EURO 2024 Prognozė: Danija – Anglija (2024-06-20)

Ketvirtadienio vakarą Frankfurte vyksiančiose C grupės rungtynėse su Danijos rinktine Anglija žais žinodama, kad pergalės greičiausiai pakaks, jog užsitikrintų vietą EURO 2024 atkrintamosiose varžybose.

Grupės etapo kampaniją „Trys liūtai” pradėjo sunkiai iškovota pergale 1:0 prieš Serbiją, įvartį įmušė Madrido „Real” žvaigždė Jude'as Bellinghamas, kuris tą vakarą buvo geriausias Anglijos futbolininkas.

Rungtynių prognozė: Anglijos pergalė @ 1.67

Garetho Southgate'o komanda solidžiai sužaidė pirmąją rungtynių pusę. Tačiau antrajame kėlinyje Serbija gerokai apsunkino žaidimą, o Anglija antrajame kėlinyje buvo kur kas atsargesnė.

Daugelis nerimautų dėl Anglijos antrosios pusės pasirodymo, tačiau, kaip jie įrodė pastaruosiuose svarbiuose turnyruose, jie žino, kaip įveikti grupės etapus.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Sekmadienio vakaro rezultatas reiškia, kad per aštuonerias Europos čempionato rungtynes per 90 minučių jie nepatyrė pralaimėjimo. Tačiau EURO 2020 finale jie patyrė pralaimėjimą baudinių serijoje prieš Italiją.

Danijos C grupės kampanija prasidėjo nesėkmingai, kai ji sužaidė lygiosiomis 1:1 su Slovėnija, kuri, kaip manoma, yra grupės autsaiderė.

Dėl lygiųjų su Slovėnija Danija atsidūrė keblioje padėtyje. Nepavykus pasiekti teigiamo rezultato šiose rungtynėse, gerokai padidėtų spaudimas prieš paskutines rungtynes su Serbija.

Futbolo lažybų entuziastus kviečiame patikrinti mūsų atrinktas futbolo lažybų svetaines, kuriose rasite geriausius įmanomus koeficientus.

euro-2024-prognozė-danija-anglija

Lygiosios su Slovėnija pratęsė Danijos nepralaimėtų tarptautinių rungtynių seriją iki penkerių. Vis dėlto šios rungtynės nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją, dėl kurios danai į šias varžybas žengė su dideliu pasitikėjimu savimi.

Danijos rinktinė žino, kad turi puolėjų, galinčių sukelti problemų Anglijos gynybai, nes vyriausiasis treneris R. Hjulmandas gali naudotis „Manchester United” žaidėju Rasmusu Hojlundu ir „Wolfsburg” puolėju Jonu Windsu.

Ši pora sieks sekti veterano vidurio gynėjo Christiano Erikseno, kuris įmušė vienintelį komandos įvartį grupės atidarymo rungtynėse, pėdomis.

Per pastaruosius tris susitikimus su Anglija Danija nėra pralaimėjusi. Tačiau ši Anglijos rinktinė laikoma viena geriausių turnyre, todėl ši serija čia gali lengvai baigtis.

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..