Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Asvel“

Kauno „Žalgiris“ antradienį, kovo 2d. 20:00 valandą žais itin svarbias rungtynes su pastaruoju metu itin sėkmingai rungtyniaujančiu Vilerbano ASVEL klubu iš Prancūzijos. Tony Parkerio brolio TJ parkerio vadovaujamas klubas sezono pradžioje turėjo pereiti įvairų negandų etapą, komandai sėkmingiau žaisti trukdė traumos ir koronaviruso banga, bet su laiku ši atletiška ekipa savo žaizdas išsilaižė, susistygavo, susižaidė, ir ėmė vieną po kitos skinti pergales Eurolygoje.

Į Kauną ASVEL atvyks laimėjusi septynerias pastarąsias Eurolygos rungtynes, o tarp nukautųjų šioje pergalių serijoje buvo net trys Ispanijos krepšinio milžinai – „Valencia Basket“, „Baskonia“, o praėjusiame ture neatsilaikė ir „Barcelona“. Pastaruoju metu ne itin sėkmingai žaidžiančiam Kauno klubui teko tikrai įspūdingą formą ir tikėjimą savo jėgomis šiuo metu demonstruojantis varžovas, tad ant „Žalgirio“ arenos parketo laukia sunki kova.

📖 Turinys

Prognozė: „Asvel“ +5.5 @1.92 Betzest

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2021 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Asvel +5.5 1.92
Asvel +5.5 1.91

Asvel +5.5 1.89
Asvel +5.5 1.88

Asvel +5 1.85

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Kauno „Žalgiris“

Žalgiriečių ligšiolinį sezoną galima skirstyti į atkarpas. Komanda tai žaidžia labai gerai ir suteikia savo fanams optimizmo pagrindą, tai krenta į duobes. Būtent vienoje iš tokių Lietuvos čempionai yra atsidūrę dabar. Nors atrodo, kad „Žalgirio“ žaidime nieko tragiško neįvyko, stebint kiekvienas kauniečių rungtynes matyti, kad kai kurie lyderiai, tokie kaip Marius Grigonis, Thomas Walkupas, ar Artūras Milaknis, yra išvarginti intensyvaus varžybų grafiko, jų sportinė forma nėra pike.

Thomas Walkup

Nors „Žalgiris“ vos prieš dvi savaites iškovojo „Citadele Karaliaus Mindaugo taurę“, net ir vasario viduryje Panevėžyje vykusiame šio turnyro finalo ketverte jų žaidimas nebuvo visa griaunantis. Iš karto po pirmojo sezono titulo buvo beviltiškai pralaimėta Barselonoje , tada išvargta pergalė prieš traumų ir Covid-19 smarkiai praretintas „Crvena Zvezda“ gretas. Tiesa, prabėgus vos porai dienų po pergalės prieš serbų klubą sekė beviltiškas pralaimėjimas Madride prieš šlubuojantį Madrido „Real“.

Kalbant apie bėdas, klubui negali padėti vis dar traumuotas pagrindiniu lengvojo krašto puolėju turėjęs tapti Patricio Garino, o prie komandos lazareto praėjusią savaitę prisijungė ir argentiniečio vietą dalinai lopyti bandęs Artūras Milaknis. Po koranaviruso į aikštę grįžusiam Lukui Lekavičiui dar trūksta geresnės fizinės formos, iš žaidybinio ritmo kiek iškritęs Marius Grigonis, O Thomasas Walkupas turėjo praleisti sekmadienio pergalingas rungtynes prieš „Neptūną“ dėl patemptos čiurnos.

Maža to, antradienio mačas bus kauniečiams ketvirtas per savaitę, o varžovas yra bene fiziškiausias visoje Eurolygoje.

Vilerbano ASVEL

Prancūzijos ekipa prieš sezoną buvo įvardyta kaip viena autsaiderių, bet varžovų galvomis lipantys, kietai besiginantys ir disciplinuotą krepšinį žaidžiantys TJ Parkerio auklėtiniai pastaruoju metu visus jų skeptikus privertė užsičiaupti.

Nors Prancūzijos klubas savo sudėtyje neturi pirmo ryškumo žvaigždžių, išskyrus buvusį NBA čempioną su „Miami Heat“ Norrisą Cole‘ą, ši komanda moka išnaudoti varžovų silpnąsias puses atakuodami, o gynyboje dėl didelio visų penkių pozicijų žaidėjų atletizmo, gali labai sėkmingai keistis ginamaisiais ir nuolat žaidžia „į konataktą“ ant pražangos ribos. Maža to, praktiškai visi šios komandos žaidėjai gerai ginasi asmeniškai, todėl būtent gynyba yra šios ekipos vizitinė kortelė.

Norris Cole

Jei varžovai ima strigti puolime, klysti, ASVEL puikiai kontratakuoja, kadangi turi eilę krepšininkų, kurie kaip žuvys vandenyje jaučiasi atviros aikštės plotuose žaisdami vienas prieš vieną. Poziciniame puolime pagrindinės ASVEL puolimo ašys yra vidurio puolėjas Moustapha Fallas, jau minėtas įžaidėjas N. Cole‘as, bei jo tautietis atakuojantis gynėjas Davidas Lighty. Jei šie lyderiai anksti „pagauna“ savo žaidimą ir randa pagalbininkų puolime, kautis su Vilerbano atstovais tampa itin sunki misija.

Prognozė

„Žalgiriui“ ASVEL yra neparanki komanda. Nors pirmąjį sezono susitikimą Prancūzijoje kauniečiai laimėjo 83:74, ASVEL dėl įvairių priežasčių tąsyk negalėjo padėti visas būrys žaidėjų, o palaužti prancūzus pavyko tik pabaigoje.

Dabar ši komanda atvyksta pilnos sudėties, o „Žalgirio“ padėtis ne pati geriausia. ASVEL fiziškumas reikalaus labai daug jėgų, bet žaidžiant ketvirtą mačą per savaitę vargu ar jų užteks. Be to, ASVEL išsikaitimai gynyboje sunkins „Žalgirio“ puolimą.

Galop, po pergalės Barselonoje, varžovų ekipa bus labai motyvuota tęsti žygį link atkrintamųjų, o septynių pergalių serija juos įkvepia tikėjimu patekti į atkrintamąsias varžybas.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..