Eurolygos prognozė: „CSKA“ – „Anadolu Efes“

Keturioliktame Eurolygos ture ant „Megasport“ arenos parketo Maskvoje susitiks du Eurolygos grandai, grūmęsi šio turnyro finale 2019 metų gegužę Vitorijoje. Tuomet stipresni buvo kariškiai, nugalėję turkų klubą rezultatu 91:83. Favoritais jie bus laikomi ir antradieno mače Rusijos sostinėje, kadangi CSKA sportinė forma šiuo metu yra tiesiog puiki.

Raudonieji laimėjo 8 pastaruosius Eurolygos susitikimus ir, per 13 mačų pasiekę 10 pergalių, kartu su „Barcelona“ pirmauja turnyro lentelėje. Nors per tą patį sužaistų susitikimų skaičių svečiai iš Stambulo yra patyrę dvigubai daugiau nesėkmių, „Magasport“ arenoje jie rimtai kausis dėl pergalės, tad laukia labai įdomus mačas. Taip pat, šiame straipsnyje rasite informacija kur stebėti Eurolyga gyvai nemokamai.

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: Suminis daugiau 162 @1.92 Vbet

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Suminis daugiau 162 1.92
Suminis daugiau 162 1.91

Suminis daugiau 162.5 1.95

Suminis daugiau 162.5 1.94

Suminis daugiau 163.5 1.94

Maskvos „CSKA“

Bėga metai, keičiasi treneriai, žaidėjai, netgi jų kartos, bet raudonarmiečių pozicijos Europos krepšinio Olimpe lieka nepajudinamos. Nors prieš šį sezoną kai kurie krepšinio ekspertai ir tikėjosi šiokio tokio Maskvos klubo susilpnėjimo, o 3 nesėkmės per pirmuosius 5 turus tik šliūkštelėjo žibalo į kritikos ugnį, graiko Dimitrio Itoudžio auklėtiniai netruko užčiaupti kritikų burnas. Ateinančio antradienio Eurolygos namų rungtynėse prieš „Anadolu Efes“ CSKA sieks jau 9 laimėjimo paeiliui, o ir demonstruojamas žaidimas kelia tik susižavėjimą.

mike james

Per tą 8 pergalių seriją CSKA fiksavo 86 per vieneriais rungtynes pelnytų taškų vidurkį, o tai parodo, kad pastaruoju metu būtent maskviečių puolimas yra galingiausias Senajame žemyne. Nors Eurolygoje yra ekipų, kurios bent teoriškai galėtų mesti savo gynybinį iššūkį karių puolimui, nepanašu, kad „Anadolu Efes“ yra viena iš tokių. Formos piką pasiekęs ir nesutarimus su D. Itoudžiu išsprendęs Mike‘as Jamesas pasiekė savo formos piką, daug brandesnį žaidimą nei sezono pradžioje demonstruoja ir praėjusią vasarą į Maskvą atvykęs Tornike Shengelia.

Nikola Milutinovas yra neabejotinai vienas pavojingiausių aukštaūgių Europoje, kai kalba pasisuka apie puolimą arti krepšio, o antrą sezoną Maskvoje leidžiantis Darunas Hilliardas žaidžia geriausią krepšinį savo karjeroje. Net jaunieji rusai Ivanas Ukhovas ar Aleksandras Khomenko nepasimeta aikštėje ir gauna vis didesnį vyriausiojo trenerio pasitikėjimą, komanda gerai dalijasi kamuoliu, žaidžia gražų komandinį krepšinį.

Stambulo „Anadolu Efes“

Turkų superklubas prieš sezoną vėl buvo įvardijamas kaip vienas pagrindinių Eurolygos favoritų, o toks vertinimas atrodo pakankamai logiškas. Kai praėjusį pavasarį dėl Covid-19 pandemijos protrūkio buvo sustabdytas Eurolygos čempionatas, „Anadolu Efes“ užtikrintai pirmavo turnyre ir nesimatė jėgos, galinčios juo pristabdyti. Tarpsezonyje išsaugoję visus krepšininkus bei vyriausiąjį trenerį Erginą Atamaną, Stambulo turtuoliai turėjo visus šansus vėl būti Eurolygos viršūnėje dėka savo susižaidimo, tačiau traumos ir prasta kai kurių krepšininkų fizinė forma nudrėbė „Anadolu Efes“ tarp Eurolygos vidutiniokų.

shane larkin daniel hackett

Nors komandos lyderiai Shane‘as Larkinas, Vasilje Mičičius bei Krunoslavas Simonas demonstruoja neblogą krepšinį, komandos puolimo ratai kartais užstringa dėl pernelyg mažo atsarginių žaidėjų indėlio. Vis dėlto, ši ekipa – tarsi snaudžiantis milžinas. Jos potencialas puolime išlieka labai didelis, nes sudėtyje yra daug tiek kurti, tiek taškus pelnyti gebančių talentų, kuriems netrūksta ir susižaidimo. Per pastaruosius 3 susitikimus komanda rinko kiek mažiau nei 70 taškų per mačą, 2 iš tų 3 susitikimų pralaimėjo, todėl bukmekeriai ėmė abejoti E. Atamano komandos puolimo pajėgumais.

Vis dėlto, pastarieji trys varžovai buvo „Crvena Zvezda“, „Baskonia“ ir „Valencia“ – puikiai organizuotos gynybinės ekipos, kurios stengiasi numušti žaidimo tempą ir atakų skaičių. CSKA žaidžia atviresnį krepšinį, ypač dabar, kupini pasitikėjimo savo jėgomis. Kita vertus, ir turkų klubas nėra tas, kuris ir toliau galėtų taip strigti atakose.

Prognozės argumentai

CSKA žaidžia taip gerai ir taip pasitiki savo jėgomis, kad svečiams iš Stambulo bus labai sunku stabdyti fizinį pranašumą net keliose pozicijose turinčius aikštės šeimininkus. Norėdami turėti šansų šiame mače, Turkijos atstovai turės vėl atrasti savo puolimo kūrybinę galią, kurią keliuose pastaruosiuose mačuose pametė. CSKA yra labai motyvuojantis varžovas, todėl tikiu, kad „Anadolu Efes“ šiame mače žais kur kas sėkmingiau nei per porą praėjusių savaičių. Manau, kad aikštėje bus demonstruojamas gražus atakuojantis krepšinis.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..