Copa America Prognozė: Paragvajus – Brazilija (2024-06-29)

Nemažą futbolo fanų dėmesį prikaustęs Europos futbolo čempionatas, kuriame jau artėjama prie atkrintamųjų. Tačiau nereikia pamiršti, kad neseniai prasidėjo ir Copa America turnyras, kuriame varžosi tokios rinktinės kaip Argentina, Brazilija, Urugvajus, Kolumbija, JAV.

Kai kurios rinktinės jau spėjo sužaisti po vieną ar du mačus, bet šį kartą labiau pasižvalgysime į D grupę, kurioje rungtyniauja Kolumbija, Brazilija, Kosta Rika ir Paragvajus. 

Rungtynių prognozė: Brazilija -1.25 Azijietiškas pranašumas @ 1.81

Kolumbija šioje grupėje kol kas užima pirmą vietą – jie pirmose rungtynėse 2:1 įveikė Paragvajų. Brazilija tuo tarpu kiek netikėtai pirmose rungtynėse 0:0 sužaidė su Kosta Rika ir artėjančios rungtynės su Paragvajumi bus mažasis finalas.

Jeigu brazilams tai dar ne pats svarbiausias mačas, tai Paragvajui tikrai taip – pralaimėjimo atveju užsivertų durys į atkrintamąsias. 

Brazilija pirmose rungtynėse tikrai neparodė viso savo potencialo. Nors pavyko kartą pasižymėti, įvartis dėl nuošalės buvo atšauktas. Rungtynės baigėsi rezultatu 0:0, nors brazilai atliko net 19 smūgių, 7 iš jų į vartų plotą. Prie to paties galima pridėti, kad kėlė 9 kampinius.

Tuo tarpu Kosta Rika kamuolį valdė 30% laiko ir atliko vos du smūgius. Iš dalies nieko kito iš Kosta Rikos ir negalima tikėtis – atsiverti prieš brazilus yra labai pavojinga. 

copa-america-prognoze-paragvajus-brazilija

Tuo tarpu Paragvajus pralaimėjo 2:1, tačiau po pirmo kėlinio jau pralaiminėjo 2:0 ir tik 69-ą minutę pavyko skirtumą sušvelninti. Rungtynėse prieš Braziliją nebebus kur trauktis – užsidaryti ir žaisti ant lygiųjų komanda negalės, nes tai galimai užvertų galimybes patekti į kitą etapą.

Tuo tarpu brazilams irgi nebėra kur trauktis – būtina iškovoti 3 taškus. Kitu atveju lauktų lemiamos rungtynės prieš Kolumbiją, kas yra stipriausias grupės varžovas. 

Jeigu Kosta Rika pateiktų staigmeną ir įveiktų kolumbiečius, grupėje pasidarytų labai didelė sumaištis, kuri nėra paranki brazilams. Brazilija su tokiais žaidėjais kaip Vinicius Junior, Rodrygo, Raphinha, Paqueta ir kitais tikrai neturėtų žvalgytis į kitus rezultatus ir viską turėtų spręsti patys.

Paskutinius dvejus mačus brazilai laimėjo 2:0 ir 4:0 – kažko panašaus tikėtis galima ir šį kartą. Nebūtų keista, jeigu sukristų tie įvarčiai, kurių įmušti prieš Kostą Riką taip ir nepavyko. 

Ši Copa America 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..