Formulė 1 Majamio GP prognozė (05-05-2024)

Gegužės 3 – 5 dienomis Majamyje, JAV vyks šeštasis šio sezono „Formulės 1” etapas. Praėjusiame ture savo dominavimą pratęsė Max Verstappen ir „Red Bull Racing“ komanda – keturiuose iš penkių etapų abu lenktynininkai buvo tarp trijų greičiausių.

Kinijoje į trejetuką antrą kartą šį sezoną įšoko Lando Norris – jis finišavo antras ir jam tai buvo geriausias pasirodymas sezone. Kol kas L. Norris yra vienintelis, kuriam be „Red Bull Racing“ ir „Ferrari“ yra pavykę finišuoti tarp trijų greičiausiųjų. 

Charles Leclerc „Formulės 1” Majamio GP pateks į TOP 3 @ 2,30

Kinijoje nutrūko solidi „Ferrari“ komandos sezono pradžia – pirmuose keturiuose turuose bent po vieną lenktynininką buvo trejetuke. Kol „Red Bull Racing“ dominuoja, „Mercedes“ žymi prasčiausią sezono pradžią nuo 2011 m. kol kas nei vienas jų lenktynininkas neužėmė ketvirtos arba aukštesnės vietos.

Majamyje iš šios komandos taip pat nieko daug nesitikima – nebūtų staigmena, jeigu ir vėl nei George Russell, nei Lewis Hamilton neužimtų ketvirtos ir aukštesnės vietos. 

Bent vienas „Ferrari“ komandos lenktynininkas pirmuose keturiuose etapuose buvo trejetuke. Charles Leclerc dviejuose, Carlos Sainz – trejuose. Kinijoje Charles Leclerc liko ketvirtas, o Carlos Sainz penktas.

Geriausius „Formulės 1” koeficientus rasite mūsų kruopščiai atrinktose „F1” lažybų bendrovėse.

formule-1-majamio-gp-prognoze-charles-leclerc

Majamyje iš „Ferrari“ laukiama sugrįžimo ant podiumo ir žvelgiant į abu lenktynininkus, Charles Leclerc turi šiek tiek daugiau šansų nei Carlos Sainz. Statymas gali būti sėkmingas ir tokiu atveju, jeigu abu patektų į trejetuką. 

Majamyje trasa buvo atidaryta 2022 metais, todėl tai bus vos trečiosios lenktynės. 2023 m. Charles Leclerc liko septintas, o 2022 m. antras – nuo M. Verstappen atsiliko tik nepilnomis 4 sekundėmis.

Atsižvelgiant į šiuos rezultatus ir matant šio sezono konkurenciją, kuri kol kas tik tarp „Red Bull Racing“ ir „Ferrari“, tikrai yra vertės statyme, kad C. Leclerc išvysime trejetuke.

Šį sezoną į trejetuką kol kas buvo įšokęs tik L. Norris, tačiau jam Majamio GP kol kas labai nesėkmingas – 2022 m. nebaigė trasos, o praėjusiais metais užėmė vos septynioliktą vietą. 

Ši Formulė 1 prognozė yra tik rekomendacinio pobūdžio ir mes neatsakome už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..