Eurolygos prognozė: Pirėjo „Olympiacos“ – Vilerbano „Asvel“

25-tame ture į Pirėjų atvyksta Vilerbano krepšininkai. Rungtynės vyks ketvirtadienį 19:15 valandą. Šiame straipsnyje pateiksime šių rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės. O kaip sekėsi su prognozėmis sausio mėnesį, rasite šiame straipsnyje – sausio mėnesio prognozių rezultatai.

📖 Turinys

Prognozė: Pirėjo „Olympiacos” -8.5 @1.92 1xbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
-8.5 1.92
-8.5 1.92

-8.5 1.91

-8.5 1.90

-9.5 2.06


Pirėjo „Olympiacios“

„Olympiacios“ yra viena iš įdomiausių Eurolygos komandų šį sezoną. Rezultatai nėra geri, o žaidimas labai kokybiškas, tačiau ši komanda nenustoja eksperimentavusi. Tai vienintelė komanda Eurolygoje, kuri nežaidžia vietinėse pirmenybėse. Į naudą tai komandai ar ne, sunku pasakyti, kadangi rezultatai nėra nei ypač geri, nei tokie blogi, dėl kurių reikėtų kaltinti rungtynių trūkumą.

„Olympiacos“ yra viena iš tų komandų, kurios šį sezoną nenustoja stiprintis. Sudėtis keičiasi beveik kas mėnesį. Prie komandos vairo šiuo metu stovi jau trečias vyriausiasis treneris. Komandą paliko nemažai žaidėjų, o naujiems žaidėjams trūksta laiko ir rungtynių, kad būtų galima pajausti žaidimą. Tai yra vienintelė priežastis, kodėl komandai gali ypač trūkti vietinių pirmenybių, kadangi susižaidimą šiuo metu tenka šlifuoti tik treniruočių metu.

Rungtynėse prieš „Žalgirį“ traumą patyrė komandos legenda – V.Spanoulis. Trauma atrodo yra daug rimtesnė nei buvo tikėtasi ir šį sezoną graikas tikriausiai jau nebeišbėgs. Paskutiniu metu V.Spanoulio forma buvo pakilusi į viršų, tačiau jo nebuvimas aikštėje turėtų leisti komandai labiau susistyguoti žaidimą. Veteranas ne retai savo individualiais veiksmais labiau pakenkdavo komandai nei padėdavo.

Po rungtynių prieš „Žalgirį“, komanda namuose nugalėjo „CSKA“ ir į Eurolygos pertrauką išėjo su pakylėta nuotaika. Dabar jų laukia varžovas iš Prancūzijos, kurį būtina nugalėti norint toliau išlikti kovoje dėl vietos aštuntuke.

Vilerbano “LDLC Asvel”

Kaip ir buvo galima tikėtis iš šios komandos, po puikaus sezono starto dabar pasipylė pralaimėjimai. Nors žiūrint į bendrą Eurolygos lentelę, „Asvel“ krepšininkai turi tik vienu pralaimėjimu mažiau nei „Olympiacos“, „Asvel“ šiuo metu yra viena iš silpniausių Eurolygos komandų. Per paskutines 8 rungtynes pasiekta tik viena pergalė, o pralaimėjimai tikėtina, kad tęsis ir toliau, nes bent jau keturios ateinančios rungtynės yra prieš komandas, kurios kovoja dėl vietos aštuntuke.

Dėl nesutarimų su treneriu komandą paliko E.Jackson. Žaidėjas, kuris turėjo būti vienas iš komandos lyderių, tačiau jam žaidimas Prancūzijos komandoje visai nesusiklostė. Neaišku, kaip tai paveiks komandos atmosferą, galbūt tai išeis į gerą, tačiau tai nebus didelis komandos x faktorius, kadangi be E.Jackson komanda jau spėjo sužaisti keletą rungtynių.

Kitaip nei „Olympiacos“, „Asvel“ krepšininkai po paskutinių Eurolygos rungtynių sužaidė dar net 5 rungtynes. Savaitgalį komanda kiek netikėtai Prancūzijos finale pralaimėjo „Dijon“ komandai, todėl atmosfera prieš Eurolygą komandoje tikrai nebus pati geriausia.

Prognozės argumentai

Nors abi komandos yra kaimynės turnyrinėje lentelėje, komandų tikslai bei siekiai kaip ir dabartinė forma yra visai skirtinga. „Olympiacos“ 7 rungtynes iš eilės laimi kas antrą kartą, tuo tarpu „Asvel“ nuo gruodžio mėnesio pabaigos laimėjo tik vieną kartą. „Olympiacos“ turi šansų patekti į aštuntuką, todėl pergalės prieš tokias komandas kaip „Asvel“ yra būtinos.

„Olympiacos“ nors ir nedemonstruoja stabilaus žaidimo, namuose jie žaidžia visada geriau nei išvykose. Komanda šiuo metu turi trijų pergalių namuose seriją, o visos pergalės pasiektos didesniu nei 10 taškų skirtumu. Prieš „Bayern“ – 17, prieš „Baskonia“ – 10, prieš „CSKA“ – 13.

“LDLC Asvel” turi 6 pralaimėjimų iš eilės išvykoje seriją. Paskutinės 5 rungtynės išvykoje pralaimėtos didesniu nei 10 taškų skirtumu. Prancūzijos komanda visiškai nesusitvarko su Eurolygos komandomis ir niekaip negali primesti savo žaidimo stiliaus. Kartais skirtumas bendrame rezultate neatspindi tikros rungtynių kovos, tačiau šiuo atveju yra taip kaip matote – „Asvel“ dažniausiai rungtynes pralaimi jau trečiuose kėliniuose.

„Olympiacos“ žais be V.Spanoulio, tačiau į rikiuotę sugrįžo N.Milutinov. Komanda nuo vasario mėnesio pradžios neturėjo daugiau jokių rungtynių, todėl tikrai bus išsiilgę aukščiausio lygio rungtynių, o ir pasiruošimo rungtynėms buvo daugiau nei reikia. „LDLC Asvel“ turėjo įtemptą grafiką ir savaitgalį sužaidė trejas rungtynes iš eilės. Nuovargio komanda, galbūt, neturėtų jausti, tačiau kitaip nei „Olympiacos“ poilsio komanda neturėjo.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..