Top kriptovaliutos

Bitkoinas peršoko 18,000$: ar laikas pradėti lažintis šia kriptovaliuta?

Bitkoino kriptovaliuta vėl pradėjo mirgėti laikraščių ir portalų antraštėse. Ir priežastis visiškai aiški Bitkoinas po truputį artėja prie savo aukščiausios kainos ribos (19,140 USD), kuri buvo pasiekta 2017 m. Gruodžio 11 d.

Šiuo metu Bitkoinas kainuoja 18,000 JAV dolerių: yra pabrangęs daugiau nei dvigubai nuo metų pradžios. O nuo kovo mėnesio žemumų, kai BTC kainavo apie 5 000$ – daugiau nei trigubai. Taigi kas paskatino tokį šios kriptovaliutos šuolį?

Šįkart yra viskas kitaip, nei buvo prieš beveik 3 metus, kai Bitkoino vertė buvo rekordinė, o vėliau greitai smuko. Tada Bitkoiną pirko kiekvienas taksistas, o dabar manoma, kad kainą sukėlė instituciniai investuotojai. Tai yra, kai kurios įmonės JAV nusprendė dalį savo verslo pinigų perkelti nusipirkdamos Bitkoino kritpovaliutos.

Kriptovaliutų lažybų bendrovių privalumai
Visiškas anonimiškumas lažinantis
Didelės premijos siekiančios 7 Bitkoinus
Draugiškos laimintiems žaidėjams
Greiti išmokėjimai, nėra dokumentų patikros

Fortune.com rugpjūti rašė, kad programinės įrangos įmonė „MicroStrategy“ nupirko apie 21,5 tūkst. Bitkoinų už 250 mln. JAV dolerių. „MicroStrategy“  šį pirkinį argumentavo tuo, kad tai yra ne šiaip atsitiktinis veiksmas, bet strategija, pagrįsta siekiu apsaugoti pinigus nuo infliacijos ir, be abejo, tikimasi uždirbti iš padidėjusios kriptovaliutos vertės.

Tokie dideli pirkimai kriptovaliutų rinkoje skatina ir kitus institucinius investuotojus atkreipti į tai dėmesį, todėl tikimasi, kad BTC vertė ateityje ir toliau kils. Reuters.com rašė, kad Afrikoje verslai pradėjo priiminėti atsiskaitymus Bitkoinu, nes tai daug stabilesnė valiuta nei tarkim vietinės Afrikos šalies. Taigi Bitkoino populiarumas tęsiasi ir matome iš Afrikos pavyzdžio, kad ši valiuta iš elektroninio pasaulio keliasi į realųjį pasaulį.

Taip pat pasaulyje sparčiai populiarėja lažybos kriptovaliutomis. Yra lažybų bendrovių, kurios orientuojasi tik į kripto, kaip 1xbit ir Cloudbet. Tai depozitai ir išmokėjimai yra daromi tik kriptovaliutomis. Bet jeigu jūs neturite Bitkoino, šiose lažybų bendrovėse galima patogiai nusipirkti per keityklą. 1xbit ir Cloudbet bendroves mes pristatėme savo lankytojams praeitais metais, tad apžvalgas galite rasti geriausių lažybų bendrovių reitinge, paspaudę ant video apžvalgos mygtuko.

Kripto bendrovės Premija Registracija
1xbit lazybos Iki 7 Bitkoinų Statyk dabar
cloudbet naujas logo Iki 5 Bitkoinų Statyk dabar

Tiek 1xbit, tiek Cloudbet yra puikios ir patikimos kripto lažybų bendrovės. Jos skiriasi nuo tradicinių lažybų bendrovių, kad registracijos forma yra labai paprasta – užsiregistruoti galima vos keliais paspaudimas. Viskas vyksta anonimiškai, kai atliekamas išmokėjimas, nereikalaujama jokių dokumentų, išskyrus jūsų Bitkoino sąskaitos numerį. Daugiau informacijos, kaip atlikti įmokas su kriptovaliutomis, galite rasti 1xbit lažybų bendrovės apžvalgoje.

Taip pat kripto bendrovės nelimituoja laiminčių žaidėjų, premijos labai didelės, siekiančios iki 7 BTC. Kai 2019 metais pristatėme 1xbit, tada jos 7 BTC premija buvo verta apie 50 tūkst. JAV dolerių, o dabar, kai stipriai išaugo Bitkoino kaina, – 7 BTC premijos vertė tampa net 125 tūkst. JAV dolerių.

Taigi atsakant į pagrindinį šios straipsnio klausimą: „ar verta pradėti lažintis Bitkoinu?” atsakymas labai paprastas, nėra geresnio laiko kaip šis. Kurioje jūs bendrovėje gausite net  125 tūkst. JAV dolerių premiją? Lažybos kriptovaliutomis tai visai kita planeta, kurioje galimybės laimėti yra daug didesnės nei tradicinėse kontorose, tačiau Lietuvoje statymai kriptovaliutomis dar nėra itin populiarūs, bet pasaulyje tai tampa patraukli galimybė, ypač stambiems žaidėjams.

Ne kripto bendrovės, bet priima Bitkoino mokėjimus
Megapari, Vbet, Pinnacle, Intertops

Lažybas kriptovaliutomis priima ne tik Cloudbet ir 1xbit. Šios bendrovės yra orientuotos į kripto lažybas, tačiau yra ir daugiau bendrovių, kurios pridėjo kriptovaliutas kaip mokėjimo būdą. Tokios bendrovės yra Megapari, Pinnacle, Intertops, Vbet.

Bitkoinas jau dabar yra tituluojamas elektroniniu auksu. Tai yra patikima saugykla elektroninėje erdvėje. Šių pinigų pasiekti negali jokia valdžia, bankai ir net jūs, jeigu vieną dieną pamiršite savo Bitkoino sąskaitos numerį. Anonimiškumas šią valiutą ir daro vertinga, o sporto lažybos su Bitkoinu tai ne tik lošimas, bet ir investicija. Kai net nieko nedarant, jūsų lažybų sąskaitoje gali atsirasti daugiau pinigų, t. y. padidėti jų vertė.

Aktualūs klausimai

⭐ Kas yra kriptovaliuta?

Tai skaitmeninė valiuta, kuri leidžia atlikti internetinius mokėjimus, lažintis sporto lažybose. Kriptovaliutos yra decentralizuotos ir neprižiūrimos jokios valstybinės institucijos. Kiekvienas pervedimas yra anonimiškas, nes užšifruojamas kriptografijos dėka, o atlikus operacija tai yra įrašoma į blokų grandinę (blockchain).

 

⭐ Kas yra Bitkoinas?

Tai virtuali valiuta, kuria 2009 metais sugalvojo nežinomas programuotojas. Norint įsigyti šios valiutos nebūtina pirkti viso vieneto, o galima įsigyti šimtąją ar dešimtąją dalį Bitkoino.

⭐ Kas yra blockchain?

Blockchain – blokų grandinė, kuri veikia kaip tarpininkas tarp kriptovaliutų atsiskaitymų. Blockchain technologija leidžia pirkėjams ir pardavėjams kontaktuoti tiesiogiai naudojant specialią kriptografija, kuri pervedimus padaro anonimiškus.

⭐ Kokios yra kriptovaliutų piniginės internete?

Vienos populiariausių kriptovaliutų piniginių internete yra – coinbase, binance, kraken.

⭐ Kaip nusipirkti Bitkoino lažybų bendrovėje?

Jeigu neturi Bitkoino, bet norite lažintis, tai kripto bendrovėse galite nusipirkti Bitkoino atsiskaitant Mastercard ar Visa kortelėmis per keityklas (exchange). Daugiau informacijos galite rasti 1xbit video apžvalgoje.

⭐ Kokios yra kritpovaliutų lažybų bendrovės?

Tik kripto lažybų bendrovės yra Cloudbet ir 1xbit. Šias bendroves galima tituluoti kaip kripto bendroves. Tačiau dar yra keletas bendrovių, kurios tiesiog priima mokėjimus kriptovaliutomis, bet savo struktūra vis tiek yra tradicinės – Megapari, Vbet, Pinnacle, Intertops.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..