Didžiausi lažybų pralaimėjimai. Šie žmonės išprotėję

steve-richards

„LazybuGuru.lt“ tęsia straipsnių seriją apie lažybas, kurios kažkam įsimins tikrai ilgam.

Jau apžvelgėme didžiausias sumas ir didžiausias laimėtas sumas. Na, o dabar atėjo apžvelgti ir didžiausius pralaimėjimus – į juos įeina tiek velniškai didelės sumos pinigų, tiek smulkmenos, neleidusius laimėti, kuomet galimybės buvo visai čia pat.

82 metai „Old Trafford“ stadione

Ką darai, kuomet „Swansea“ yra 82 metus nelaimėjusi „Old Trafford“ stadione? Žinoma, statai už „Manchester United“ pergalę? Toks sprendimas ir sužlugdė Kevino Winto statymą.

Kaip „Arsenal“ sirgalius, jam gal ir patiko matyti MU pralaimėjimą, tačiau tai jam kainavo 187 tūkstančius svarų (pagal dabartinį kursą ~211 tūkst. EUR).

Jis atliko statymą su 15 mačų, tačiau būtent šios rungtynės viską sugadino.

Per įvartį nuo 108 tūkst. svarų

Škotas 2012 metais buvo per plauką nuo solidaus 108 tūkstančių svarų (121 tūkst. EUR) laimėjimo.

Jo kombinuotas statymas ėjosi tarsi iš pypkės – „Tottenham“ įveikė „Reading“, o „Newcastle“ sužaidė lygiosiomis su „Everton“. Po šių pergalių, statymo autoriui beliko tik sulaukti „Arsenal“ pergalės rezultatu 31. Jau po 18-os mačo minučių prieš „Marseille“, „Arsenal“ turėjo persvarą 2-1, tad trūko tik vieno įvarčio.

Visgi jo įmušti nepavyko.

Svaras į milijoną? Deja, ne

Vienas britas pensininkas galėjo paversti vieną svarą į milijoną svarų (1,12 mln. EUR) ir, kaip įprasta, laimė nusisuko paskutinę akimirką, kuomet jau 14 iš 15 kombinuoto statymo įvykių baigėsi pergalingai.

Bebuvo likę „Manchester United“ įveikti „Liverpool“ ir senolis būtų praturtėjęs. Tačiau Mančesterio ekipa to padaryti nesugebėjo.

Tiesa, nors milijono laimėti nepavyko, šiam sirgaliui atiteko 72 tūkst. svarų laimėjimas (81 tūkst. EUR).

-30 000

56 metų stogdengys visada turėjo aistrą lažyboms, tačiau šioje srityje sėkmė nebuvo jo pusėje.

Na, bent jau iki vienos dienos, kuomet pavyko atspėti 12 regbio mačų rezultatų, kurie 10 svarų pavertė į 39 tūkstančius. Dauguma po tokio laimėjimo pernelyg neįsijaustų, tačiau Steve‘ui Richardsui to buvo negana – jis „padėjo“ 30 tūkstančių, manydamas, jog Velso regbio rinktinė įveiks Australiją. Pergalės atveju, jam būtų atitekę 55 tūkstančiai.

Deja, Velsas pralaimėjo. Po šio įvykio pats S.Richardsas teigė, jog šito nesigaili, o prieš Velsą neatliktų statymo niekada.

Praloštas namas

2001 metais vienas sirgalius, žiūrėdamas „Tottenham Hotspur“ ir „Manchester United“ mačą, norėjo pernelyg pavaidinti prieš savo merginą. Tuo metu „Spurs“ pirmavo 3-0, o jis savo merginos akivaizdoje pastatė visą savo nekilnojamąjį turtą.

Ir spėkit! „United“ grįžo į mačą ir iškovojo stulbinančią pergalę rezultatu 5-3.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..