UEFA Čempionų lyga grįžta

Praėjo vos keletas mėnesių po Čempionų lygos finalo Lisabonoje, kuriame Bayern tapo čempionais, ir štai jau spalio 20 d. šis prestižinis futbolo turnyras vėl sugrįžta naujam sezonui.

Šioje naujienoje trumpai pristatysime, kokios komandos pateko į grupių turnyrą, kokios įdomiausios rungtynės mūsų laukia, kurios komandos žais su sirgaliais ir kokias premijas lažybų bendrovės siūlo šiam turnyrui. 

📖 Turinys

Kurios komandos pateko į ČL grupių etapą?

Vienos komandos buvo užsitikrinę vietą naujajame Čempionų lygos sezone jau prieš kurį laiką, o tuo tarpu kitoms – teko vargti atrankos etapuose. Prieš prasidedant turnyrui, visos komandos buvo suskirstytos į 8 grupes. 

Naujajame sezone išvysime tiek naujų vardų, kaip pvz. Basaksehir, Ferencvaros ar Monchengladback, tiek ČL senbuvių, kaip Liverpool, Barcelona, Real Madrid, Man City ir pan. Apačioje pateikiame grupes, kuriose komandos varžysis grupių etape:

Grupė Komandos
A grupė Atletico Madrid, Bayern, Salzburg, Lokomotiv Moscow
C grupė Man. City, Olympiacos, Marseille, Porto
D grupė Ajax, Atalanta, Liverpool, Midtjylland
B grupė Monchengladbach, Inter Milan, Real Madrid, Shakhtar Donetsk
E grupė Chelsea, Krasnodar, Rennes, Sevilla
F grupė Dortmund, Club Brugge, Lazio, Zenit
G grupė Barcelona, Dynamo Kiev, Ferencvaros, Juventus
H grupė Istanbul Basaksehir, Man United, Paris SG, Leipzig

Dar neprasidėjus turnyrui galima spėti, kad daugelyje grupių virs itin atkakli kova dėl dviejų kelialapių į atkrintamasias varžybas. Ypač įdomu, kas užims pirmąsias dvi vietas H grupėje, kurioje niekaip neitų įžvelgti ryškaus favorito.

Įdomiausios artėjančios rungtynės

Kaip minėjome, pirmosios naujo sezono rungtynės bus sužaistos jau spalio 20 d. ir jau nuo pat sezono pradžios gerbėjų laukia daugybę įdomių susitikimų:

Data Rungtynės
Spalio 20 d. 22:00 val. Chelsea – Sevilla
Spalio 21 d. 22:00 val. Ajax – Liverpool
Spalio 21 d. 22:00 val. Bayern – Atletico Madrid
Spalio 20 d. 22:00 val. PSG – Man. United
Spalio 28 d. 22:00 val. Juventus – Barcelona
Lapkričio 3 d. 22:00 val. Real Madrid – Inter Milan

Verta paminėti, kad kartu su UEFA Čempionų lyga jau spalio 22 d. startuoja ir kitas itin įdomus turnyras UEFA Europos lyga, todėl futbolo gerbėjai ir vėl galės džiaugtis galimybe stebėti daug ir kokybiško futbolo.

uefa cempionu lyga sirgaliai

Kurios komandos žais su sirgaliais?

Prieš naujo sezono pradžią UEFA vadovybė pranešė, kad rungtynėse leis lankytis sirgaliams, užpildant ne daugiau, nei 30% vietų stadione. Kitas, labai svarbus aspektas – tai pačių valstybių taisyklės. Kai kurios iš jų vis dar neleidžia sirgaliams lankytis stadionuose, todėl jų neišvysime ir UEFA ČL rungtynėse.

Apačioje išskiriame, kurios komandos namų rungtynėse galės mėgautis sirgalių palaikymu, o kurios ne:

Komandos
Žais su sirgaliais Bayern, Lokomotiv Moscow, Salzburg, Monchengladbach, Inter Milan, Marseille, Ajax, Atalanta, Midtjylland, Krasnodar, Rennes, Dortmund, Lazio, Zenit, Ferencvaros, Juventus, Paris SG, Leipzig, Basaksehir, Shakhtar, Dyn Kiev, Club Brugge
Žais be sirgalių Atletico Madrid, Real Madrid, Man City, Liverpool, Chelsea, Sevilla, Barcelona, Man United

Verta paminėti, kad ši situacija gali labai greitai keistis valstybėms priėmus naujus nutarimus. Labai tikimės, kad kuo toliau tuo daugiau sirgalių turės galimybę stebėti rungtynes gyvai stadionuose.

betsafe premija

Betsafe pasiūlymas UEFA ČL ir Europos lygos rungtynėms

Kaip ir įprasta, UEFA turnyrų grįžimo proga Betsafe žaidėjams pateikė itin gerą pasiūlymą. Kiekvieną savaitę atlikdami 20€ arba daugiau įmoką galėsite gauti 20€ premiją statymams už Čempionų lygos ir Europos lygos rungtynes.

Atidaryti sąskaita Betsafe.lt

Gautą premiją reikės peržaisti tik 3 kartus su ne mažesniu, nei 1.5 koeficientu. Prieš pasinaudodami pasiūlymu atkreipkite dėmesį koks premijos kodas galioja tą savaitę. Jeigu norite gauti premiją spalio 19-22 dienomis – atlikite įmoką su premijos kodu CHAMPIONS23. Taip pat ankščiau rašėme apie milžiniškas Betsafe.lt pinigų dalybas, kurios vis dar tęsiasi, skaityk plačiau – net 15 000€ prizinis fondas lažybose.

UEFA Čempionų lygos rezultatai

UEFA Champions League

UEFA Čempionų lygos tvarkaraštis

UEFA Champions League

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..