Anglijos „Premier League” prognozė: „Luton” – „Newcastle” (23-12)

„Newcastle” patiria spaudimą dėl traumų ir rungtynių kiekio. Tai bus septintos rungtynės nuo gruodžio pradžios ir antra savaitė kai jie žaidžia trejas varžybas. Prieš šias varžybas jie Londone nusileido „Chelsea” „EFL” taurės ketvirtfinalyje.

„Luton” – „Newcastle”: Abi komandos pelnys bent po įvartį @ 1.80

Pastaruoju metu komandą kamuoja traumos. Vartininkas Pope, gynėjai Scharas, Targetas, Manquillo, vidurio gynėjai Barnesas, Andersonas, Willockas, Murphy, Tonali ir puolėjas Joelintonas. Pastaruoju metu nežaidė Isakas ir Trippier, tačiau abu jie turėtų žaisti.

Jei „Luton” nori išlikti „Premier” lygoje, jie turi persekioti taškus savo namų rungtynėse. Iki šiol namuose jie įmušė 10 iš 17 įvarčių ir turėjo turėti trimis taškais daugiau. Be to, jie neturi rungtynių savaitės viduryje.

„Newcastle” yra geresnė komanda, net ir turėdama tiek daug nedalyvaujančių žaidėjų. Vieni jų yra svarbesni už kitus, tačiau jų nebuvimas atsiliepia likusiems žaidėjams, o „Newcastle” tai jaučia su tokiu įtemptu tvarkaraščiu.

Futbolo statymų mėgėjams siūlome atlikti statymus mūsų kruopščiai atrinktose futbolo lažybų svetainėse.

england-premier-league-predictions-newcastle

„Luton” čia sieks taškų ir iki šiol įrodė, kad gali iškovoti taškus prieš gerus varžovus.

Namie „Luton” įvarčius mušė Londono „Arsenal„, „Manchester City” ir „Liverpool”. Vis dėlto „Newcastle” turi pakankamai kokybės, kad galėtų kelti grėsmę šeimininkams, o sugrįžus Isakui ir Trippierui, aikštėje pasirodys naujos puolamosios jėgos. Geri šansai įmušti įvartį abiem komandoms.

Ši Premier League prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..