Eurolygos prognozė: Stambulo „Fenerbahce“ – Tel Avivo „Maccabi“

24-ame Eurolygos ture į Stambulą atvykstą „Maccabi“ krepšininkai. Rungtynės vyks šiandien 19:45 valandą. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: Tel Avivo „Maccabi“ mažiau 76,5 @1.91 WilliamHill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
76.5 1.91
75.5 1.97

75.5 1.94

75.5 1.94

75.5 1.90

Stambulo „Fenerbahce“

Labai banguotą sezoną turinti Obradovičiaus kariauna vis sparčiau artėja prie stipriausiųjų aštuoneto. Per paskutines 7 rungtynes iškovotos 6 pergalės ir tai be abejo yra geriausia serija šiame sezone. Komandos žaidimo kokybės kreivė nepakilo labai stipriai į viršų, tačiau svarbiausia – komanda pradėjo rinkti pergales.

Prie pergalingos „Fenerbahce“ atkarpos yra būtina priskirti išgydytas žaidėjų traumas. Daugiau nei pusę sezono komanda žaidė ne pilnos sudėties ir tai atsispindėjo rezultatuose. Komanda ne tik negalėjo žaisti pilnos sudėties, bet ir treniruočių kokybė dėl to nukentėdavo. Dabar, kai pagrindiniai žaidėjai išsigydę traumas bando įsilieti į žaidimą, net tokiems žaidėjams kaip J.Nunnally neužtenka laiko aikštėje.

J.Nunnally su M.Thomas komandą papildė visai neseniai ir buvo tikėtasi, kad jų įsigijimas užkamšys traumuotų žaidėjų skyles. J.Nunnally turėjo tapti svarbiu komandos žaidėjų, tuo labiau, kad jis čia jau yra žaidęs ir jam tai pažįstama aplinka. Tačiau, vidutiniškai sužaidęs kelias rungtynes, per paskutines tris pelnė tik 6 taškus, o rungtynėse prieš „Alba“ žaidė tik nepilnas dvi minutes. Su sveiku L.Datome, N.Kalinič, Nunnally negauna to minučių kiekio, kurio norėtų, tačiau svarbiausia dabar yra tai, kad komanda pradėjo laiminėti.

M.Thomas situacija kitokia nei su J.Nunnally, žaidėjas gauna pasireikšti daugiau, vidutiniškai po 15min. per rungtynes, bet prie to prisideda ir tai, kad „Fenerbahce“ komandos priekinė linija nėra visiškai sveika.

Didžiausias džiaugsmas komandoje be pergalių yra J.Veseley sugrįžimas. Dėl traumos nežaidęs nuo 10 iki 19 turo, čekas šiuo metu demonstruoja solidų žaidimų. Per paskutines tris rungtynes vidutiniškai renka po 10 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 20 naudingumo balų. Iš paskutinių 14 dvitaškių pataikyti net 13.

Tel Avivo „Maccabi“

„Maccabi“ komandoje visai kitaip nei „Fenerbahce“. Stambule žaidėjai grįžta į rikiuotę ir komandos žaidimo kokybė kyla kiekvienose rungtynėse, tuo tarpu „Maccabi“ bando išgyventi be traumuotų žaidėjų. Jau kurį laiką komanda žaidžia be O.Casspi, kuris turėjo būti vienas iš pagrindinių komandos žaidėjų, T.Black, J.DiBartolomeo, N.Wolters, Y.Zoosman.

Prieš paskutines rungtynes, „Maccabi“ turėjo dviejų pralaimėjimų seriją ir paskutinėse rungtynėse komanda labai sunkiai namuose nugalėjo „Khimki“ krepšininkus. Šios rungtynės buvo įrodymas, kokius sunkius laikus išgyvena „Maccabi“ krepšininkai. Šiose rungtynėse nežaidė pagrindinis komandos žaidėjas – S.Wilbekin. Jis taip pat gydosi traumą ir nėra aišku, ar žais Stambule. Dėl traumų buvo įsigytas visiems gerai žinomas A.Stoudemire, bet jis nebus komandos gelbėtoju, o tai rodo sužaistos dvi minutės per dvi Eurolygos rungtynes.

Su 15 pergalių ir 8 pralaimėjimais „Maccabi“ šiuo metu yra penktoje vietoje ir tarp stipriausių aštuoneto komanda turėtų išsilaikyti. Tačiau, būtų labai gaila, kad traumos sugadintų šiai komandai tikrai gerą sezoną. Iki atkrintamųjų dar lieka 11 rungtynių. Kai traumuotų žaidėjų sąrašas plečiasi, o ne mažėja – komandai labai sunku.

Prognozės argumentai

„Fenerbahce“ atsigauna, o „Maccabi“ bando išgyventi. Taip atrodo šios dvi komandos šiuo metu. Stambulo komanda per paskutines 6 rungtynes tik vieną kartą praleido 80 taškų į savo krepšį – pralaimėtose rungtynėse prieš Barselonos komandą. Milano ir Asvel komandos įmetė tik po 64, Alba – 70, Zenit 68. Stambulo komandos žaidimas nebėra tas, kuris buvo pirmoje sezono pusėje, kai komanda lygoje buvo viena iš daugiausiai taškų praleidžianti į savo krepšį.

„Maccabi“ per paskutines 4 rungtynes vidutiniškai renka po 73.5 taškus. Komandos žaidimas yra išsibalansavęs ir tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl renkuosi šį statymą. Tai komanda, kuri nežaidžia sau įprasto žaidimo, didelės problemos su rotacija, kuri kenkia žaidimo kokybei. Tuo tarpu Stambulo žaidimas atgyja, o kai „Feneris“ žaidžia savo žaidimą, nugalėti jį namuose beveik neįmanoma. „Maccabiui“ laukia labai sunkios rungtynės, panašu, kad tai bus labai klampios ir lėto tempo rungtynės, kadangi šiai dienai „Maccabi“ savo rotacija negali prilygti „Fenerbahce“ komandai.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..