Eurolygos prognozė: „Olympiacos“ – „Žalgiris“

Spalio 1-ą dieną, 21:00 valandą pagaliau sugrįžta Eurolyga. Pirmose rungtynėse „Žalgiris“ išvykoje susitiks su „Olympiacos“ krepšininkais ir čia trumpai pakalbėsiu apie šias dvi komandas bei pateiksiu rungtynių prognozę.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Pirėjo „Olympiacos“ -6.5 @1.88 Unibet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pasirinkimas

Koeficientas Bendrovė
Pranašumas -6.5 1.88
Pranašumas -6.5 1.88

888

Pranašumas -6.5 1.88

betfair

Pranašumas -6.5 1.86

megapari logo

Pranašumas -6.5 1.94

sbobet pailgas

Pirėjo „Olympiacos“

Labai banguotą praeitą sezoną turėjusi „Olympiacos“ komanda, šį sezoną pasitinka daug geresnėmis nuotaikomis ir kitokiu nusiteikimu. Praeitą sezoną komandoje bent vienas rungtynes sužaidė net 21 žaidėjas. Tikriausiai tai buvo problema to, kad komanda daugiau nežaidė jokių rungtynių (kaip žinote, „Olympiacos“ nežaidžia Graikijos čempionate), todėl Eurolygoje tekdavo išbandyti naujokus ir ieškoti optimaliausios sudėties.

Sezono gale prisijungęs G.Bartzokas padarė šiokią tokią tvarką ir svarbiausia, kad pagal save vasarą galėjo susidėlioti komandą. Be jokių abejonių didžiausias vasaros praradimas N.Milutinov išvykimas, tačiau daugiau ryškių praradimų nėra, daugiau kaip tik įvyko apsivalymas nuo nepritapusių žaidėjų.

olympiacos zalgiris

Ryškiausias pasipildymas, kuris net nubloškia Milutinov išvykimą yra K.Sloukas įsigijimas. Žaidėjas, kuris sugrįžta namo ir be jokios abejonės bus ne tik lyderis aikštėje, bet ir už jos ribų.

„Olympiacos“ komandoje yra labai įdomių žaidėjų, kurie šiuo metu dar gan nedaug žinomi Eurolygoje, tačiau po kelių metų jie gali spindėti labai ryškiomis spalvomis. Vienas iš jų A.Harrison, iš NBA atvykęs žaidėjas du metus apšilo kojas „Galatasaray“ komandoje ir dabar gavo šansą savo puolimo arsenalą pademonstruoti Eurolygoje.

Komandoje yra daug jaunų, atletiškų žaidėjų, kurie taip pat yra gerai besiginantys žaidėjai. Niekam nėra paslaptis, kad G.Bartzokas savo žaidimą grindžia gynyba, todėl gerai besiginantys žaidėjai bandys lopyti skyles, kai aikštėje bus „Olympiacos“ veteranai – Spanoulis bei Printezis. Kalbant apie gynybą, reikėtų paminėti ir Ch.Jenkins, kuris Eurolygoje žinomas kaip vienas iš geriausių gynėjų.

Kauno „Žalgiris“

Apie „Žalgirį“ mes žinome tikrai nemažai, todėl niekam nebus naujiena, kai pasakysiu, kad šiuo metu su šia komanda niekas nėra aišku. Vasarą komandą paliko pagrindinis „Žalgirio“ žmogus – Šarūnas Jasikevičius, todėl dabar labai daug klaustukų, kokį „Žalgirį“ mes matysime toliau.

zalgiris olympiacos

Žvelgiant ant popieriaus, galima sakyti, kad pagal žaidėjų pavardes „Žalgiris“ yra sustiprėjas. J.Lauvergne kartu su Rubit yra geresnis priekis nei Z.LeDay kartu su J.Landale. Labai įdomu bus pamatyti, kaip „Žalgirio“ žaidėjai atrodys aikštėje turėdami daug daugiau laisvės nei prie Jasikevičiaus. M.Schiller žaidimo braižas yra visai kitoks, todėl nieko keisto, jeigu Kauno komandai sezono pradžia gali būti labai sudėtinga, kol komanda įsivažiuos.

Labai gaila, kad P.Garino šiuo metu yra traumuotas, nors ir nėra aišku, kaip jis atrodys metus nežaidęs, vis tik, tai turi būti pagrindiniu komandos lengvuoju kraštu ir jo nežaidimas dabar suteikia itin didelį kiekį minučių S.Vasturia, kuris pagal dabartinį žaidimą tikrai tiek nėra vertas.

Prognozės argumentai

Šį kartą renkuosi „Olympiacos“ pergalę. Pranašumas 7 taškų tikrai nėra mažas, tačiau tikiu, kad „Olympiacos“ pirmas sezono rungtynes namuose gali pasitikti labai tvirtai. Paskutiniuose sezonuose buvo nemažai įtampos tarp „Olympiacos“ ir „Žalgirio“ komandos. Graikijos komandos senbuviai prisimena pralaimėjimus tiek atkrintamosiose, tiek už praeitą sezoną, kai „Žalgirio“ pergalė atėmė „Olympiacos“ šansus patekti į atkrintamąsias.

„Olympiacos“ komanda šiuo metu atrodo labiau pasiruošusi pradėti sezoną. Solidi sudėtis, kurią sudaro veteranų ir save parodyti norinčių žaidėjų mišinys. Nors ir neatrodo „Olympiacos“ labai grėsmingai, šiuo metu „Žalgiris“ žaidžia tikrai ne pagal savo galimybes ir tikrai prireiks laiko, kol komanda įsivažiuos.

Tai bus M.Schilerio debiutas aukščiausio lygio Europos turnyre ir žvelgiant į tai, kokia jo yra krepšinio filosofija, tai labai didelė tikimybė, kad pirmas blynas bus kiek prisvilęs. Nesirenku dažnai tokių didelių pranašumų, bet šį kartą man tai yra vienas iš geriausių statymų pirmame raunde.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..