeficientas @1,70-1,75. Dėl šios priežasties renkamės kiek didesnį koeficientą ir pergalės atveju džiaugiamės pilnu laimėjimu, o lygiųjų atveju puse statymo sumos bus grąžinama. 

Ši UEFA Čempionų lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..