JAV prezidento lažybose buvo atlikta statymų už 1,3 milijardą

Neseniai baigėsi JAV prezidento rinkimai, kuriuos laimėjo, kaip ir prognozavome – J.Bidenas. Tačiau šie rinkimai susilaukė labai daug dėmesio iš lažybų mėgėjų ir skaičiuojama, kad visame pasaulyje už šių rinkimų vieną ar kitą baigtį buvo išstatyta daugiau nei 1 milijardas (spėjama apie 1.3 mlrd. JAV dolerių).

Tai yra tikrai nemaži skaičiai, turint omenyje, kad visas veiksmas sukosi aplink JAV, kur lažybos už JAV prezidento rinkimus yra draudžiamos. Taigi visa 1.3 mlrd. išstatyta suma buvo Europos ir ofšorinėse lažybų bendrovėse.

Betfair kompanija praneša, kad vien tik jinai priėmė statymų už daugiau nei 560 mln. JAV dolerių. Taip pat ši kompanija atskleidė, kad vienas lošėjas iš Didžiosios Britanijos atliko statymą už 1 mln. svarų sterlingų, kad Joe Bidenas bus 46-tas JAV prezidentas. Kaip jau dabar aišku jam į „Betfair Exchange” sąskaitą įkrito 1,54 mln. svarų sterlingų laimėjimas.

Jau dabar skaičiuojama, kad šios politikos lažybos JAV pagal savo aktyvumą ir išstatytas sumas jau aplenkė iki tol daugiausiai veiksmo lažybų prasme sulaukusia F.Mayweather ir C.McGregor bokso mačą bei amerikietiško futbolo Super Bowl 2020 m. finalą.

Politikos lažybos populiarėja ne tik pasaulyje, bet ir Lietuvoje. LazybuGuru.lt komanda kiekvienam svarbiam politikos įvykiui taip pat pateikia prognozes ir pastebėjimus. Sekantis Lietuvoje rinkimai 2023 metais į savivaldą, 2024 m. rinksime Lietuvos prezidentą.

O jeigu nenorite laukti tiek ilgai, o savo politines žinias paversti pinigais, tada siūlome atsidaryti sąskaitą Betfair. Šioje bendrovėje šiuo metu galite lažintis už viso pasaulio politikos įvykius, tokius kaip pavyzdžiui – kuri sekanti šalis paliks Europos sąjunga, kas taps 2022 m. Prancūzijos prezidentu ar kad Didžioji Britanija grįš į Europos sąjunga iki 2026 metų.

Betfair yra viena patikimiausių lažybų bendrovių pasaulyje, veikianti nuo 2000 metų. Ši bendrovė  išpopuliarėjo tarp lošėjų kaip lažybų turgus (betting exchange), kur žaidėjai varžosi vieni su kitais, siūlydami savo koeficientus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..