EURO 2024 Prognozė: Kroatija – Italija (2024-06-24)

EURO 2024 čempionate A grupėje rinktinės sužaidė po dvejas rungtynes, o tai reiškia, kad artėja trečiosios – lemiamos, po kurių bus aišku, kas patenka į atkrintamąsias.

Šioje grupėje rami gali būti tik Ispanijos rinktinė, kuri laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes (3:0 prieš Kroatiją ir 1:0 prieš Italiją) bei užsitikrino pirmą vietą.

Rungtynių prognozė: Total UNDER 2,5 įvarčio @ 1.90

Rungtynės prieš Albaniją ispanams nieko nebelems, tuo tarpu albanų pergalė dar gali juos išvesti į atkrintamąsias, vis tik, ispanai šiame mače yra laikomi ryškiais favoritais. 

Kur kas įdomesnė situacija bus tarp Kroatijos ir Italijos. Europos čempionai turi tris taškus ir jiems užtenka lygiųjų, kad išsaugotų galimybę apginti titulą.

Kroatai turnyrą pradėjo triuškinančiu pralaimėjimu prieš ispanus, ilgą laiką pralaiminėjo prieš albanus ir kai atrodė, kad pavyks išsigelbėti, paskutinėmis minutėmis prasileido išlyginamąjį įvartį. Kroatijai čempionato pradžia labai sudėtinga ir įveikti italus bus labai sunku. 

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Kol kas per dvejas EURO 2024 rungtynes Kroatija prasileido net penkis įvarčius. Su gynyba problemų yra tikrai nemažai, tačiau ne ką daugiau kokybės yra ir puolime. Jeigu kurtis progas prieš ispanus buvo sunku, tai prieš albanus ne ką lengviau.

Iki 70-os minutės kroatai beveik nieko nesusikūrė. Tuomet per kelias minutes įmušę du įvarčius vėl sustojo žaisti. Iš tokių žaidėjų puolime buvo tikimasi kur kas daugiau. 

euro-2024-prognozė-kroatija-italija

Italai rungtynėse prieš albanus prasileido greičiausią įvartį istorijoje, tačiau greitai klaidą ištaisė ir jau 16-ą minutę pirmavo 2:1. Per likusį laiką apsigynė ir pasiėmė tris taškus. Rungtynes prieš ispanus pralaimėjo tik 1:0, tačiau ispanai neišnaudojo daugybės gerų progų. Ne kartą gelbėjo puikus Gianluigi Donnarumma

Matant rinktinių situaciją, akivaizdu, kad italai dėl pergalės čia labai nesidraskys. Jiems lygiosios yra geras variantas, o tai reiškia, kad kamuolys turėtų būti atiduotas kroatams.

Turint omenyje, kaip pirmose dvejose rungtynėse kroatams sunkiai sekėsi įmušti, didelė tikimybė, kad italams pavyks apsiginti. Net ir prasileidę įvartį, jie gali išsigelbėti rezultatą išlyginę 1:1. Abejoms rinktinėms atkrintamosios jau prasideda, o tuo pačiu galima tikėtis ir kur kas atsargesnio futbolo. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..