Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „AX Armani Exchange“

Penktadienio vakarą, kovo 5 dieną 20:00 valandą į Kauną atvyksta Milano krepšininkai. „Žalgiris“ šią savaitę pradėjo su pergale prieš „Asvel“, tuo tarpu Milano komanda vakar patyrė gan skaudų pralaimėjimą prieš „Fenerbahce“. Čia pateiksiu šių rungtynių prognozę, o prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2021 m.

Luigi Datome

„Žalgiris“ paskutines rungtynes pradėjo labai sunkiai prieš „Asvel“ ir atrodė, kad antroje rungtynių pusėje gali būti labai sunku, vis tik, po pertraukos žaidimas susitvarkė ir „Žalgiris“ užtikrintai šventė pergalę prieš puikią seriją turėjusią komandą iš Prancūzijos. Pergalė reiškia, kad kelionė link aštuoneto tęsiasi toliau.

Iš paskutinių rungtynių galima matyti, kad „Žalgiriui“ labai trūksta A.Milaknio ir ne todėl, kad jis gali įmesti kelis tritaškius, tačiau todėl, kad be jo itin sumažėja rotacija. Vasturia nebegauna tiek laiko, kiek jo gaudavo sezono pradžioje, o iškritus Artūrui dar daugiau laiko praleidžia R.Jokūbaitis. Žinoma, nėra blogai, kad Rokas gauna pasireikšti, tačiau ant jo pastatyta per daug nei turėtų ir atėjus svarbiausioms kovoms gali kartais pritrūkti Rokui patirties.

Milanas yra labai solidi komanda, kuri be jokių abejonių taikosi į finalinį ketvertą. Rungtynes prieš „Fenerbahce“ paleido tuomet, kai Turkijos komandos krepšininkai pradėjo be sustojimo mėtyti taiklius tritaškius ir Milanas nieko nebegalėjo padaryti. Manau, kad iš Italijos atvykstanti komanda darys viską, kad šią savaitę nepatirtų antro pralaimėjo, kuris reikštų, kad komanda turėtų 11 pralaimėjimų ir šiuo metu iš 3 vietos gali nukristi net iki 8 vietos Eurolygoje.

Nors Milano komanda žais be M.Delaney ir Z.LeDay, čia vis tiek yra pakankamai žaidėjų, kurie gali nulemti rungtynių eigą. „Žalgiris“ žaidėjai neprilygsta meistriškumu, todėl labai reikės gero komandinio žaidimo ir žinoma – pataikymo. Vis tik, manau, kad „Žalgiriui“ susidūrus su itin kieta gynyba, gali būti panašus vaizdas kaip matėme rungtynėse prieš „Barcelona“. „AX Armani Exchange“ komanda pasižymi ne tik dideliu talentu puolime, bet ir viena iš geriausių gynybų Eurolygoje.

Rungtynių laikas: Penktadienis, Kovo 5, 2021
Krepšinis – Eurolyga
Prognozė:„AX Armani Exchange“ -2
Koeficientas: 2.05
Bendrovė: Betsafe
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..