Eurolygos prognozė: „Valencia“ – „Baskonia“

Ketvirtadienio vakarą, balandžio 8 dieną 22:00 valandą Ispanijoje susigrums dvi komandos dėl potencialios vietos aštuntuke. Čia pateiksiu argumentus, kodėl, mano nuomone, „Baskonia“ turėtų laimėti prieš „Valencia“. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias lažybų bendroves internete 2021 m.

Rokas Giedraitis

„Baskonia“ sezoną pradėjo labai banguotai – pirmose rungtynėse laimėjo prieš Madrido „Real“, tačiau po 8 rungtynių turėjo net 6 pralaimėjimus ir tik dvi pergales. Sezono viduryje komandai kartas nuo karto pavykdavo laimėti, tačiau didysis lūžis įvyko rungtynėse prieš Žalgirį, kuriose „Baskonia“ laimėjo 13 taškų skirtumu.

Nuo rungtynių prieš Kauno komandą, „Baskonia“ per 11 rungtynių patyrė tik du pralaimėjimus – prieš „Barcelona“ ir paskutinėse rungtynėse po įspūdingos kovos prieš „Anadolu Efes“ komandą. Ši serija demonstruoja, kokioje puikioje formoje komanda yra net ir žaisdami be svarbaus žaidėjo – T.Jekiri. „Baskonia“ kaip ir „Valencia“ priklausomi nuo to, kaip sužais „Zenit“ ir „Real“ likusias rungtynes, tačiau pralaimėjimas tarpusavio rungtynėse reikštų, kad patekti toliau šansų nebėra.

„Baskonia“ tarpusavio rungtynes namuose laimėjo vienu tašku, todėl čia nebus jokio taškų pranašumo – kas laimi, tas išsaugo galimybes patekti į kitą etapą. „Baskonia“ galimybės labai geros – jiems reikia laimėti prieš „Valencia“, o „Real“ pralaimėti išvykoje prieš „Fenerbahce“. „Baskonia“ komanda turi tarpusavio pranašumą, todėl jie įšoktų į aštuntuką. Tačiau, kalbant konkrečiai apie šias rungtynes, daugiausiai dėmesio reikėtų atkreipti į tai, kad „Valencia“ žaidžia labai banguotai.

Nors pažvelgus į paskutines rungtynes atrodo, kad ir „Valencia“ turi tikrai neblogą formą – 7 pergalės per 10 rungtynių, tačiau triuškinamas pralaimėjimas prieš „Olympiacios“, paskutinėse rungtynėse prieš „Alba“ ketvirtame kėlinyje turėjo -10, gan sunkiai nugalėta „Khimki“ komanda – tokie rezultatai neužtikrina komandos pajėgumo ir panašu, kad laukia itin įdomios rungtynės.

„Valencia“ komandos banguotą formą atspindi ir du iš eilės pralaimėjimai „ACB“ lygoje, todėl tikiu, kad „Baskonia“ pratęs šią įspūdingą seriją, kurios metu buvo laimėta prieš „Bayern“, „Zenit“, „AX Armani Exchange“. Lyginant šias dvi komandas, „Valencia“ neatrodo, kad būtų tokiame gerame pakilime ir tai, kaip „Baskonia“ žaidėjai atrodo aikštėje, kaip vienas kitą palaiko rodo, kad komanda yra ne tik aukščiausioje formoje, bet tuo pačiu ir supa puiki atmosfera.

Rungtynių laikas: Ketvirtadienis, Balandžio 8, 2021
Krepšinis – Eurolyga
Prognozė:„Baskonia“
Koeficientas: 2.12
Bendrovė: WilliamHill
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..