EURO 2024 Prognozė: Vokietija – Škotija (2024-06-14)

Birželio 14 d. startuoja ilgai lauktas Europos futbolo čempionatas. Šią dieną vyks tik vienerios, atidarymo rungtynės tarp Vokietijos ir Škotijos. Namuose žaidžiantys vokiečiai yra ryškūs A grupės favoritai, tačiau labai lengva nebus, nes be Škotijos, laukia rungtynės prieš Vengriją ir Šveicariją. 

Paskutiniu metu Vokietija tarptautiniuose turnyruose gerais rezultatais pasigirti negali, 2022 m. FIFA pasaulio čempionate net neišėjo iš grupės.

Rungtynių prognozė: Vokietija -1.5 AH @ 1.85

Dėl to, šis turnyras tarp savų žiūrovų yra puiki proga priminti apie save ir sugrįžti į elitą. Tvarkaraštis vokiečiams labai palankus, pirmos rungtynės prieš silpniausią grupės varžovą ir tuo privaloma pasinaudoti. 

Julian Nagelsmann rinkdamasis Vokietijos rinktinės sudėtį, turėjo atlikti ne vieną ne patį populiariausią sprendimą, tačiau galima neabejoti, koks yra jaučiamas spaudimas ir kaip norima savoje šalyje vykstančiame turnyre pasirodyti kuo geriau.

Už borto buvo palikti tokie žaidėjai kaip Mats Hummels, Niklas Sule, Emre Can, Karim Adeyemi, Leon Goretzka, Marco Reus. 

Plačiau apie šį turnyrą skaitykite mūsų paruoštame 2024 m. Europos futbolo čempionato gide.

EURO 2024

Decimal

EURO 2024

Paskutinį kartą Vokietija – Škotija žaidė tarpusavyje beveik prieš dešimt metų – 2015 m. rugsėjo 7 d. ir tada vokiečiai atrankoje į Europos čempionatą laimėjo 3:2. Akivaizdu, kad paskutinis susitikimas neturės jokios įtakos artėjančioms rungtynėms, todėl galima pažvelgti į bendrai paskutinius rinktinių rezultatus. 

Vokietija prieš EURO 2024 sužaidė keturias draugiškas rungtynes, tris iš jų laimėjo prieš Prancūziją, Nyderlandus ir Graikiją.

euro-2024-prognoze-vokietija-skotija

Su Ukraina sužaidė lygiosiomis 0:0. Škotija taip pat sužaidė ketverias rungtynes, pralaimėjo 0:4 prieš Nyderlandus, 0:1 prieš Šiaurės Airiją, 2:0 laimėjo prieš Gibraltarą ir 2:2 sužaidė prieš suomius. Rezultatai neatrodo įtikinantys ir jau EURO 2024 starte gali būti labai sunku. 

Jeigu pažvelgtume į ankstesnius turnyrus, atidarymo rungtynių rezultatai: Italija 3:0 Turkija, Prancūzija 2:1 Rumunija. Pasaulio čempionatuose: Kataras 0:2 Ekvadoras, Rusija 5:0 Saudo Arabija, Brazilija 3:1 Kroatija.

Rezultatai yra palankūs šeimininkams, tik Kataras nelaimėjo atidarymo rungtynių per paskutinius penkis didžiuosius futbolo turnyrus. Vokietiją drąsiai galima laikyti rungtynių favorite, o dviejų įvarčių pranašumas tikrai neatrodo neįmanoma užduotis.

Šventės atidarymas, savi žiūrovai, futbolininkų motyvacija – visa tai turėtų nuvesti į gana nesunkią pergalę. 

Ši EURO 2024 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..