Atėnų „Panathinaikos” – Vilerbano „Asvel“ rungtynių prognozė

21-tame Eurolygos ture į Atėnus atvyksta žaisti „LDLC Asvel“. Rungtynės vyks penktadienį 21.30 val., o šiame straipsnyje pateiksime rungtynių prognozę. Kur stebėti Eurolygos transliacijas rasi šiame Eurolyga gyvai straipsnyje.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Atėnų „Panathinaikos“

Po sunkių praėjusių sezonų, šiais metais komanda demonstruoja daug solidesnį bei gaivesnį krepšinį. Komandoje buvo nemažai problemų, keitėsi treneriai ir nei fanai, nei komandos vadovybė nebuvo patenkinti komandos žaidimu.

Prie komandos vairo stojo į komandą sugrįžęs R.Pitino. Treneris, kuris yra išskirtinis tarp Europoje dirbančių trenerių savo laisvumu ir požiūriu į rungtynes. Treneriui žaidimo filosofiją aikštelėje padeda įgyvendinti tokie krepšininkai kaip N.Calathes, T.Rice, J.Fredette. Žaidėjai, kurie yra žaidę JAV ir pažįsta laisvesnį žaidimo stilių.

Šiuo metu „Panathinaikos“ tvirtai stovi šeštoje vietoje. Nors nuo iškritimo už aštuntuko ribų skiria tik du pralaimėjimai, kol kas atrodo, kad komanda žengia atkrintamųjų ritmu ir sezoną turėtų užbaigti būtent tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų.

„Panathinaikos“ kaip visada išsiskiria savo geru žaidimu namų arenoje. Šį sezoną pasiektos 8 pergalės ir patirti trys pralaimėjimai. Savo atmosfera išsiskirianti OAKA arena yra ta vieta, kur „Panathinaikos“ krepšininkai žaidžia lyg ant sparnų.

Greitą žaidimo stilių demonstruojanti „Panathinaikos“ yra vidutiniškai daugiausiai per rungtynes renkanti taškų komanda, o pagal rezultatyvius perdavimus yra viena iš lyderių. R.Pitino žaidimo braižas leidžia komandai žaisti ne tik laisvai, gražiai, bet ir labai rezultatyviai.

Vilerbano „Asvel“

Prancūzijos komanda šį sezoną nustebino ne vieną savo geru žaidimu, tačiau tos pergalės neatspindi komandos pajėgumo. Prasidėjus antrajam ratui, „LDLC Asvel“ pergalių skaičius turėtų žymiai sumažėti, o sezono pabaigoje šią komandą matysime prie mažiausiai pergalių surinkusių komandų.

Vilerbano komanda namuose ir išvykose yra kaip diena ir naktis. Per 9 rungtynes išvykoje laimėta tik vieną kartą. Šiuo metu komanda turi 4 pralaimėjimų seriją ir mūsų laukia labai įdomios rungtynės 22 Eurolygos ture, kai „Asvel“ komanda namuose priims „Žalgirį“.

Dėl traumos šiose rungtynėse nežais didžiausias komandos juodadarbis ir šio sezono atradimas T.Jekiri. Jis yra naudingiausias komandos žaidėjas, per rungtynes renkantis vidutiniškai po 12.9 naudingumo balo ir atkovoja net po 8 kamuolius per rungtynes. Šio krepšininko nebuvimas aikštėje labai atsilieps ir taip silpnai Vilerbano gynybai.

Prognozė: „Panathinaikos“ daugiau 89,5 @1.91 WilliamHill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 90 1.89
Daugiau 90 1.89

Daugiau 90 1.88

Daugiau 90 1.85

Daugiau 90,5 1.98

Renkuosi nemažą komandos totalą, tačiau tai yra skaičius, kurį „Panathinaikos“ vidutiniškai renka per rungtynes žaisdama namuose. Atėnų komanda yra pirma lygoje pagal pelnomus taškus, o žaidžiant namų rungtynes „Panathinaikos“ renka po 90.5 taškus.

„Asvel“ nėra ta komanda, kuri pasižymi gera gynyba ir būtų viena iš tų, kuri šį vidurkį sumažintų. Tai kaip tik yra komanda, prieš kurias „Panathinaikos“ pasidarė tokį didelį pelnomų taškų vidurkį.

„Asvel“ pagal praleidžiamus taškus išvykoje yra septintoje vietoje. Per rungtynes išvykose vidutiniškai praleidžia po 84.67 taškus. Kadangi pergalių Vilerbano ekipa išvykose nepasiekia, tai rodo, kad „Asvel“ visiškai nekontroliuoja rungtynių žaisdama išvykose.

Žaidžiant prieš Atėnų komandą, kuri mėgsta bėgti greitai ir žaisti rezultatyvų krepšinį, „Asvel“ komandai nelieka nieko, kaip tik įsivelti į „bėk ir mesk“ rungtynes. Per paskutines rungtynes Vilerbano komanda į savo krepšį praleido 101 prieš „Anadolu Efes“, 86 prieš „Fenerbahce“, 80 prieš „Barceloną“, 93 prieš „Maccabi“.

Skaičiai rodo, kad prieš komandas, kurios savo žaidimą grindžia puolimu, „Asvel“ neturi jokių priešnuodžių. Pavyzdžiui, pirmose išvykos rungtynės prieš „Bayern“, kuri yra puolimo komanda, praleido 104 taškus.

„Panathinaikos“ komandai po sunkių rungtynių prieš „Žalgirį“ ši dvikova turėtų būti nesunkus pasivaikščiojimas. Labai svarbu, kad sukristų pirmi metimai, tada komanda atsipalaiduos ir rungtynės bus tokios, kokių galima tikėtis.

90 skaičius yra didelis, tačiau „Panathinaikos“ šį skaičių renka dažnai. Tokiam dideliam vidurkiui įtakos padarė ir sužaisti pratęsimai, tačiau ir per 40 minučių PAO yra turėjusiu rezultatyvių rungtynių – 98 taškai prieš „Bayern“, 100 prieš „Baskonia“. O Graikijos lygoje prieš „Iraklis“ komanda surinko net 130 taškų.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..