UEFA Europos lygos prognozė: Sparta Prague – Aris Limassol (21-09)

Sparta nukovė Zagrebo Dinamo ir užsitikrino vietą Europos lygoje. Čekijos milžinai, vadovaujami Briano Priske's praeitą sezoną pasiekė puikių pergalių ir tapo Čekijos čempionais po devynerių metų pertraukos.

Sparta Prague – Aris Limassol: Sparta Prague pergalė @ 1.53

Geras žaidimas tęsėsi ir šiame sezone, o po septynerių rungtynių jie su 19 įmuštų įvarčių užima pirmąją vietą. CL atrankoje Sparta turėjo malonumą žaisti su FC Copenhagen komanda, tačiau po dviejų lygiųjų ir pralaimėjimo baudinių serijoje iškrito. 

Limasolio Aris Europoje žaidžia tik antrą kartą. Pernai jie iškrito iš Konferencijų lygos atrankos varžybų, o šįkart jiems pavyko pasiekti grupės etapą. 

Jeigu esate neabejingas futbolo statymams, kviečiame susipažinti su geriausiomis futbolo lažybų bendrovėmis.

CL atrankos varžybose Rakow juos įveikė abiejose rungtynėse. Komanda, su kuria FC Copenhagen turėjo malonumą žaisti vėliau, ir komanda, kuri atrodo pusantro lygio žemiau už FC Copenhagen. 

Toliau sekė Bratislavos Slovan su kuria Aris turėjo problemų išvykoje, bet namuose viską išsprendė. 

Aris yra naujokas didžiojoje scenoje. Praėjusį sezoną jie pirmą kartą laimėjo čempionatą ir nors į savo gretas pritraukė tokius žaidėjus kaip buvęs Verona rezervas Stepinski, ilgametis Rusijos rinktinės puolėjas Kokorinas, buvęs Austrijos 2. Bundeslygos puolėjas Montnoras, jie vis dar yra komanda, kuri yra tarp mažiausiųjų Europos lygoje.

sparta-prague-victor-olatunji

Sunku lyginti skirtingų lygų komandas, ypač Čekijos ir Kipro lygų. Vis dėlto galime gerai suprasti komandų pajėgumą, nes matėme, kaip Prahos Sparta sužaidė lygiosiomis su FC Copenhagen, o Aris pralaimėjo abejas rungtynes su Rakow

Sparta yra pripratusi prie didžiosios scenos ir turi daug žaidėjų, turinčių tiek UEFA, tiek nacionalinės rinktinės patirties. Nors Aris prisiviliojo keletą garsių vardų, komanda atrodo tarsi nesusikaupusi ir vargu ar namie surinks taškus. Geri šansai Čekijos rinktinei iškovoti pergalę.

Ši 2023 m. UEFA Europos lygos prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

UEFA Europa League

Decimal

UEFA Europa League

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..