Eurolygos prognozė: „Real“ – „Žalgiris“

Vasario 25 dieną 22:00 valandą į Madridą atvyksta „Žalgirio“ komanda. Tai bus antrosios „Žalgirio“ Eurolygos rungtynės šią savaitę, todėl bus itin įdomu stebėti, ar pasimatys komandos nuovargis. Čia aptarsiu šių komandų dvikovą bei pateiksiu prognozę.

📖 Turinys

Prognozė: „Žalgiris“ +7.5 @1.94 Betzest

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Žalgiris +7.5 1.94
Žalgiris +7.5 1.91

Žalgiris +7.5 1.91
Žalgiris +7.5 1.88

Žalgiris +8.5 1.85

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Madrido „Real“

Madrido komandai tai yra vienas iš sunkiausių sezonų paskutiniu metu, tačiau tai tikrai nėra stipriai nuvertinama komanda. Žinant, koks yra Eurolygos finalinis ketvertas, „Real“ net ir šį sezoną išlieka viena iš tų komandų, kuri gali laimėti viską. Jeigu pažiūrėtume į pavardes, tai komandoje yra daug mačiusių ir patyrusių krepšininkų – Randolph, Llull, Fernandez, Caroll ir kiti. Tačiau, didelis klausimas, ar komandai pavyks būti tarp tų keturių stipriausių.

Walter Tavares

Šį sezoną komandą paliko pagrindinis varikliukas, kuris dirbo tiek gynyboje, tiek puolime valdė kiekvieną ataką – F.Campazzo. Jo vairą bando perimti kitas tautietis Laprovittola, tačiau sekasi tikrai daug sunkiau ir automatiškai pačios komandos žaidimas nėra toks kokybiškas. Žinoma, tai nėra vien tik šio argentiniečio problema, problemų komandoje yra daug daugiau. Komanda nusprendusi nestiprinti įžaidėjo pozicijos, šiuo metu labai kenčia.

Viena iš priežasčių, kodėl „Real“ turi tokį sunkų Eurolygos sezoną yra traumos. Net ir šiuo metu komanda žaidžia ne pilnos sudėties, nuolat traumuoti veteranai Llull su Fernandez. Ilgam iškritęs Randolph, o į jo vietą buvo nupirktas Tyus, kuris palyginus tikrai nėra tas pirkinys, kuris turėtų stiprinti „Real“ komandą, tai gali būti kaip parodymas, kad ir Madrido komanda taupo. Galima sakyti, kad šį sezoną mes beveik nematėme „Real“ komandos rungtyniaujančios pilna sudėtimi.

Kauno „Žalgiris“

Apie „Žalgirio“ komandos sezoną buvo kalbėta labai daug, ypač prieš prasidedant Eurolygai. Vasarą buvo nemažai permainų, ryškiausias pasikeitimas žinoma yra trenerio poste. Vis tik, „Žalgiris“ ramiai ir po truputį renka pergales, kurių turi šiuo metu daugiau nei pralaimėjimų ir išlaiko galimybes sezoną užbaigti tarp aštuonių stipriausių komandų. Šiuo metu „Žalgiris“ turi tik vienu pralaimėjimu daugiau nei „Anadolu Efes“ ar „Fenerbahce“, jeigu kažkas tai būtų pasakęs prieš sezoną, manau, kad dauguma su tokiu rezultatu būtų sutikę.

Marius Grigonis„Žalgiris“ šį sezoną akivaizdžiai turi komandos lyderį – M.Grigonį. Vien tik individualiai Grigonis išplėšė dvi pergales komandai įmesdamas metimus paskutinėmis sekundėmis. Nieko keisto, kad apie Grigonį yra labai daug gandų, o vienas iš variantų, kur Marius gali žaisti kitą sezoną, yra įvardijamas būtent „Real“ klubas. Manau, kad motyvaciją Madride Grigonis pasirodyti tikrai turės, taip dar kartą primindamas apie save.

Pati „Žalgirio“ komanda panašu, kad žaidžia gerą krepšinį, jau galima matyti ir pastovumą bei kokybišką žaidimą. Visai neseniai komanda turėjo net 6 pergalių seriją ir buvo laimėjusi 8 rungtynes per 10, tačiau dabar turi 2 pralaimėjimus iš eilės, o paskutinės rungtynės prieš „Barcelona“ buvo labai skaudžios.

Prognozės argumentai

Pagrindinė priežastis, kodėl renkuosi „Žalgirio“ komandos pliusinę yra ne todėl, kad stipriai tikiu Kauno komanda, bet todėl, kad nepasitikiu „Real“ komanda. Jeigu pažiūrėtume į tai, kokį žaidimą paskutiniu metu demonstruoja Madrido komanda, tai iš jos yra šiuo metu likęs tik garsus vardas. Šiuo metu be jokių abejonių komanda turi prasčiausią seriją sezone – 5 pralaimėjimai ir tik 3 pergalės per paskutines 8 rungtynes. O praeitą savaitgalį pralaimėtas karaliaus taurės finalas prieš „Barcelona“ 20 taškų skirtumu.

Dėl prastos „Real“ formos galima kaltinti traumas, kadangi kaip jau minėjau, „Real“ nežaidžia pilna sudėtimi ir prieš „Žalgirį“ ji pilna nebus. Gali būti, kad žais Llull, tačiau jis tikrai nėra geriausios sportinės formos, todėl jeigu ir žais, komandai pliusas dėl papildomo rotacijos žaidėjo.

Jeigu pažvelgtume į paskutines 3 „Real“ pergales – prieš „Bayern“ 5 taškais, prieš „Panathinaikos“ 10 taškų, prieš „Alba“ 9 taškais. Tačiau komanda išvykoje pralaimėjo prieš „Crvena Zvezda“, o paskutinės rungtynės prieš „Baskonia“ pralaimėtos 20 taškų skirtumu, prieš „Valencia“ tik rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti skirtumą iki -10, nors rungtynėse buvo ir -20. Renkuosi pliusinį pranašumą, nes tikiu, kad „Žalgiris“ čia gali kovoti dėl pergalės.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..