Eurolygos prognozė: „Armani Exchange“ – „Panathinaikos“

Gruodžio 3 dieną 21:45 valandą „Panathinaikos“ Milane žais prieš „Armani Exchange“ komandą. Abi komandos turėjo tik vieną dieną pertrauką, todėl bus labai įdomu pažiūrėti, kaip šios komandos atrodys tarpusavio rungtynėse. Čia aptarsiu paskutines šių komandų rungtynes bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Armani“ -7 @1.91 Williamhill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Armani Exchange -7 1.91
Armani Exchange -7.5 1.88

Armani Exchange -8 1.94

Armani Exchange -8 1.92

Armani Exchange -8.5 1.96

Milano „Armani Exchange“

Milano komanda prieš sezono pradžią atrodė kaip viena iš finalinio ketverto dalyvių. Kai vasarą visos komandos galvojo, ką reikės daryti su žaidėjais dėl atsiradusio viruso, tai Milano komanda nestabdė ir komandą pildėsi tokiomis pavardėmis – K.Hines, Z.LeDay, M.Delaney, L.Datome, K.Punter, Sh.Shields. Ant popieriaus Milano komandoje talento labai daug ir panašu, kad yra puikus veteranų ir savo vertę parodyti norinčių žaidėjų mišinys.

Armani Exchange

Sezono pradžia komandai buvo labai sunki, o prie to daugiausiai prisidėjo traumos. Iš rikiuotės iškrito K.Punter, traumas gydėsi L.Datome, V.Micov. Keliose rungtynėse nežaidė M.Delaney ir tai neleido komandai ne tik demonstruoti gero žaidimo, bet jo ir gerinti. Komanda ne pilnos sudėties nesugebėjo stabiliai rinkti pergalių ir gerinti savo formą, todėl Milano ekipa labai strigo

Po kiek netikėto pralaimėjimo prieš „Crvena Zvezda“ komanda atrodo, kad pagaliau pradėjo laimėti ir demonstruoti gerą žaidimą. Paskutinėse trejose rungtynėse pasiektos pergalės. Nesunkiai nugalėtas „Žalgiris“, išvykoje po pratęsimo nugalėta „Maccabi“ komanda, o antradienio rungtynėse net 20 taškų skirtumu nugalėta „Alba“. Smagiausia dėl to, kad paskutinėse rungtynėse žaidė visi žaidėjai, o tai reiškia, kad galima tikėtis, jog Milano komanda su kiekvienomis rungtynėmis atrodys vis geriau ir geriau.

Atėnų „Panathinaikos“

Atėnų komandai šis sezonas panašu, kad bus prasčiausias per paskutinius 10 metų. Jau prieš sezoną matėsi, kad komandos laukia sunkūs laikai, kai prasidėjo eiliniai skandalai su komandos savininku, komandą paliko pagrindiniai praeito sezono žaidėjai ir neabejotinas lyderis – N.Calathes. Dabar komandoje nėra to žaidėjo, aplink kurį būtų suburta komanda, panašu, kad ir rūbinėje situacija nėra pati geriausia, nes daug naujų žaidėjų ir nei vieno tikro lyderio.

Komanda ne tik ryškiai susilpnėjo, bet ir turėjo nemažai problemų. Pagrindiniu komandos žaidėjų turėjęs būti N.Nedovič kaip visada su mikro traumomis, todėl jau turėjo praleisti kelias rungtynes, komandą paliko keli nepritapę žaidėjai, o paskutinis papildymas atrodo tikrai solidžiai – Sh.Mack. Tačiau, jis nežaidė antradienį vykusiose rungtynėse prieš „Asvel“, todėl nėra aišku, ar žais rungtynėse prieš Milaną.

Panathinaikos

Praeitą savaitę komanda laimėjo namuose prieš solidų žaidimą demonstruojančią „Bayern“ komandą ir nutraukė 4 pralaimėjimų seriją, tačiau tragiškos rungtynės Prancūzijoje panašu, kad vėl pradės pralaimėjimų seriją. Per 10 rungtynių komanda laimėjo tik tris kartus, o paskutiniai pralaimėjimai -12 prieš „Valencia“, -21 prieš „Baskonia“, -24 prieš „Asvel“. Išvykoje laimėti pavyko tik pačiose pirmose sezono rungtynėse, kai buvo nugalėta „Khimki“ komanda.

Prognozės argumentai

Nors dideli pranašumai man nelabai patinka, šį kartą renkuosi Milano pergalę ir tikiu, kad rungtynės gali pasibaigti dviženkliu skirtumu todėl, kad „Panathinaikos“ šiuo metu tikrai nedemonstruoja geriausio savo krepšinio. Komanda ir šiaip yra susilpnėjusi, bet iš to, ką turi, tai tikrai nėra geriausia, ką gali parodyti. Komandoje yra mini traumų, nėra aišku ar žais vienas iš pagrindinių žaidėjų – Sh.Mack.

Pažiūrėję į Milano komandą ir jos pavardes, galima sakyti, kad tai yra pretendentė žaisti finaliniame ketverte. Smagu tai, kad komanda pagaliau išsigydė traumas ir antradienį prieš „Alba“ jau žaidė pilnu pajėgumu. Rungtynės buvo laimėtos nesunkiai ir prieš „Panathinaikos“ galima tikėtis kažko panašaus. Milano komanda turi daug puolime talentingų žaidėjų, bet panašiai kaip ir Šaro vadovaujama „Barcelona“, Milanas viską pradeda nuo gynybos. „Alba“ per du kėlinius buvo įmetusi tik 22 taškus.

Tokioms komandoms kaip „Panathinaikos“, kurių žaidimas yra gan chaotiškas yra sudėtinga prisitaikyti žaisti prie kibios ir agresyvios gynybos. „Panathinaikos“ ne tik neturi kokybiško puolimo ir daug atakų baigiasi individualiais veiksmais, bet ir gynyba neblizga, todėl komandos, kurios gerai ginasi ir bėga į puolimą, dažnai tokias rungtynes laimi nesunkiai.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..