Eurolygos prognozė: „Panathinaikos“ – „Fenerbahce“

Spalio 22-ą dieną, 21:00 valandą Stambulo „Fenerbahce“ atvyksta į Atėnus, kur žais prieš „Panathinaikos“ komandą. Trumpai aptarsiu šių komandų pasirodymą Eurolygoje bei pateiksiu rungtynių prognozę.O šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Fenerbahce“ -3.5 @1.975 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Fenerbahce -3.5 1.975 megapari logo
Fenerbahce -3.5 1.93

sbobet pailgas

Fenerbahce -3.5 1.925

pinnacle lazybos

Fenerbahce -3.5 1.92

vbet logo

Fenerbahce -3.5 1.91

betest logo

Atėnų „Panathinaikos“

Niekam nebus staigmena, jeigu pasakysiu, kad „Panathinaikos“ komandos sezonas bus labai sunkus ir banguotas. Labai didelė tikimybė, kad „Panathinaikos“ po 10 metų serijos nebežais atkrintamosiose rungtynėse.

Vasarą komandą paliko geriausi komandos žaidėjai, tarp kurių ir komandos veidas – N.Calathes. Iš palikusių komandą reikėtų paminėti D.Thomas, T.Rice, W.Johnson, J.Fredette, komandą taip pat paliko ir pagrindinis treneris – R.Pitino.

Atėnų Panathinaikos

Vasarą komanda pasipildė Eurolygos vidutiniokais – Z.Auguste, M.Foster, N.Nedovič, A.White, H.Sant-Roos. Žiūrint į visus žaidėjus, kuriais pasipildė „Panathinaikos“ labai panašu į vieną didelį bardakėlį ir tikrai prireiks laiko, kol ši komanda pasieks savo geriausią formą. Dabar žaidimas stovi ant pavienių N.Nedovič ir M.Foster veiksmų, nuo kurių daugiausiai ir priklauso komandai pavyks pasiekti pergalę ar ne.

Eurolygos sezoną komanda pradėjo 1 pergale ir dviem pralaimėjimais. Pergalė buvo pasiekta prieš išbyrėjusią „Khimki“ komandą, tada sekė pralaimėjimas namie prieš „Olympiacos“ komandą ir praeitą savaitę po pratęsimo pralaimėta „Barcelona“ komandai.

Nereikia pamiršti ir vieno labai svarbaus fakto – „Panathinaikos“ kaip ir dauguma kitų komandų žaidžia be žiūrovų, todėl nebėra šešto žaidėjo, kuris galėtų užvesti komandą ir padarytų viską, kad priešininkų komandoms Atėnuose būtų žaisti kuo sunkiau. Dėl šios priežasties „Panathinaikos“ prarandą itin didelį privalumą žaidžiant namuose ir šią pavienių žaidėjų kratinį dabar komandoms nugalėti bus daug lengviau.

Stambulo „Fenerbahce“

Vasarą komandą paliko itin skambios pergalės, o didžiausiu praradimu galima pavadinti Z.Obradoviciaus išvykimą. Komandą paliko gerai Eurolygoje žinomi krepšininkai – J.Nunnally, N.Kalinic, K.Sloukas, D.Williams, M.Thomas, L.Datome, J.Lauvergne.

Žaidėjų, kurie papildė komandą neprilyginsi tiems, kurie išvyko, tačiau į Stambulą atvyko stiprūs Eurolygos vidutiniokai – L.Brown, D.Barthel, E.Ulanovas bei perspektyvūs amerikiečiai – J.Hamilton, J.Eddie.

Dabar komandos vairas yra N.De Colo rankose, praeitą sezoną jam sunkiai sekėsi susižaisti su K.Sloukas, todėl šį sezoną prancūzas vėl galės priminti apie save Eurolygai. Išvykus žvaigždėms ir pasikeitus treneriui, „Fenerbahce“ iš karto prarado favoritės statusą, tačiau žiūrint į praeito sezono rezultatą, Stambulo komanda yra pajėgi sužaisti geresnį sezoną nei praeitais metais. Sunkus praeitas sezonas buvo ženklas, kad komandai reikia permainų.

Stambulo Fenerbahce

Dabar komanda atrodo daug komandiškesnė nei praeitame sezone ir jos nurašyti tikrai nereikia. Komandoje yra daug žaidėjų, kurie nori įrodyti savo vertę ir yra ištroškę pergalių, todėl tikrai atsiras varikliukų, kurie patemps komandą į priekį.

Stambulo komanda sezoną pradėjo 2 pergalėmis ir tada patyrė du pralaimėjimus. Pirmas pralaimėjimas buvo prieš „CSKA“ komandą, kur po pratęsimo nusileista buvo vienu tašku, o paskutinėse rungtynėse buvo patirtas itin apmaudus pralaimėjimas prieš „Bayern“ komandą, prieš kurią vienu metu „Fenerbahce“ laiminėjo net 21 taškais.

Prognozės argumentai

„Panathinaikos“ prarado namuose puikiai žaidžiančios komandos vardą, nes neliko ne tik komandos branduolio, bet ir šešto žaidėjo – fanų. Dabar komandoje yra bardakėlis, kuriuo „Fenerbahce“ privalo pasinaudoti.

Šiuo metu Stambulo komanda demonstruoja solidesnį krepšinį ir svarbiausia, kad turi daugiau mačiusių ir patyrusių žaidėjų. Nors „Fenerbahce“ ir prarado daugiau nei puse komandos, dabar viskas apstatyta aplink N.De Colo ir J.Veseley, tuo tarpu „Panathinaikos“ komanda yra paieškos procese.

Dabar, kai krepšinis yra šiek tiek kitoks, komandos žaidžia be fanų, galima tikėtis daugiau pergalių iš išvykos komandų. Tikiu, kad „Fenerbahce“ bus pikti ant savęs, po itin apmaudos pralaimėjimo prieš „Bayern“ komandą ir būtų sunku patikėti, kad tikrai solidžiai atrodanti komanda pralaimės tris kartus iš eilės. Tuo tarpu „Panathinaikos“ pralaimėjimas niekam nebūtų staigmena, nes pralaimėjimų šį sezoną bus daugiau nei pergalių.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..