35 kofas už „Žalgirio“ arba „Ryto“ pergalę

Niekam nėra paslaptis, kad Betsafe bendrovė yra artima Lietuvos krepšiniui. Šiuo metu nauji žaidėjai gali pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu, kuris skirtas „Žalgirio“ – „Ryto“ rungtynėms. Betsafe šiuo pasiūlymu suteikia naujiems žaidėjams galimybę atlikti statymą už tai, kas laimės šias rungtynes bei pasinaudoti padidintu koeficientu – 35.00. Maksimalus statymas yra 1€, tačiau už laimėtoją jūs gausite 35€ ir dar papildomai galėsite laimėti nuo 5 iki 100 nemokamų sukimų „Vikings“ žaidime. 

betsafe premija naujiems zaidejams

Ši speciali premija yra skirta LKL rungtynėms tarp „Žalgirio“ ir „Ryto“, todėl pasiūlymu pasinaudoti galima iki kovo 21 dienos, 17:20 valandos. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad pasipildžius sąskaitą „Neteller“ arba „Skrill“, šiame pasiūlyme dalyvauti negalėsite, todėl reikės pasirinkti kitą mokėjimo metodą – kreditine kortele arba bankiniu pavedimu. 

Registruokis dalyvauti akcijoje

Išskirti reikėtų tai, kad Betsafe šį pasiūlymą suteikia puikiomis sąlygomis – pataikę rungtynių nugalėtoją, jums bus pervedamas laimėjimas – 35€ ir nebus taikomos jokios papildomos sąlygos, tai reiškia, kad su laimėtais 35 eurais galėsite daryti ką norite – atlikti kitus lažybų statymus arba tiesiog atlikti pinigų išmokėjimą.

zalgiris rytas lkl rungtynes 35 koeficientas

Taip pat, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad Betsafe pasilieka teisę šiuo pasiūlymu leisti pasinaudoti tik pirmiems 250 naujiems žaidėjams, todėl paskubėkite ir pasinaudokite puikia proga ne tik padaryti įdomesnes rungtynes, bet tuo pačiu ir laimėti statymą su 35 koeficientu. 

„Rytas“ po sunkios sezono pradžios atrodo visai kitoks ir iškritęs ir Čempionų lygos gali koncentruotis tik į LKL. Šiuo metu Vilniaus komanda turi 11 pergalių seriją ir panašu, kad įsitvirtina kaip antra stipriausia reguliaraus sezono komanda.

Komandai iki rungtynių su „Žalgiriu“ kovo 21 dieną dar teks sužaisti rungtynes prieš „Dzūkiją“, kuriose bus be abejonės favoritė, todėl galima sakyti, kad prieš rungtynes su „Žalgiriu“ komanda turės net 12 pergalių seriją. 

naujiems klientams speciali betsafe premija

„Žalgiris“ šiuo metu visą koncentraciją deda į Eurolygą, kas yra pilnai suprantama, todėl nebūtų nieko keisto, jeigu į šias rungtynes būtų pažiūrėta atlaidžiau ir suteikta bent šiek tiek poilsio pagrindiniams žaidėjams, vis tiek pirma vieta reguliariame sezone beveik užtikrinta.

Dėl to, atsižvelgiant į faktą, kad „Rytas“ koncentruojasi į LKL, o „Žalgiris“ į Eurolygą, galima teigti, kad Kauno komanda nėra visiška favoritė šiose rungtynėse ir pačios rungtynės turėtų būti tikrai įdomios. 

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..