Formulė 1 Kinijos GP prognozė (21-04-2024)

Balandžio 19 – 21 dienomis Kinijoje vyks penktasis šio sezono „Formulės 1” etapas. Sezono pradžioje kol kas dominuoja praėjusių metų čempionas Max Verstappen. Olandas laimėjo tris iš keturių etapų, o laimėti nepavyko Australijoje, kuomet dėl bolido gedimų teko pasitraukti iš lenktynių.

Neblogai sezonas klostosi ir jo komandos draugui Sergio Perez. 34-erių meksikietis tris kartus užėmė antrą vietą, kas tuo pačiu „Red Bull Racing“ komandai leidžia būti pirmoje vietoje. 

Carlos Sainz Jr. „Formulės 1” Kinijos GP pateks į TOP 3 @ 1,81 

Pažymėti būtina solidžią „Ferrari“ komandos 2024 m. sezono pradžią. Visuose keturiuose etapuose bent po vieną jų lenktynininką buvo tarp trijų greičiausiųjų, o to paties laukiama ir artėjančiame etape Kinijoje.

Prieš pat sezono pradžią buvo pranešta, kad kitą sezoną prie „Ferrari“ jungiasi daugkartinis „Formulės 1” čempionas britas Lewis Hamiltonas, kuris pakeis Carlos Sainz. 29-erių ispanas tokią žinią pasitiko ypač motyvuotas ir tai atsispindi šio sezono rezultatuose. 

Prieš pat sezono pradžią sužinojęs, kad kitą sezoną turės palikti „Ferrari“ komandą, ispanas Carlos Sainz Jr. jau pirmajame etape pateko į trejetuką. Antrą etapą Saudo Arabijoje praleido dėl apendicito operacijos, o jau trečiajame etape Australijoje atvažiavo pirmas.

Motyvacijos ispanui tikrai netrūksta, o ir turimos galimybės „Ferrari“ komandoje leidžia varžytis dėl aukščiausių vietų. Paskutiniajame etape Japonijoje Carlos Sainz Jr. ir vėl buvo trejetuke – beveik šešiomis sekundėmis aplenkė savo komandos draugą Charles Leclerc, kuris liko ketvirtas.

Geriausius „Formulės 1” koeficientus rasite mūsų kruopščiai atrinktose „F1” lažybų bendrovėse.

formule-1-kinijos-gp-prognoze-carlos-sainz-jr

Kinijos GP į tvarkaraštį įtrauktas po kelių metų pertraukos, todėl praėjusių metų rezultatų negalima paimti palyginimui, ko galima tikėtis šiais metais. Vis tik, sezono pradžia kol kas rodo, kad pagrindinė kova vyksta tarp „Red Bull Racing“ ir „Ferrari“ atstovų.

Didelė tikimybė, kad pirmas ir vėl atvažiuos M. Verstappen, daug šansų, kad trejetuke bus ir S. Perez, todėl lieka kova dėl trečios vietos, į kurią taikosi C. Sainz Jr ir jo komandos draugas C. Leclerc. Kol kas visuose etapuose C. Sainz Jr aplenkė savo komandos draugą, to laukiama ir Kinijoje.

Jeigu prastai lenktynės susiklostys S. Perezui, iš karto atsiveria dar daugiau šansų „Ferrari“ atstovams.  

Ši Formulė 1 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..