Pasaulio Taurė: Belgija – Marokas prognozė

Belgija pirmose savo čempionato rungtynėse turėjo ryškių problemų prieš Kanados futbolininkus. Žaidė pakankamai blankiai, iniciatyva Pasaulio taurės rungtynės palaikė raudonieji iš Šiaurės Amerikos žemyno.

Belgams kažkaip pavyko laimėti rungtynes ir pasiimti 3 taškus, tačiau gero įspūdžio komanda nepaliko.

Belgijos auksinė karta kol kas yra be didelių laimėjimų savo šaliai, o šitas čempionatas daugumai belgų futbolininkų bus paskutinis, tad motyvacijos ir noro netrūksta, bet Belgija kol kas atrodo fiziškai yra prastai pasiruošę.

Pasaulio Taurė: Belgija – Marokas prognozė

Dėl to nėra didelės kokybės žaidime, nėra daug pavojingų atakų prie varžovų vartų. Tiesa žaidžiant prieš Kanada tų progų buvo, bet šios komandos gynyba ir žaidimo stilius yra visiškai priešingas nei Marokos vienuolikės.

World Cup

Decimal

World Cup

Marokas atkakliose rungtynėse iškovojo vieną tašką prieš kroatus, todėl į šias rungtynes ateina geros nuotaikos. Puolime jiems taip pat trūksta užtikrintumo, bet darbas gynyboje palieka labai gera įspūdį.

Taigi šiose rungtynėse būtent ir renkuosi, kad įvarčių nebus daug. Nes susitinka Europos atstovai, kurie puolime atrodo gana prastai ir puikiai gynyboje žaidžiantys Afrikos atstovai. Statymas, kad bus mažiau 2,5 įvarčių šiose F grupės rungtynėse.

Rungtynių laikas: 15:00, Sekmadienis, Lapkričio 27, 2022
Futbolas – FIFA Pasaulio Taurė
Prognozė: Under 2,5 įvarčių
Koeficientas: 1.80
Bendrovė: 888Starz

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook rimtų statymų grupės.

Ši futbolo prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..