Copa America Prognozė: Argentina – Peru (2024-06-30)

Copa America 2024 turnyras įsibėgėja, o Argentina pirmoji rinktinė, kuri užsitikrino vietą atkrintamosiose. A grupėje argentiniečiai iškovojo dvi pergales – 2:0 įveikė Kanadą ir 1:0 Čilės rinktinę.

Tai reiškia, kad paskutinis grupės mačas prieš Peru bus tik formalumas – argentiniečiams tai nieko nebereikš, kadangi kišenėje yra ne tik atkrintamosios, bet ir pirma vieta grupėje. 

Rungtynių prognozė: total UNDER 2.5 @ 1.70

Žvelgiant iš Peru pusės – jiems susitikimas prieš argentiniečius bus lemiamas, tačiau tik nuo jų pačių jau viskas nebe priklauso. Peru sužaidė lygiosiomis 0:0 su Čile ir 0:1 pralaimėjo prieš Kanadą. Tai reiškia, jog įveikę argentiniečius, jie turėtų keturis taškus.

Šiuo metu Kanada turi tris, o jeigu sužaistų lygiosiomis su Čile, turėtų keturis ir užsitikrintų antrą vietą, kadangi turi tarpusavio pranašumą prieš Peru. 

Į kitą etapą Peru gali patekti tik tokiu atveju, jeigu Čilė laimi prieš Kanadą, o Peru įveikia argentiniečius bei susikuria geresnį įmuštų/praleistų įvarčių skirtumą nei Čilė. 

Argentina nors ir laimėjo pirmus dvejus mačus, lengva tikrai nebuvo. Prieš Kanadą laimėta 2:0, abu įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Prieš Čilę ištraukta pergalė tik paskutinėmis minutėmis – 88-ą min. pergalingą įvartį įmušę Lautaro Martinez.

Nors įmušti pavyko tik kartą, prieš Čilę argentiniečiai laikė visą kontrolę – kamuolį kontroliavo 59% laiko, atliko net 22 smūgius, iš kurių 7 į vartų plotą. Tuo tarpu Čilės rinktinės žaidėjai atliko vos tris smūgius, tiesa visi skriejo į vartų plotą. 

Geriausius futbolo koeficientus rasite mūsų atrinktose futbolo lažybų bendrovėse.

copa-america-prognozė-argentina-peru

Jeigu Argentinai pavyksta susikurti progų, tik su realizacija dar reikia padirbėti, tai gynyba veikia puikiai. Per pirmas dvejas rungtynes neprasileistas nei vienas įvartis. Savo žaidimo stiliumi, argentiniečiai neleidžia savo varžovams su kamuoliu pasijausti patogiai. 

Kaip minėjome, paskutinės rungtynės argentiniečiams nieko nebelemia. Galima tikėtis, kad bus suteikta poilsio pagrindiniams žaidėjams, ypač veteranams – Messi, Angel Di Maria ir kitiems. Akivaizdu, kad puolimo talentas aikštėje bus kur kas mažesnis nei pastarose rungtynėse.

Gali kilti dar daugiau problemų su progų išpildymu, o ir motyvacija tikrai bus nebe ta. Tuo tarpu noro išlaikyti sausus vartus, net ir nieko nelemiančiose rungtynėse, vis tiek turėtų būti nemažai. 

Nuo 2017 m. Argentina – Peru tarpusavyje žaidė keturis kartus ir Peru neįmušė nei vieno įvarčio – rungtynės baigėsi rezultatais 0:0, 2:0, 1:0 ir 2:0. 

Ši Copa America 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..