ATP finalinias teniso turnyras: ryškus favoritas Novakas Džokovičius

Šį savaitgalį Londone, lapkričio 11 dieną, prasidės savaitę truksiantis ATP finalinis turnyras, po kurio baigsis teniso sezonas.

Dėl 1500 ATP reitingo taškų susikaus 8 geriausi šio sezono tenisininkai – Novakas Džokovičius, Rogeris Federeris, Aleksanderis Zverevas, Kevinas Andersonas, Dominikas Thiemas, Marinas Čiličius ir Johnas Isneris, kuris dėl traumos pakeitė Rafaelį Nadalį, bei Kei Nishikoris, kuris pakeitė traumuotą Juona Martina Dėl Portą.

Sportininkai buvo suskirstyti į du pogrupius, kurie pavadinti legendinių tenisininkų Lleytonio Hewitto bei brazilo Gugos Kuerteno garbei.

Ryškus favoritas laimėti šį užbaigiamąjį turnyrą Londone yra serbas Novakas Džokovičius, kuris demonstruoja puikią sportinę formą, šiuo metu yra pirmojo ATP pasaulio raketė ir šį turnyrą yra laimėjęs 5 kartus. Serbo grupėje nėra tenisininkų, kurie jam keltų rimtu rūpesčių, jis žais grupėje kartu su A.Zverevu, M.Čiličiu ir J.Isner. Visi šie tenisininkai turi neigiamą pergalių ir pralaimėjimų balansą šiais metais prieš top-10 reitingo varžovus, tai siūlomas UNIBET 1.67 koeficientas už Novako Džokovičiaus pergalę Londone yra vertingas lažintis.

Didžiausias priešininkas serbui yra nesenstantis Rogeris Federeris, kurio koeficientas, kad jis laimės ATP finalo turnyrą yra 3.90, kuri siūlo BETSAFE.LT. Nors šveicaras mėgsta uždarą dangą (hardą) ir šiais metais turi 21 pergalę ir tik 2 pralaimėjimus ant šios dangos, bet praėjusia savaitę R.Federeris susitiko ATP Paryžiaus turnyro pusfinalyje ir ten jam buvo duodamas panašus koeficientas, kad jis įveiks N.Djokovičių, bet pralaimėjo. Atkreipkite dėmesį, kad dabar duodamas tas pats koeficientas, kad Šveicarijos maestro laimės visą turnyrą,  o grupėje jam teks dar susitikti prieš K.Andersoną, D.Thiemą ir K.Nishikorį. Taigi, kad praeitų toks koeficientas jam reikės laimėti mažiausiai 4 kartus ir viename iš tų mačų greičiausiai teks žaisti prieš N.Džokovičių, tai vertės statytį už R.Federerį ir tokį koeficientą nėra, nebent esate šio tenisininko fanas.

Sportas pilnas staigmenų, taigi kas iš autsaiderių gali pateikti didžiausią staigmeną? LazybuGuru.lt prognozuoja, kad tai galėtų būti Kei Nishikoris.  BETSAFE.LT už japono pergalę ATP finaliniame turnyre siūlo 27 koeficientą ir tai yra tikrai vertingas koeficientas lažintis, nes praėjusių metų finalas parodė, kad paskutinis metų turnyras gali būti neprognozuojamas, kai finale susitiko visiems netikėtai  bulgaras G.Dimitrovas ir belgas D.Goffinas, kurie šiais metais net nepateko į turnyrą. Kei Nishikoris šiais metais ant uždaros dangos (hardo) turi 20 pergalių ir 5 pralaimėjimus ir pagal šį rezultatą japoną lenkia tikrai Rogeris Federeris.

Kas mėgsta lažintis už didelius koeficientus, tai LazybuGuru.lt pateikia dar vieną įvykį už kurį BETFAIR siūlo 29 koeficientą,kad  praėjusią savaitę Paryžiaus turnyro nugalėtojas, rusas Karenas Khachanovas taip pat sudalyvaus finaliniame turnyre. Tai įmanomą tuo atveju jeigu kažkuris tenisininkas gaus traumą grupių turnyre, tada pagal reitingas sekantis eina rusas ir jis turėtų pakeisti turnyro negalinti tęsti sportininką. Pagrindinis argumentas kodėl tai gali atsitikti yra tai, kad šis turnyras vykstantis Londone yra paskutinis ir po jo baigsis oficialus teniso sezonas,  taigi tenisininkai yra pavargę ir neaišku kokios fizinės būklės jie yra, iš kitos pusės reitingo prasme šis turnyras daugeliui tenisininkų jau nieko nepakeis, tad pasaugoti save ir savo sveikatą yra kur kas svarbiau nei piniginiai prizai.

Kaip ten bebūtų nuo sekmadienio laukia puiki savaitę teniso aistruoliams, paskutiniai teniso gigantų susidūrimai kortuose. LazybuGuru.lt pagrindinė prognozė jog turnyrą laimės Novakas Džokovičius, o smulkiau  galima rizikuoti, kad sensaciją pateiks Kei Nishikoris ir, kad kažkuris žaidėjas gaus traumą ir turnyre sužais rusas Karenas Khachanovas.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..