Eurolygos prognozė: „Asvel“ – „Crvena Zvezda“

Lapkričio 11-tą dieną 21:45 valandą „Asvel“ stoja į dvikovą prieš iš Belgrado atvykstančią „Crvena Zvezda“ komandą. Čia aptarsiu šių komandų rezultatus Eurolygoje bei pateiksiu rungtynių prognozę. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Asvel“ -3 @1.91 Williamhill

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Asvel -3 1.91
Asvel -3 1.90

Asvel -3 1.90

Asvel -3.5 2.02

Asvel -3.5 1.96

Vilerbano „Asvel“

Galima sakyti, kad „Asvel“ turėjo vieną iš sunkiausių startų visoje Eurolygoje. Rungtynės prieš „Žalgirį“ užpraeitą savaitę komandai buvo po daugiau nei mėnesio pertraukos be krepšinio. Tose rungtynėse matėsi, kaip komanda pasiilgusi žaidimo, tačiau dėl itin trumpo suoliuko ir nuovargio stokos buvo patirtas pralaimėjimas Kauno komandai. Praeitą savaitę komandos laukė išvyka į Ispaniją, kur atrodė, kad vėl komandos laukia pralaimėjimas, tačiau kiek netikėtai buvo laimėta 88-86 prieš „Baskonia“ krepšininkus.

Galima sakyti, kad paskutinės Eurolygos rungtynės prieš „Baskonia“ ir sekmadienio rungtynės prieš „Orleans“ Prancūzijos lygoje buvo tos rungtynės, kai komanda pagaliau galėjo žaisti kartu. Praktikos tikrai dar nėra labai daug, tačiau jau galima pasidžiaugti už tai, kad komanda žaidžia kartu ir svarbiausia – laimi.

Puikią formą komandoje demonstruoja M.Fall, tai 2.18m ūgio žaidėjas, kuris debiutuoja Eurolygoje. Dominavęs prieš „Žalgirį“, praeitą savaitę jis sužaidė dar geresnes rungtynes prieš „Baskonia“ – 19 taškų, 8/9 dvitaškiai ir 28 naudingumo balai. Žvelgiant į tai, kas laukia „Crvena Zvezda“ komandoje, galima tikėtis panašaus dominavimo. O‘Bryant tikrai nepasižymi kieta gynyba. Taip pat, pagyrų vertas ir A.Diot, kuris tiek prieš „Baskonia“, tiek sekmadienio rungtynėse „Orleans“ puikiai vadovavo komandai – per abejas rungtynes atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Belgrado „Crvena Zvezda“

„Crvena Zvezda“ komanda Eurolygoje turi vieną iš mažiausių biudžetų ir sudėtis prieš sezoną atrodė pati silpniausia. Viskas akivaizdžiai buvo pastatyta ant J.Loyd žaidimo. Žaidėjas tikrai geras, itin talentinas puolime ir šį sezoną jau spėjo du kartus įmesti po 30 ir daugiau taškų. Paskutinėse rungtynėse prieš „Bayern“ jis sužaidė tragiškai, o tuo pačiu ir komandai rungtynės nenusisekė. J.Loyd prieš „Bayern“ pataikė tik vieną tritaškį iš devynių ir vieną dvitaškį iš penkių. Bus labai įdomu pamatyti, kaip žaidėjas atsistatys po tokių rungtynių ir sužais prieš itin atletiškus „Asvel“ krepšininkus.

Matomai komandos vadovai supratę, kad su tokia sudėtimi didelių pergalių pasiekti tikrai nepavyks, komandą papildė du gerai žinomi krepšininkai – T.Rochestie, kuris jau yra žaidęs Belgrade ir savo vietos Europoje vis dar ieškantis J.O’Bryant. T.Rochestie komandai įneš reikiamos patirties, bet ar atneš daug apčiuopiamos naudos komandai – sunku pasakyti. Per pirmas trejas rungtynes stipriai nepasižymėjo, tik pirmose rungtynėse prieš CSKA atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tuo tarpu paskutinėse rungtynėse prieš „Bayern“ žaidė tik 3min.

J.O‘Bryant į komanda buvo perkamas dėl visai kitokių priežasčių nei T.Rochestie. O‘Bryantui numatyta vieno iš svarbiausių žaidėjų rolė, ypač puolime. Per pirmas dvejas rungtynes žaidėjas žaidė po 20min. ir pelnė po 15.5 taško. Su J.Loyd tai neabejotinai bus pagrindinis komandos duetas puolime. Tačiau reikėtų pažymėti tai, kad O‘Bryant pasižymi itin silpna gynyba, todėl bus įdomu stebėti kaip žaidėjui pavyks gintis prieš Eurolygos krepšininkus.

Prognozės argumentai

Renkuosi „Asvel“ komandą, nes ji, mano manymu, turi didesnį potencialą nei „Crvena Zvezda“ komanda. Belgrado komandoje yra kelios ryškios pavardės ir daugiau nieko. Labai silpni atsarginiai žaidėjai ir tai gali būti didžiausias komandos minusas. Tuo tarpu „Asvel“ komandoje yra daug įdomių žaidėjų, kurie nori parodyti save aukščiausiame lygyje. Komanda pagaliau žaidžia kartu, tikrai gerai atrodė paskutines dvejas rungtynes iš eilės ir tikiu, kad šiose rungtynėse gali apginti savo namų tvirtovę.

Kalbėti apie tai, kad komanda žaidžia namuose ar išvykoje daug nereikėtų, nes šis sezonas kiek kitoks, tačiau namuose žaidžiančios komandos vis tiek turi bent minimalų pranašumą. Komandai nereikia niekur keliauti, pažįstama arena ir žaidėjai čia jaučiasi daug geriau. Galima sakyti, kad „Asvel“ ir „Crvena Zvezda“ yra tiesioginiai konkurentai dėl aukštesnės vietos lygoje, todėl nugalėti tokią komandą yra dvigubai svarbu. Tikiu, kad „Asvel“ gilesnė sudėtis ir puikios nuotaikos po paskutinių rungtynių leis komandai pratęsti pergalių seriją.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..