Eurolygos prognozė: „Khimki“ – „Fenerbahce“

28-tame ture į Maskvą atvyksta Stambulo „Fenerbahce“. Rungtynės vyks penktadienį 19:00 valandą. „Khimki“ po pralaimėjimo prieš „Žalgirį“ bandys sugrįžti į pergalių kelią, tuo tarpu „Fenerbahce“ bandys pratęsti pergalių seriją išvykų rungtynėse. O mes šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis vasario mėnesį, rasite šiame straipsnyje – vasario mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: „Khimki“ -2 @1.90 Betsafe

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-2 1.87
-2 1.85

-2.5 1.91

-2.5 1.90

-2.5 1.90


Maskvos srities „Khimki“

Po puikaus sezono starto, kai komanda iškovo 6 pergales per 8 rungtynes atrodė, kad Rimo Kurtinaičio treniruojamas rusų projektas pasiteisins ir vasarą pasistiprinusi komanda Eurolygoje bus tarp stipriausių komandų. Vis tik nuo 9 Eurolygos turo prasidėjo agonija ir per ateinančius 15 turų buvo iškovotos tik 6 pergalės. Tokia juoda duobė neatėmė šansų „Khimki“ komandai kovoti dėl aštuntuko, tačiau situaciją sukomplikavo gana stipriai ir pralaimėti daugiau Rimo Kurtinaičio treniruojama komanda nebelabai gali.

Dėl prasto sezono vidurio ir daugybės pralaimėjimų galima minėti traumas, dėl kurio išsibalansavo žaidimas. Prieš „Žalgirį“ į „Khimki“ komandos rikiuotę sugrįžo dar du krepšininkai ir dabar traumuotų žaidėjų sąraše liko vienintelis J.Evans. Tai išties geras ženklas komandai, kadangi artėja reguliaraus sezono pabaiga – svarbiausios rungtynės prieš akis, o komanda pagaliau su pilna sudėtimi. Prieš rungtynes su „Žalgirius“, „Khimki“ turėjo trijų pergalių seriją ir tai buvo geriausias sezono rezultatas.

„Khimki“ Kaune pralaimėjo, tačiau žaidė gana neblogą žaidimą. Jeigu ne itin prasta rungtynių pradžia, rungtynės galėjo pasisukti į bet kurią pusę. Paleidę „Žalgiriečius“ į priekį, visas rungtynes privalėjo vytis. Pademonstravo kovą, tačiau jėgų pritrūko. Dabar komanda grįžta namo, kur laukia šiuo metu svarbiausios sezono rungtynės.

Stambulo „Fenerbahce“

Prasčiausią sezoną per daugelį metų turinti Stambulo komanda vis dar nepradeda žaisti savojo žaidimo. Sezono startas buvo tragiškas, 17-23 ture, kai per 7 rungtynes komanda iškovojo 6 pergales atrodė, kad „Fenerbahce“ įgauna vis geresnę formą ir prasidės nenutrūkstama pergalių serija. Deja, bet sekė du pralaimėjimai iš eilės, tada labai sunkios rungtynės išvykoje prieš „Valencia“ bei vos vos pasiekta pergalė namuose prieš „Crvena Zvezda“ komandą.

Laikas bėga, o „Fenerbahce“ toliau buksuoja. Paskutinėse rungtynėse dėl traumos nežaidė K.Sloukas bei J.Nunnally. Komanda taip ir negali įsižaisti būdama pilnos sudėties. Obradovičius vis eksperimentuoja su starto penketais, ieško žaidėjų, kurie pagaliau gali statyti žaidimą ant savo pečių ir pagaliau vesti komandą į pergales. Rungtynėse prieš „Crvena Zvezdą“ vienintelis N.Kalinič pelnė dviženklį taškų skaičių – 10.

„Fenerbahce“ visiškai nedemonstruoja to žaidimo, kokio tikimasi iš šios komandos. Ši komanda pagal sudėtį yra viena iš favoričių laimėti visą Eurolygą, tačiau dabar turi kovoti dėl vietos tarp stipriausių aštuntuko. Ši Stambulo komanda vis dar lieka neįminta mįslė, nes nežinia ar komanda subyrėjus ir žaidžia pagal savo galimybes, ar atėjus svarbiausioms kovoms ji pademonstruos tai, kas nuves iki pat finalinio ketverto.

Prognozės argumentai

Silpna „Fenerbahce“ gynyba yra viena iš priežasčių, kodėl Stambulo komanda patiria tiek daug pralaimėjimų. Anksčiau tai buvo viena geriausiai besiginanti komanda Eurolygoje, o būtent drausminga gynyba vesdavo į rezultatyvų ir galingą puolimą. Dabar „Fenerbahce“ kartais įsivelia į taškų lenktynes bei sugeba jas pralaimėti. Prieš „Khimki“ galima laukti itin rezultatyvių rungtynių. Abejose komandose bus milžinišką puolimo arsenalą turinčių žaidėjų dvikova.

Renkuosi „Khimki“ todėl, kad komanda po sunkių rungtynių prieš „Žalgirį“ turės progą namuose atsitiesti bei iškovoti itin svarbią pergalę prieš tiesioginį oponentą dėl 7-8vietos. Tuo tarpu „Fenerbahce“ atvyksta praeitame ture pasiekę sunkią pergalę, kas nesuteikia sportinio pykčio ir noro kuo greičiau pamiršti pralaimėjimą bei iškovoti pergalę. Kitaip nei „Khimki“, „Fenerbahce“ atvyksta toliau bandydami išgyventi bei vargais kovoti dėl pergalės.

Tai puiki proga „Khimki“ komandai pademonstruoti, ko ši komanda iš tikro yra verta. Pergalė namuose yra būtina norint kuo greičiau užsitikrinti vietą aštuntuke. Nors abi komandos nedemonstruoja stebuklingo žaidimo, „Khimki“ komandoje galima įžvelgti daugiau dėsningumo bei žaidimo kokybės kreivės kilimo į viršų. Tuo tarpu „Fenerbahce“ kaip bangavo visą sezoną, taip ir toliau banguoja.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..