Anglijos Premier lyga: la┼żybos ir statymai

Premier lygos lažybos tampa vis pelningesnės ir lošėjams, ir lažybų bendrovėms. Anglijos Premier lyga yra žiūrimiausios pasaulyje vietinės futbolo varžybos, nes joje žaidžia dvidešimt neįtikėtinai pajėgių komandų su talentingais žaidėjais ir vienais taktiškiausių vadovų. Dėl to ji suteikia daugybę lažybų galimybių ir rinkų. Sužinokime daugiau.

­čôľ Turinys

Premier lygos statymų pasiūla

Premier lyga neabejotinai yra pirmaujančios futbolo varžybos visame pasaulyje. Todėl nenustebsite sužinoję, kad lažybų bendrovės siūlo išsamias ir įvairias Premier lygos lažybų rinkas.

Čia pateikiamos populiariausios Premier lygos lažybų rinkos – nuo rungtynių rezultatų ir „daugiau/mažiau” iki teisingo rezultato ir rezultatyviausio vartininko.

Rungtynių rezultatas 

Rungtynių rezultatas yra paprasčiausia Premier lygos rinka, kurią galite pasirinkti. Jums tereikia pasirinkti rungtynių nugalėtoją arba pralaimėtoją. Taip pat galite pasirinkti lygiąsias.

anglijos-premier-lyga

Rungtynių rezultatai – tai tiesiog Premier lygos rungtynių rezultatai. Jie gali būti pergalės namuose, pergalės svečiuose arba lygiosios.

Kai lažinatės dėl rungtynių rezultatų, turite turėti omenyje tam tikrą statistiką. Naudokitės geriausiai įvertintomis statistikos platformomis, kad rastumėte reikiamą informaciją. Šioje rinkoje galite peržiūrėti tokią statistiką, pvz:

 • Pasirodymai namuose ir išvykoje
 • Dabartinė forma
 • Namų pranašumas
 • Žaidėjai, įskaitant traumuotus ir suspenduotus
 • Lygiosios ir lankomumas
 • Prognozės

Anglijos Premier lygoje dauguma komandų laimi namuose, ypač geros formos komandos. Be to, dažnai pasitaiko lygiųjų, ypač tada, kai pirmaujanti komanda žaidžia su vidurio turnyrinės lentelės komanda arba su Premier lygos turnyrinės lentelės gale esančiomis komandomis.

Daugiau/Mažiau

Daugiau/Mažiau pasiūla apima bendrą įvykių, kurie įvyks žaidimo metu, skaičių. Premier lygoje šis įvykis gali būti įvartis, kampinis, kortelė, pražanga ir t. t. Šią rinką šiuo metu siūlo daugelis geriausiai vertinamų lažybų bendrovių.

Sporto lažybų svetainės Premier lygos rungtynėms priskiria mažiausią ir didžiausią skaičių, o lošėjai gali atlikti statymus už tai, ar bus mažiau (mažiau), ar daugiau (daugiau) įvarčių nei šis skaičius. Mažiausias ir didžiausias lažybų bendrovės skaičius niekada nebus sveikas skaitmuo.

Aktual┼źs klausimai

ÔÜŻ Kas yra Premier lyga?

Premier lyga yra auk┼í─Źiausia Anglijos futbolo lyga, kurioje kasmet nuo rugpj┼ź─Źio iki gegu┼ż─Śs m─Śnesio rungtyniauja 20 klub┼│. ┼ái lyga gars─Śja visuotiniu populiarumu, konkurencingumu ir finansiniu paj─Śgumu, pritraukian─Źiu did┼żiausius talentus ir milijonus gerb─Śj┼│ visame pasaulyje.

ÔÜŻ Kokia yra Premier lygos statym┼│ pasi┼źla?

Populiariausios Premier lygos la┼żyb┼│ rinkos yra ┼íios: rungtyni┼│ rezultatas, daugiau/ma┼żiau, tikslus rezultatas, viso turnyro nugal─Śtojas.

ÔÜŻ I┼í kur yra Premier lygos komandos?

Premier lygos komandos ─»sik┼źrusios ─»vairiuose Anglijos miestuose ir regionuose, ─»skaitant London─ů, Man─Źester─», Liverpul─», Birmingem─ů ir kitus.

ÔÜŻ Kas geriau - Premier lyga ar ─îempion┼│ lyga?

Pirmenyb─Ö teikti Premier lygai ir ─îempion┼│ lygai yra subjektyvu, nes abi ┼íios lygos turi unikali┼│ privalum┼│. Premier lyga u┼żtikrina nuolatines vidinio ─Źempionato var┼żybas ir intensyvi─ů konkurencij─ů, o ─îempion┼│ lyga – elitinius Europos klubus ir ┼żemyno s─Śkm─Śs presti┼ż─ů.

ÔÜŻ Kas yra 2023-2024 m. Premier lygos favoritai?

2023-2024 m. Premier lygos favoritai yra ÔÇ×Manchester City”.

Tai garantuoja, kad rezultatas bus mažesnis arba didesnis. Futbolo rungtynėse negali būti pusės kampinio ar įvarčio.

Pavyzdžiui, jei sporto lažybų bendrovė siūlo rungtynes, kurių metu statoma mažiau arba daugiau nei 10,5 kampo, iš viso turi būti 11 ar daugiau kampų, kad laimėtų statymas „daugiau”. Jūsų statymas bus pralaimėtas, jei bus skirta 10 ir mažiau kampinių.

Jei atliksite statymą už „mažiau”, uždirbsite pelną, jei bus dešimt ir mažiau kampinių. Pralaimėsite, jei bendras kampinių skaičius bus 11 ar daugiau.

Taip pat yra šios rinkos statistinių duomenų. Ieškokite informacijos apie dviejų varžovų komandų įvarčius. Daugelyje statistikos platformų siūlomi įvarčių viršijimo ir neįvykdymo palyginimai. Taip pat turėtumėte ieškoti kortelių ir kampinių statistikos.

Daugelis Anglijos Premier lygos rungtynių baigiasi bent vienu įvarčiu. Taigi prieš atlikdami statymą ištirkite komandų įvarčių statistiką, įskaitant „clean sheets”.

chelsea

Tikslus rezultatas 

Teisingo rezultato statymas – tai statymas, leidžiantis prognozuoti Premier lygos rungtynių galutinį rezultatą. Tai bus rezultatas po 90 minučių. Kai kuriose rungtynėse, ypač taurės varžybose arba rungtynėse, kuriose reikia išaiškinti nugalėtoją, gali būti skirtas papildomas laikas ir baudiniai.

Daugelis aukščiausio reitingo futbolo bukmekerių dažnai siūlo patrauklius teisingo rezultato koeficientus. Tačiau nuspėti tokį rezultatą nėra lengva. Galimos dvi teisingo rezultato versijos, kurios apima:

 • „Scorecast”: Šis statymas – tai patobulintas tradicinio teisingo rezultato statymas. Jis apima teisingą rungtynių rezultatą ir įvartį įmušusį žaidėją. Pavyzdžiui, tai gali būti Raheemo Sterlingo įvartis ir „Chelsea” pergalė 2:0.
 • „Wincast”: Šis lažybų tipas sujungia įvarčio autoriaus ir Premier lygos rungtynių rezultato pasirinkimą. Jis neapima teisingo įvarčio rezultato. Taigi, tai būtų Raheem Sterling įmuš įvartį, o „Chelsea” laimės. Laimėjimo prognozės koeficientas nebus toks aukštas kaip rezultato prognozės, nes rezultatą nuspėti lengviau nei rezultatą.

Norėdami padidinti savo galimybes laimėti teisingo rezultato statymą, turite susipažinti su vertingais statistiniais duomenimis. Pažvelkite į įmuštus įvarčius, bendrą vidurkį, „clean sheets”, praleistus įvarčius, tikėtinus įvarčius ir neįmuštus įvarčius.

Tikslų rezultatą Premier lygos varžybose sunku nuspėti. Tačiau vidutiniškai dauguma komandų įmuša po du įvarčius. Geresnėms komandoms pavyksta įmušti nuo trijų iki keturių įvarčių.

Taigi ištirkite abi savo mėgstamų rungtynių puses, kad nustatytumėte, kiek įvarčių gali pelnyti atsiliekantys ir favoritai.

manchester-city

Premier lygos nugalėtojas

Atliekant šį paprastą statymą tereikia pasirinkti komandą, kuri taps lygos nugalėtoja. Statymą galima atlikti sezono pradžioje arba tada, kai lenktynės dėl titulo tampa konkurencingos.

Norėdami atlikti pagrįstą statymą, atkreipkite dėmesį į varžybų statistiką, pavyzdžiui, formą, rezultatus namuose ir išvykoje, pasirašytus žaidėjus ir traumas. Patartina atlikti statymą po mažiausiai dešimties rungtynių.

Kai sužaidžiama mažiausiai dešimt rungtynių, galite gauti tinkamus statistinius duomenis, kurie padidins jūsų galimybes atlikti pagrįstą statymą „to-win-outright”. Išsirinkite komandą, kuri per pirmuosius dešimt rungtynių pradeda su 100% pergale.

Arba tą, kuri patyrė mažiausiai pralaimėjimų. Atsižvelkite į tokius dalykus, kaip tikėtini įvarčiai, taiklūs smūgiai, smūgiai per rungtynes ir įvarčiai per rungtynes. Remdamiesi šiais statistiniais duomenimis galite sužinoti, ar komanda gali pelnyti įvarčių ir toliau laiminėti rungtynes.

Pastarieji komandų rezultatai

Praėjusį sezoną puikiai pasirodė kelios komandos, įskaitant:

 • „Manchester City”
 • „Arsenal”
 • „Manchester United”
 • „Newcastle”

Šitos komandos pateko tarp keturių geriausiųjų. Todėl daugelis ekspertų tikisi, kad jie mes iššūkį pagrindiniams pretendentams į titulą.

„Liverpool” ir „Tottenham” komandos taip pat yra stiprios, o tai reiškia, kad jos gali prisijungti prie lenktynių dėl titulo. Apžvelkime nepakankamai įvertintas ir pervertintas Anglijos Premier lygos komandas.

„Newcastle”

Šį sezoną „Newcastle” yra viena iš labiausiai pervertintų Premier lygos komandų. Su naujai įgytu turtu „Newcastle” iš karto sulaukė sėkmės.

Nors daugelis futbolo ekspertų, sirgalių ir lošėjų manė, kad ji ir toliau mėgdžios šį sezoną bei ateityje, 2023/24 m. kampaniją ji pradėjo prastai – laimėjo tik vienas rungtynes iš keturių, o šiuo metu yra šeštoje turnyrinės lentelės vietoje.

Čempionų lygos turnyras taip pat gali užduoti komandai papildomų klausimų. Negalima paneigti, kad „Newcastle” ateinančiais sezonais bus stiprus varžovas.

Komandoje yra puikių žaidėjų, pasižyminčių kovingu charakteriu. Per perėjimų lango metu jie daug investavo ir nekantriai laukia, kada galės tapti viena iš Premier lygos lyderių.

„Manchester United”

„Manchester United” yra dar viena Premier lygoje pervertinta komanda, kalbant apie rezultatus ir siekį iškovoti titulą. Erikas Ten Hagas stengiasi, kad komanda tobulėtų.

manchester-united

Praėjusį sezoną komanda užėmė trečiąją vietą, o tai puikus rezultatas. Tačiau šį sezoną kol kas sužaidus dešimt rungtynių, „Manchester United” užima aštuntą vietą lygoje.

„Chelsea”

„Chelsea” aistruoliai džiaugėsi, kai klubą perėmė nauja vadovybė. Toddas Boehly, perėmęs klubą, iš karto pradėjo pirkti žaidėjus ir išleido daugybę pinigų, kad įsigytų talentingų jaunų žaidėjų.

Pagal lažybų koeficientus, rezultatus ir formą „Chelsea” yra viena labiausiai neįvertintų Premier lygos futbolo komandų.

Prasidėjus kampanijai, daugelis futbolo gerbėjų ir lažybų bendrovių tikėjosi, kad „Chelsea” sieks trofėjaus, atsižvelgiant į tai, kad per pastaruosius du transferų langus ji daug investavo. Tačiau klubo žaidimas stringa: šiuo metu „Chelsea” yra net vienuoliktoje Premier lygos vietoje.

„Liverpool”

Po „Chelsea” „Liverpool” yra dar viena nepakankamai įvertinta komanda, kai kalbama apie rezultatus. Praėjusį sezoną klubas užėmė penktąją vietą. Atsigavimas kampanijos pabaigoje padėjo jam užimti būtent šią poziciją. Kitą sezoną „Liverpool” tikisi vėl žaisti Čempionų lygoje.

liverpool-football-team

Jie gali pretenduoti į titulą, turėdami puikių papildymų, įskaitant Alexį Mac Allisterį ir Dominiką Szoboszlai. Po dešimt rungtynių „Liverpool” yra ketvirtoje vietoje, be to, jie pelno daug įvarčių. Tai reiškia, kad jie eina teisingu keliu.

Traumuoti žaidėjai ir komandų naujienos

Sėkmingi Premier lygos lažybininkai seka pranešimus apie traumas ir komandų naujienas, kad neatsiliktų. Jei suprasite pranešimus apie traumas ir nuolat juos seksite, atliksite pagrįstus statymus už rungtynes, komandas ir žaidėjus.

Pranešimai apie traumas ir komandų naujienos leidžia jums žinoti, kokias rinkas pasirinkti, įskaitant geriausio įžaidėjo, daugiau/mažiau, rungtynių rezultatus, tiesioginį nugalėtoją ir t. t.

Paimkime, pavyzdžiui, „Chelsea”; joje daugiausiai traumų: nuo Reece'o Jameso ir Romeo Lavia iki Carney Chukwuemeka ir Christopherio Nkunku; sąrašas tęsiasi. Galbūt šios traumos ir yra pagrindinė priežastis, kodėl komanda prastai pradėjo sezoną.

reece-james

Komandos naujienos taip pat padeda daryti prognozes. Jei sekate naujienas, žinosite, kurie žaidėjai yra traumuoti, kurie yra geros sportinės formos, kurie yra suspenduoti ir kt. Taigi visada sekite pranešimus apie traumas, jei norite sėkmingai lažintis Premier lygoje.

Koks pinigų valdymas (Bankroll management) geriausiai tinka Premier lygos statymams?

Sėkmingiem Premier lygos statymams labai svarbus veiksmingas lėšų valdymas. Jei norite maksimaliai padidinti savo laimėjimus Premier lygoje, turite pasikliauti protingu pinigų valdymu. Ilgalaikėje perspektyvoje, norint sumažinti nuostolius, lažybose reikia kruopščiai valdyti banko sąskaitą.

Lėšos, kurias turite naudoti Premier lygoje, priklauso nuo to, ko norite pasiekti. Jei siekiate ilgalaikių lažybų, turite turėti didesnį „bankrolą”. Didelis „bankrolas” leis jums atlikti statymus ilgesnį laikotarpį, kuris gali trukti visą Premier lygos sezoną.

Turėdami didelį „bankrolą”, taip pat galėsite gauti didelį pelną, jei naudodamiesi teisingais duomenimis ir statistika atliksite protingus statymus.

Daugelis Premier lygos lažybininkų, kalbant apie finansų valdymą, taiko fiksuotų statymų strategiją. Taikydami šią strategiją, jie už kiekvienas Premier lygos rungtynes stato tą pačią pinigų sumą. Viename statyme jie rizikuoja tik 1-5% savo banko sąskaitos.

Rekomenduojama vidutinė riba yra 3% už statymą arba žaidimą. Pavyzdžiui, jei turite 1000 eurų, turėtumėte rizikuoti 30 eurų kiekviename statyme. Jūsų vieneto dydis būtų €30.

Išvados

Premier lygos statymai yra didžiulis dalykas. Tai labiausiai žiūrima ir populiariausia futbolo lyga tarp lažybų gerbėjų visame pasaulyje, nes ji suteikia daugybę lažybų galimybių.

Turėdamos 20 puikių komandų ir talentingiausius žaidėjus, nedaug futbolo varžybų prilygsta Anglijos Premier lygai. Susiraskite geriausiai įvertintą Premier lygos sporto lažybų platformą ir pradėkite.

Premier League

Premier League

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunyst─Śs ┼żav─Śjosi kazino ir sporto la┼żybomis, o b─Śgant metams tapo ┼íios srities ekspertu. D─Śl savo aistros statymams jis praleido daugyb─Ö valand┼│ studijuodamas ─»vairias sporto ┼íakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo ─»g┼źd┼żius. Martyno did┼żiulis ┼żini┼│ baga┼żas ir patirtis peln─Ś jam la┼żyb┼│ ┼żaid─Śj┼│ ben ..