Eurolygos prognozė: „Žalgiris“ – „Maccabi“

Ketvirtadienio vakarą, kovo 25 dieną 21:00 valandą į Kauną atvyksta vieną iš blogiausių serijų turinti „Maccabi“ komanda. „Žalgiriui“ tai puiki galimybė nutraukti pralaimėjimų seriją ir dar pabandyti pakovoti dėl vietos aštuntuke. Čia rasite argumentus, kodėl, mano nuomone, „Žalgiris“ turėtų laimėti. Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias lažybų bendroves internete 2021 m.

Thomas Walkup

„Maccabi“ yra viena iš tų komandų, kuri labiausiai gailisi, kad buvo nutrauktas praeitas sezonas. Praeitame sezone komanda žaidėt tikrai labai brandų, kokybišką žaidimą ir svarbiausia – pergalinga. Turėjo vieną geriausių gynybų Eurolygoje, o ir sudėtis buvo labiau subalansuota. Šį sezoną „Maccabi“ turėjo ne ką mažiau ambicijų, tačiau ne iki galo sukomplektuota sudėtis neleido komandai siekti aukštumų.

„Maccabi“ yra viena iš tų komandų, kuri jau žaidžia dėl nieko. Tokioms „didelėms“ komandoms sunku atrasti motyvacijos žaisti nieko nebelemiančias rungtynes, kadangi eilinės pergalės jų nebedžiugina. Pavyzdžiui, mažos komandos kaip „Alba“, „Asvel“, „Crvena Zvezda“ – jos didelė tikimybė, kad kovos iki pas paskutinių rungtynių, nes tai puiki galimybė parodyti save, laimėti papildomų pinigų komandai.

„Maccabi“ per paskutines 7 rungtynes patyrė 6 pralaimėjimus ir jų žaidimas šiuo metu tikrai tragiškas. Pavyzdžiui, rungtynėse prieš „Panathinaikos“ per pirmą kėlinį buvo įmesti 9 taškai, per ketvirtą – 8. Komandos žaidimas labai banguotas, todėl kitos komandos tuo ir naudojasi.

Apie „Žalgirį“ galima kalbėti panašiai – 5 pralaimėjimai per paskutines 6 rungtynes, gali atrodyti, kad nėra energijos ir noro laimėti. Tačiau, pažvelgus į tai, kad visi šie penki pralaimėjimai buvo patirti prieš – „Barcelona“, „Real“, „Armani Exchange“, „Anadolu Efes“ ir „Fenerbahce“, tai kaip ir suprantama situacija. Nei vienose rungtynėse komanda nebuvo favoritė ir toks jau tas tvarkaraštis.

Dabar „Žalgiris“ turi puikią progą sezoną užbaigti pergalingai ir susiklosčius puikioms aplinkybėms, netgi gali patekti į aštuntuką. Pralaimėjimas prieš „Maccabi“ akivaizdžiai uždarytų sezoną, todėl galima sakyti, kad tai pačios svarbiausios „Žalgirio“ rungtynės šį sezoną ir tikiu, kad komanda po sunkių rungtynių prieš Eurolygos favoritus darys viską, kad būtų pasiekta pergalė ir sugražinta bent minimali viltis kovoti toliau.

Rungtynių laikas: Ketvirtadienis, Kovo 25, 2021
Krepšinis – Eurolyga
Prognozė:„Žalgiris“ -3.5
Koeficientas: 1.91
Bendrovė: WilliamHill
Statymas: 10 unitų arba 100€
Prognozių rezultatai

Nori pastebėti prognozes laiku? Prisijunk prie Facebook arba Discord grupių.

Ši Eurolygos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Eurolygos Rezultatai

Euroleague

Eurolygos Tvarkaraštis

Euroleague

Decimal
Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..