Eurolygos prognozė: „Crvena Zvezda“ – „Baskonia“

Spalio 9-tą dieną (20 val.) bus žaidžiamos Eurolygos antro turo rungtynės ir šiandien aptarsiu „Crvena Zvezda“ – „Baskonia“ komandas bei šioms rungtynėms pateiksiu prognozę. O šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga tiesiogiai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Vitorijos „Baskonia“ -1.5 @1.934 Pinnacle

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Baskonia -1.5 1.934 pinnacle lazybos
Baskonia -1.5 1.93

betwinner logo

Baskonia -1.5 1.93

melbet online logo

Baskonia -1.5 1.93

sbobet pailgas

Baskonia -1.5 1.92

betest logo

Belgrado „Crvena Zvezda“

„Crvena Zvezda“ komanda yra žinoma kaip komanda, kur namuose gali nugalėti bet kurią Eurolygos komandą. Čia per paskutinius kelis sezonus yra pralaimėjusios beveik visos Eurolygos komandos, tarp kurių ir elitinės, stipriausios komandos. Taip yra todėl, kad „Crvena Zvezda“ namuose žaidžia itin gerai. Serbijos krepšininkai palaikomi savo sirgalių dažniausiai žaidžia lyg ant sparnų tai yra viena iš tų komandų, kuriai šeštas žaidėjas yra itin svarbus.

Deja, bet dėl susidariusios situacijos, „Crvena Zvezda“ turės žaisti be savo šešto žaidėjo ir įspūdingo fanų užnugario šiose rungtynėse nebus. Kad ir kaip tai skambėtų, tačiau šiai Belgrado komandai tai yra labai didelis smūgis. Jeigu mes galvojame, kad „Žalgiris“ prie savo žiūrovų žaidžia geriau, tai Belgrado komanda yra daug labiau priklausoma nuo savo žiūrovų.

Belgrado Crvena Zvezda

Jeigu kalbėtume apie pačią komandą, tai vasarą Belgrade buvo labai liūdna. Komandą paliko tokie žaidėjai: K.Punter, L.Brown, B.Baron, J.Gist, Ch.Jenkins. O pasipildyta buvo tik J.Loyd, M.Simonovic, L.Hall, T.Walden. Lyginant su tuo, kokie žaidėjai komandą paliko ir kokie papildė, aiškiai matomas komandos susilpnėjimas.

Vienintelis J.Loyd yra stiprus žaidėjas, kuris bus akivaizdus komandos lyderis. Pagal dabartinę sudėtį atrodo, kad viskas bus statoma būtent ant šio žaidėjo pečių ir nuo jo tiesiogiai priklausys komandos sėkmė. Taip pat, Belgrado komandoje nėra stiprių serbų žaidėjų, kurie galėtų iššauti bei nustebinti Eurolygą.

Vitorijos „Baskonia“

„Baskonia“ yra viena iš įdomesnių komandų šį sezoną, kadangi čia žaidžia net du lietuviai. T.Sedekerskis, dėl kurio džiugu, kad vis daugiau gauna laiko pasireikšti. Nors minučių kiekis nėra didelis, bet jau išbėga į aikštelę net ir Eurolygos rungtynėse. Tuo tarpu kitas lietuvis – R.Giedraitis yra vienas iš komandos lyderių ir būtent dėl jo žaidimo bus įdomu stebėti, kaip seksis „Baskonia“ komandai šį sezoną.

Vitorijos Baskonia

Komanda vasarą prarado pagrindinį savo žaidėją – T.Shengelia. Gruzinas buvo komandos lyderis ne tik aikštelėje, bet ir už jos ribų, todėl praradus tokį žaidėją, komandoms dažnai būna labai sunku. Kiti praradimai – traumuoti praeitą sezoną buvę J.Granger ir P.Garino.

Pasipildyti tokiu ryškiu žaidėju kaip T.Shengelia nepavyko, tačiau komandą papildė stiprūs Eurolygos žaidėjai – R.Giedraitis, A.Peters, T.Jekiri. Komandoje neliko ryškios žvaigždės, tačiau tai gali būti dar naudingiau, kadangi pamatysime labiau komandišką ir mažiau nuspėjamą komandos žaidimą, nes kiekvienos rungtynėse galės iššauti vis kitas žaidėjas.

Prognozės argumentai

Jeigu tai būtų eilinis Eurolygos sezonas į šias rungtynes tikrai nelįsčiau, nes statyti prieš „Crvena Zvezda“ namuose yra tikrai labai drąsu. Vis tik, sezonas yra kitoks ir tuo reikia pasinaudoti. Belgrado komanda neturės savo šešto žaidėjo, komanda ant popieriaus yra itin stipriai susilpnėjusi ir net neabejoju, kad „Baskonia“ pasinaudos tuo, kad bus žaidžiamos treniruočių pobūdžio rungtynės.

Pažvelgus į šių komandų pirmas rungtynes, tai Belgrado komanda buvo beviltiška išvykos rungtynėse prieš „Fenerbahce“ (63:77), tuo tarpu „Baskonia“ namuose nesunkiai nugalėjo ne bet ką, o Madrid „Real“ komandą (76:63).

Renkuosi „Baskonia“ šiose rungtynėse todėl, kad komandos sudėtyje yra daug labiau patyrusių žaidėjų, pati sudėtis yra daug gilesnė ir nereikia didelių įžvalgų, kad matytume, jog pagal pavardes tai yra visiškai skirtingo kalibro komandos. Belgrado komandai žaisti tylioje namų arenoje bus neįprasta, tuo tarpu „Baskonia“ komandai puiki proga iškovoti pergalę išvykoje.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..