Atrankos į Europos čempionatą prognozė: „Lietuva“ – „Danija“

Vasario 22 dieną, 19:30 susitinka Lietuvos ir Danijos krepšinio rinktinės. Kad Lietuvos ir Danijos geriausi krepšininkai vyrai stovi ant skirtingų meistriškumo kopėčių pakopų, žino kiekvienas, kas nors minimaliai domisi krepšiniu. Vis dėlto, komandinio sporto žavesys yra tame, kad ne viską lemia vien talentas ir meistriškumas: ne mažiau svarbūs faktoriai yra kovingumas, komandinė dvasia, geras trenerių štabo darbas, motyvacija.

Visos šios išvardintos sąvybės puikiai tinka Danijos rinktinei, kuri pastarąjį sykį Europos krepšinio čempionato finaliniame etape rungėsi 1955 metais. Praėjus daugiau nei šešiems su puse dešimtmečio, Danijos krepšininkams teko reta galimybė vėl pasiekti EČ finalinį etapą. Tiesa, norėdami tai padaryti jie turi pateikti sensaciją ir už Europos pirmenybių borto palikti Lietuvą, o tai neatrodo labai realistiška.

📖 Turinys

Prognozė: „Lietuva“ -21.5 @1.83 Betfair

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Lietuva -21.5 1.83
Lietuva -22 1.92

Lietuva -22.5 1.83
Lietuva -23 1.93

Lietuva -23.5 1.93

Jeigu įdomu kaip mums sekėsi praėjusiais metais, tai šiame straipsnyje rasite 2020 metų prognozių rezultatus. Taip pat, jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

Danija

Į 2022 metų EČ atrankos C grupę pakliuvusiems skandinavams iškart buvo prikabinta visiškų grupės autsaiderių etiketė, kadangi tiek čekai, tiek belgai per pastaruosius metus demonstravo nepalyginti brandesnį ir kokybiškesnį krepšinį nei danai, jų sudėtyse yra daugiau individualiai pajėgių krepšininkų, jau nė nekalbant apie tvirtais grupės lyderiais vadintus lietuvius.

Pirmuose dviejuose atrankiniuose mačuose izraeliečių trenerio Erezo Bittmano auklėtiniai išties nerodė nieko, kas verstų juos vadinti juoduoju grupės arkliuku, kadangi nusileido čekams ir belgams. Vis dėlto, į Vilniaus burbulą 2020 metų lapkritį atvykę ir įspūdingą krepšinio šou surengusio Gabrielio Lundbergo tautiečiai netikėtai sudavė du antausius lietuviams ir čekams, atgaivinusiems skandinavų viltis sensacingai prasibrauti į 2022 metų Europos čempionatą.

Jonas Zohore

Danų optimizmą stiprino ir tai, kad sekantį vasario burbulą buvo planuojama rengti Danijoje, kur koronos virusas yra gana neblogai valdomas ir kur būtų galima tikėtis nedidelės ne tik savo sienų, bet ir savų sirgalių paramos.

Likimas danams toks maloningas nebuvo, nes FIBA nusprendė, kad lemiamas kovas C grupės komandos vėl žais Vilniaus „burbule“, kaip ir praėjusių metų lapkritį. Lyg to būtų maža, prie ekipai dėl Eurolygos kovų atrankoje nuolat negalinčio padėti Shavono Shieldso prisijungė G. Lundbergas, prieš pat vasario langą sudaręs sutartį su Maskvos CSKA. Negali nacionalinės komandos spalvų ginti ir komandinei gynybai labai svarbus vidurio puolėjas Sami Eleraky, Darko Jukičius. Tokioms komandoms kaip Daniją, kurių sėkmės pagrindą sudaro labai sėkmingas lyderių žaidimas tiek renkant taškus individualiai veiksmais, tiek kuriant progas atakuoti mažiau pajėgiems komandos draugams, šios netektys yra lemtingos.

Lietuva

Lietuviai taipogi vertė prognozes aukštyn kojomis, tačiau atvirkštine proporcija nei danai. Prognozuoti C grupės lyderiai per pirmąsias ketverias rungtynes klupo du kartus, kuomet Monse 65:86 nusileido belgams, o po to Vilniuje 76:80 neatsilaikė prieš danus.

Dusyk įveikę čekus ir Vilniuje atsirevanšavę Belgijai, baltai savo sąskaitoje turi 3 pergales iš 5 galimų. Iš C grupės į kitą etapą pateks 3 ekipos: vieni varžybų šeimininkų čekai, bilietą stabiliu žaidimu jau užsitikrinę belgai, ir viena iš dviejų likusių ekipų – arba danai, arba lietuviai.

MIndaugas Kuzminskas

Kaip ir Skandinavijos atstovams, stipriausiai nacionalinei Pabaltijo komandai dėl šiuo metu vykstančių Eurolygos ir NBA kovų negali padėti tokie krepšininkai kaip Marius Grigonis, Jonas Valančiūnas, Rokas Giedraitis, Artūras Gudaitis ar Domantas Sabonis. Nepaisant to, Lietuva savo gretose turi tokius ilgamečius veteranus kaip Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Mantas Kalnietis, Eimantas Bendžius.

Be to, ekipos vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas dar gali kliautis pastaruoju metu labai patobulėjusių Lauryno Biručio, Regimanto Minioto, Vaido Kariniausko ar Gyčio Masiulio paslaugomis. Visa tai – pavardės, apie kurias Danija gali tik pasvajoti.

Prognozės argumentai

Vasario „lango“ pirmąsias rungtynes abi komandos žaidė šeštadienį. Užsivedusi Lietuva pervažiavo Čekiją 94:74, o Danija rezultatu 65:88 buvo sudorota bilietą į EČ šia pergale užsitikrinusių belgų. Pralaimėjusi danams Vilniuje prieš tris mėnesius, dabar Lietuva į aikštę eis su dviguba motyvacija, siekdama tiek nuplauti ano pralaimėjimo gėdą, tiek užtikrintai pasiimti kelialapį į EČ.

Nukraujavusios Danijos sudėtyje pernelyg mažai talento ir pernelyg daug spragų, o antroje mačo su belgais dalyje E. Bittmano auklėtinius labai slėgė ir nuovargis. Neabejotina, kad Lietuva stengsis rungtyniauti aukštu tempu, anksti įgyti solidžią persvarą ir greitai panaikinti visus klaustukus šiame svarbiame mače.

Ši Europos čempionato atrankos prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..