Formulė 1 Emilija-Romanija GP prognozė (2024-05-19)

Gegužės 17 – 19 dienomis Italijoje, Emilija-Romanija regione vyks septintasis 2024 m. „Formulės 1” etapas. Praėjusiame ture Majamyje galėjome pamatyti pirmąjį Lando Norris triumfą – jis aplenkė Max Verstappen bei užėmė pirmą vietą.

Į trejetuką, kaip ir buvo prognozuota, pateko Charles Leclerc – taip buvo pratęsta solidi „Ferrari“ komandos sezono pradžia. Tuo tarpu Sergio Perez vos antrą kartą nepateko į trejetuką. 

Daniel Ricciardo pasirodys geriau nei Yuki Tsunoda @ 1,87 

Toks brito L. Norris pasirodymas Majamyje iš karto pakėlė jo šansus ir kituose etapuose. Iki šeštojo etapo jis nebūdavo įtraukiamas tarp galimai trijų greičiausiųjų, tačiau to tikėtis buvo galima.

Po Majamio, dabar jo galimybės vertinamos ypač aukštai – jam suteikiamas antras mažiausias koeficientas po M. Verstappen, kad papuls į trejetuką – vos 1,50. Toks rezultatas tikrai nenustebintų, kadangi į trejetuką britas papuolė paskutiniuose trejuose etapuose iš keturių. 

2024 m. sezone japonas Yuki Tsunoda demonstruoja neblogus rezultatus ir beveik visuose etapuose buvo greitesnis už italą Daniel Ricciardo. Vis tik, esminė šio statymo dalis – D. Ricciardo ryšys su Italija. Įprastai, lenktynininkai, kai „Formulės 1” etapas vyksta jų gimtoje šalyje, pasirodo geriau nei kituose etapuose.

Žinoma, būna išimčių, tačiau tokių tendencijų tikrai galima pamatyti. Nors D. Ricciardo gimė Australijoje ir lenktyniauja su šios šalies vėliava, jis turi išskirtinį ryšį su Italija, kadangi jo tėtis ir seneliai tiek iš mamos, tiek iš tėčio pusės yra italai. 

Geriausius „Formulės 1” koeficientus rasite mūsų kruopščiai atrinktose „F1” lažybų bendrovėse.

Formulė-1-Emilija-Romanija-GP-prognozė

Praėjusiais metais Emilija-Romanija etapas neįvyko dėl liūties, 2022 m. D. Ricciardo pasirodė labai nesėkmingai – užėmė aštuonioliktą vietą ir atsiliko daugiau nei ratu.

Tuo tarpu 2021 m. australas finišavo net šeštoje vietoje ir Yuki Tsunoda tuomet aplenkė 73 sekundėmis. Nors sezono pradžia D. Ricciardo labai sunku, etapas Italijoje gali būti puiki proga pasipildyti savo surinktų taškų kraitį. 

Šiuo metu su penkiais taškais bendroje įskaitoje Daniel Ricciardo yra tik keturioliktoje vietoje. Jeigu pažvelgtume į Y. Tsunoda rezultatus, vienas iš etapų, kur jis pasirodė geriau nei D. Ricciardo buvo ne kur kitur, o Japonijoje. Dabar to paties laukiame iš Daniel Ricciardo. 

Ši Formulė 1 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..