Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Valencia“

Penktajame Eurolygos ture, ketvirtadienį (spalio 22 d. 20 val),  Kauno „Žalgiris“ savo sirgalių akivaizdoje priims įdomią ir talentingą Valensijos komandą. Svečiai iš Ispanijos per pirmus 4 Eurolygos mačus sugebėjo pasiekti net 3 pergales ir šiuo aspektu yra viena geriausių Eurolygos ekipų, kartu su pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusiais kauniečiais.

Tiesa, vieną pergalę oranžiniai gavo net nežaidę rungtynių, kuomet praeitą savaitę į Valensiją neatvyko Sankt Peterburgo „Zenit“ krepšininkai dėl į klubą įsimetusio koronaviruso protrūkio. Dėl šios priežasties, ispanų klubui buvo įrašyta techninė pergalė rezultatu 20-0.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis taškų 154 daugiau @1.92 Vbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Totalas

Koeficientas Bendrovė
Daugiau 154 tšk. 1.92 vbet logo
Daugiau 154 tšk. 1.917

pinnacle lazybos

Daugiau 154 tšk. 1.90

Daugiau 154 tšk. 1.90

melbet online logo

Daugiau 154 tšk. 1.89

betest logo

Kauno ir Valensijos komandos turi ir panašumų, ir skirtumų. Abi komandos gana neblogai ginasi, o po sėkmingai sužaistų epizodų prie savo krepšio iškart mėgina organizuoti greitas kontratakas. Vis dėlto, jei varžovai laiku spėja grįžti prie savojo krepšio ir geros galimybės pelnyti lengvus taškus nelieka, tiek kauniečiai, tiek Valensijos ekipa išsidėsto kantriam ir gerai apgalvotam poziciniam puolimui, kur sistemingai atakuojamos varžovų silpnosios pusės. Abi ekipos mažai improvizuoja ir retai nusižengia savo propaguojamo žaidimo stiliaus principams, atakose ieško „tikro“ metimo.

Kiek netikėtai, per iki šiol žaistas rungtynes Eurolygoje, „Valencia Basket“ labai prastai atakavo iš trijų taškų zonos, pataikydama vos 31.9 procentų tolimų metimų. Šiuo atveju „Žalgiris“ – kur kas pranašesnis, realizuodamas net 41.7 procentų savo tolimų šūvių. Kita vertus, tokį blankų oranžinių komandos snaiperių pasirodymą galima laikyti prastos ankstyvo sezono formos pasekme, kadangi šioje ekipoje bet kas gali šauti iš toli. Nevengia iš toli atakuoti net aukštaūgiai Derrickas Williamsas, Louisas Labeyrie, Mikė‘as Tobey ar Bojanas Dubljevičius.

derick williams zalgiris valencia

Beje, pastarieji du milžinai neabejotinai sudaro pavojingiausiai iš tolį Eurolygoje šaudančių centrų duetą. Valensijos aukštaūgių snaiperiniais sugebėjimais neseniai įsitikinti galėjo ir karališkasis Madrido „Real“, kuomet Valensijos ekipa triumfavo Madride 93-77, o priekinės linijos krepšininkai kartu pataikė net 9 tritaškius!

Būtent universalumą ir reikėtų vadinti „Valencia Basket“ pagrindine jėga, kadangi ekipa neturi vieno aiškiai išreikšto lyderio, o kiekviename mače komandą į viršų gali tempti vis kitas krepšininkas.  Tai velniškai apsunkina varžovų trenerių ir skautų gyvenimą.

Vis dėlto, Žaidžiant su Valensija yra labai svarbu tobulai spręsti „du prieš du“ derinio gynybą ir išskaityti iš jo sukuriamas situacijas, nes susižaidimo ir tarpusavio supratimo nestokojantys ispanai labai gerai moka pasinaudoti varžovų nesusikalbėjimu gynyboje. Kol kas „Žalgiris“ Eurolygoje gynėsi tiesiog puikiai, per vienerias rungtynes vidutiniškai praleisdamas vos po 70.2 taško (antras geriausias rezultatas po 4 turų tarp 18 Eurolygos klubų).

rokas jokubaitis zalgiris

Vis dėlto, panašu, kad Valensijos krepšininkai gali šį vidurkį ir nežymiai suprastinti, ypač jei jų snaiperiams baigsis juodos dienos ties tritaškio linija ir „Žalgirio“ gynyba turės išsiplėsti. Nepaisant to, žalgiriečiai patys puolime rodo universalumą ir labai gerai priima sprendimus.

Dabartinis 79 per mačą pelnomų taškų vidurkis tik augs, kadangi „Žalgirio“, kaip ir daugumos kitų Eurolygos komandų, sportinė forma sezono eigoje turėtų kilti į viršų. Be to, kauniečiai kol kas ne itin gerai išnaudojo Martino Schillerio mėgstamą greitąjį puolimą, o veteranų savo gretose nestokojanti Valensija nepasižymi greičiausia tranzicija iš puolimo į gynybą. Be to, kauniečiai kol kas vis dar gali kliautis ne tik savų sienų, bet ir savų sirgalių parama, o tai komandai tik prideda papildomos energijos ir tikėjimo savo jėgomis.

Šiose rungtynėse netrūks nei tolimų, nei baudų metimų, turėtume pamatyti ir greito puolimo apraiškų. Dėl šių priežasčių, abi komandos turėtų permesti suminę 153 taškų liniją.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..