Kanados rinktinė, čempionato apžvalga ir prognozės

Kanada pirmose čempionato rungtynėse pralaimėjo Australijai – 92:108. Ir antradienio rungtynės su Lietuvos rinktine bus labai svarbios. Antras pralaimėjimas jiems užkirstų kelią į sekantį etapą. Šių rungtynių nežymiais favoritais yra laikoma Lietuvos rinktinė, tai bus labai svarbi diena mūsų krepšininkams.

Taigi pristatome mūsų sekantį varžovą – Kanada. Taip pat apžvelgiame sekmadienio (09.01)  ir pirmadienio (09.02) rungtynes bei pateikiame  lažybų analizę – analizuojame kur lažybų bendrovės su čempionato pasiūla prašovė pro šalį, o kur nuprognozavo tiksliai. Taip pat pateikiame savo prognozes sekančioms turnyro rungtynėms.

📖 Turinys

Kanados rinktinė

Dalyvavimas pasaulio čempionate nuo 1990 metų: 1990 – 12 vieta, 1994 – 7 vieta, 1998 – 12 vieta, 2002 – 13 vieta, 2006 – nepateko, 2010 – 22 vieta. Ištraukus burtus ir sužinojus būsimus Lietuvos rinktinės varžovus, buvo nuogąstaujama jog tiek Kanada, tiek ir Australija gali sudaryti 12 – uką vien iš NBA žaidėjų. Lažybų kontoros ryžtingai Lietuvos rinktinę „nustumė“ į trečiąją vietą grupėje. Visgi realybė buvo visai kita, Kanados rinktinė „ant popieriaus“ galėjo pakilti mažiausiai link ketvirfinalio ir bent pagerinti 1994 metų pasiekimą, bet surinkti pajėgią sudėtį sekasi sunkiai. Likus vos porai dienų iki čempionato pradžios Kanados rinktinės vyriausiasis treneris Nickas Nurse'as susidūrė su sudėties komplektavimo problemomis. Pradžioje tiesiog sunku buvo prisikviesti NBA krepšininkus, paskui rungtynėse su Nigerija kelio traumą patyrę „Miami Heat“ puolėjas Kelly Olynykas. Jis praleis planetos pirmenybes Kinijoje.Vėliau patyrus Oshae Brissettui, jį pakeisti iškviestas Conoras Morganas iš Badalonos „Joventut, kurioje demonstravo kukloką statistiką: rinko po 6,6 taško ir atkovojo po 2,8 kamuolio per 25 žaidimo minutes.

Miglota padėtis dėl gumą tempiančio Cory Josepho. Pasak vyr. trenerio, buvęs Domanto Sabonio komandos draugas Indianos „Pacers“ ekipoje turėtų netrukus prisijungti prie komandos, tačiau gynėjo, likus iki čempionato vos porai dienų dar nebuvo jo rinktinės stovykloje. Jis dalyvavo rinktinės treniruočių stovykloje, bet prieš šiai išvykstant į Australiją nevyko kartu ir dėl galimo dalyvavimo čempionate įnešė nežinomybės.

Šiek tiek raminanti žinia,  jog į rikiuotę sugrįžo Kaza Kajami-Keane'as ir Andrew Nembhardas.

Draugiškos varžybos Kevino Pangoso komandai optimizmo daug nesuteikė. Rezultatai tarsi amerikietiški kalneliai: pralaimėjimas Suomijai, pergalė prieš Nigeriją, paskui vėl pergalė prieš tą pačią Nigeriją, pasidalinta po pergalę su Australija, išvargtos dvi pergalės prieš N.Zelandiją ir pralaimėjimas 16 taškų skirtumu prieš toli gražu nepajėgiausią JAV rinktinę.

Žaidimas tai pat nėra pats gražiausias ir stabiliausias. Komanda turi pajėgią gynėjų liniją, bet vidurio puolėjų linija su Khem Birch priešakyje neatrodo tokia grėsminga. Čia tarpusavio varžybose, reiktų tikėtis D.Sabonio ir J.Valančiūno dominavimo.

Likus dienai iki pirmenybių, patvirtinta, kad vienas komandos lyderių Cory Josephas visgi prisijungs prie komandos.  Tai pat į Kiniją atvyko Conoras Morganas, Owenas Klassenas, Khemas Birchas, Melvinas Ejimas, , Kaza Kajami-Keane‘as, Brady Haslipas, Andrew Nembhardas, Kevinas Pangosas, Philipas Scrubbas, Thomas Scrubbas ir Kyle‘as Wiltjeras.

Antros (09.01) čempionato dienos rungtynių lažybų analizė

Kanada 92:108 Australija. Moneyline 3.40 ir 1.32. Pranašumas -7. Pirmos pusės pranašumas -4,5. Totalas bendras 169. Komandų totalai: Kanada 81 tšk, Australija 88 tšk.

Australija laimėjo svarbias rungtynes prieš Kanada ir viena žingsnį žengė link kito etapo. Australija po pirmo kėlinio pirmavo 12 tšk skirtumu. Trečią kėlinį galingai startavo jau kanadiečiai ir net tik panaikino skirtumą, bet ir įsiveržė į priekį. Bet Australijos krepšininkai ketvirtajame kėlinyje nusvėrė svarstykles savo naudai ir laimėjo 16 tšk. persvara. Bukmekeriai prognozavo Australijos pergalę tik 7 taškais.

Lažybų bendrovės stipriai prašovė prognozuojant ir taškų totalus. Rungtynės buvo labai rezultatyvios ir orientuotos tik į puolimą. Siūlytas 169 tšk. totalas prieš rungtynes buvo viršytas net 31 tašku. Taip pat abejų komandų totalai taip pat gerokai viršyti.

Abi komandos pademonstravo puikų ir labai rezultatyvų puolamą krepšinį. Lietuvos krepšininkams tai nerimo signalas, reikės nemažai vargti gynyboje. Australai paliko labai gerą įspūdį ir patvirtino grupės favoritės statusą. Tuo tarpu Kanados gynyba atrodė labai prastai.

Naujoji Zelandija 94:102 Brazilija. Moneyline 4.55 ir 1.20. Pranašumas -9.5. Pirmos pusės pranašumas -5.5. Totalas bendras 169. Komandų totalai: N.Zelandija 79.5 tšk, Brazilija 89.5 tšk.

Susitiko dar dvi komandos, kurios didžiausią dėmesį kreipė tik į puolimą. Gynyboje Naujoji Zelandija atrodė prastai, brazilų veteranai galbūt patingėjo gintis, bet kai gerai puoli, tai yra pateisinama. Brazilija laimėjo 8 taškų persvara rungtynes, panašiai prognozavo ir bukmekeriai. Brazilai atitrūko tik trečiajame kėlinyje ir surengė 23:4 atkarpą, per kurią ir užsitikrino pirmąją pergalę. Zelandiečiai rungtynių pabaigoje dar sumažino persvara kai brazilai buvo atsipalaidavę ir bendras rezultatas neatrodo triuškinamai. 

Naujosios Zelandijos krepšininkai atrodė prastai. Brazilai vidutiniškai, bet komanda turi nemažai potencialo puolime, tik įdomu kaip jiems seksis kai susidurs su geresne gynybą demonstruojančia komanda.

Lažybų bendrovės labai prastai nuprognuozavo totalus. Bendras totalas buvo duotas prieš rungtynes 169, o komandos sumetė net 196 tšk. Brazilai savo totalą viršijo 13 tšk, o zelandiečiai 14 tšk.

Turkija 86:67 Japonija. Moneyline 1.18 ir 4.90. Pranašumas -10. Pirmos pusės pranašumas -5.5. Totalas bendras 160. Komandų totalai: Turkija 85 tšk, Japonija 75 tšk.

Turkija gana lengvai iškovojo pergalę prieš Japonija. Pirmavo nuo pirmų rungtynių ir tą persvara išlaikė iki pat pabaigos. Japonijos krepšininkai atrodė labai prastai, trūksta jiems ūgio ir fizinės jėgos konkurencingai varžytis.

Lažybų bendrovės pakankamai tiksliai nuprognozavo Turkijos totalą – paklaida tik 1 taškas. Visas prognozes pablogino prastas Japonijos pasirodymas. Jiems buvo prognozuotas 75 taškų totalas, japonai įmetė vos 67 taškus. Turkai stipriai viršijo prognozuota pranašumą prieš rungtynes, kuris buvo 10 taškų. Tai lėmė ne tik geras Turkijos krepšininkų pasirodymas, kiek prastai atrodę japonai.

Visą turkų potencialą pamatysime sekančiose rungtynėse, kai jie susikaus su JAV krepšininkais. Japonų antradienio rungtynėse laukia čekų rimtas iššūkis. Šiose rungtynėse mano manymu japonams duodamas per didelis taškų totalas 78 taškai, būtų galima rizikuoti ir griebti underį. Čekai amerikiečiams leido praleisti 88, o japonai turkams įmetė tik 67. Taigi turėtų būti čekai turėti sutriuškinti japonus, todėl verta pagalvoti apie čekų -7 tšk. pranašumą.

Dominikos Respublika 80:76 Jordanija. Moneyline 1,12 ir 6.30. Pranašumas -12. Pirmos pusės pranašumas -6.5. Totalas bendras 156.5. Komandų totalai: Dominikos Respublika 84 tšk, Jordanija 72.50 tšk.

Geriau rungtynes pradėjo Dominikos krepšininkai, jie kontroliavo didžiąją dalį rungtynių. Trečiajame kėlinyje žaidimas išsilygino, o rungtynių pabaigoje sėkmė labiau šypsojosi Dominikai.

Man paliko gerą įspūdį Jordanijos krepšininkai, labiausiai jų kovingumas. Atsilikinėdami 12 taškų  3 kėlinyje, jordaniečiai matėsi labai buvo užsivedė, džiaugėsi kiekvienu taškų ir mažinama persvara. Ir jiems pavyko išlyginti rungtynes, tik nesusiklosčius lemiamoms atakoms, Dominikos krepšininkai išnešė sveiką kailį.

Lažybų bendrovės labai taikliai nuprognozavo bendrą taškų totala, ne daug suklydo ir komandų totaluose. Buvo suklysta tik prognozuojant pranašumą ir netikėtas buvo Jordanijos pasipriešinimas. Taigi bendrai vertinant Jordanija visai paliko gerą įspūdį, be abejo jei labai trūksta meistriškumo, o Dominika atrodė vidutiniškai.

Senegalas 47:101 Lietuva. Moneyline 20 ir 1.01. Pranašumas -24,5. Pirmos pusės pranašumas -6,50. Totalas bendras 150. Komandų totalai: Senegalas 62,50 tšk, Lietuva 87,5 tšk.

Lietuviai labai nesunkiai įveikė Afrikos barjerą ir Senegalą sutriuškino net 54 taškų skirtumu. Lažybų bendrovės prognozavo tik 24,5 tšk. pergalę lietuviams. Ir šis handicapas buvo viršytas daugiau nei dvigubai. To kaltininkė yra Lietuvos rinktinė, kuri labai gerai atrodė puolime ir gynyboje. Senegalas visiškai nerado savo žaidimo ir paliko labai prastą įspūdį. Ir tai ne paskutinis afrikiečiu sutriuškinimas šioje grupėje, nes laukia susidūrimai su taip pat gerai puolime atrodančiomis Australija ir Kanada. Bukmekeriai tiksliai atspėjo tik bendra komandų totalą. O net 15 taškų suklydo prognozuojant Senegalo komandos taškus puolime. 14 taškų paklaida su Lietuvos rinktinės taškais.

Sekančiose rungtynėse Lietuva susikaus su Kanada ir tuomet galėsime pažiūrėti kaip veikia  mūsų komandos puolimas ir gynybą. Pergalė labai reikalinga, ji garantuotų vietą kitame etape, nes nelabai tikėtina, kad Senegalas galėtų įveikti Australija. Galbūt verta surizikuoti ir paimti Lietuvos -7,5 pranašumą prieš Kanada, nes kanadiečiai gynyboje atrodė tragiškai ir Lietuvai neturėtų kilti sunkumų atakuojant.

Grakija 85:60 Juodkalnija. Moneyline 1.10 ir 7.00. Pranašumas -13. Pirmos pusės pranašumas -7. Totalas bendras 152,5. Komandų totalai: Grakija 82,5 tšk, Juodkalnija 70 tšk.

Graikijos krepšininkai nesunkiai įveikė savo kaimynus juodkalniečius. Graikų gynyba ir puolimas buvo tiesiog nuostabus, todėl nenurašyčiau dar Juodkalnijos krepšininkų, kurie potencialo tikrai turi, tiesiog buvo užgožti labai stiprios komandos.

Bukmekeriai graikams prognozavo kur kas mažesnę pergalę, bet su komandos totalu beveik pataikė. O Juodkalnijai buvo prognozuota 70 tšk, jie sugebėjo įmesti tik 60 tšk, dėl to ir bendras totalas nukentėjo.

Kitose rungtynėse rungtynėse Juodkalnija susitinka su zelandiečiais. Ir vieniems, ir kitiems mirk gyvenk reikia pergalės, todėl nusimato intriguojančios rungtynės, kuriose favoritai bus europiečiai. Graikai susitiks su Brazilija ir turėtų pasiekti dar viena nesunkia pergalę. Tiek Graikija, tiek ir Brazilija pirmose savo čempionato rungtynėse pademonstravo puikų puolimą, todėl aš mėginčiau surizikuoti ir paimti 158 taškų overį. Turėtų būti gražus atakuojantis krepšinis.

Čekija 67:88 JAV. Moneyline 26 ir 1.001. Pranašumas -29,5. Pirmos pusės pranašumas -17,5. Totalas bendras 181. Komandų totalai: Čekija 75,5 tšk, JAV 105,5 tšk.

Čia buvo man įdomiausios sekmadienio rungtynės, nes bukmekeriai visiškai pro šalį nuprognozavo šias rungtynes. Paanalizuokite kas tai lėmė. Visų pirma bukmekerių labai išaukštinta yra JAV rinktinė. Kol kas su čekais ji nepademonstravo gero žaidimo. Puolime trūksta komandinio žaidimo, daug individualių pastangų. JAV krepšininkai nebe svajonių komandų, turi nemažai spragų gynyboje, čekai nebuvo ryškiai fiziškai silpnesni ar panašiai.

Lažybų bendrovės prognozavo 29 tšk. pergalę JAV, bet ji sugebėjo laimėti tik 21 tšk. Prieš rungtynes lažybų pasiūloje JAV buvo siūlomas 105,5 tšk. totalas. Amerikiečiai sugebėjo įmesti tik 88 taškus. Sekančiose rungtynėse JAV susitiks su Turkija, todėl labai įdomu kokius koeficientus ir totalus pasiūlys lažybų bendrovės.

Kitose rungtynėse JAV susitinka su Turkijos krepšininkai ir duodamas 19,5 pranašumas. Mano manymu jis mažokas. Taip, JAV prastai pasirodė su čekais, bet dėl to pranašumas ir siekia tik 19,5 tšk. JAV turi labai daug potencialo, tik reikia sustyguoti žaidimą puolime.

Prancūzija 78:74 Vokietija. Moneyline 1,37 ir 3.10. Pranašumas -6. Pirmos pusės pranašumas -3,50. Totalas bendras 152,5. Komandų totalai: Prancūzija 79,5 tšk, Vokietija 73 tšk.

Šias rungtynes buvo labai svarbu pažiūrėti, nes tai galimi mūsų rinktinės varžovai kitame etape. Man asmeniškai nei prancūzai, nei vokiečiai nepaliko gero įspūdžio. Krepšinis buvo gynybinis, nelabai rezultatyvus ir su daug broko. Bet tai tik čempionato pradžia, todėl didelių išvadų daryti nereikėtų.

Lažybų bendrovės gana taikliai viską nuprognozavo prieš rungtynes ir neįvyko nieko netikėto. Kitose rungtynėse prancūzai susitiks su Jordanijos krepšininkai. Vokiečiai su Dominikos Respublikos atstovais. Jeigu mėgstate dideles pliusines foras galite parizikuoti su Dominikos +17,5 prieš Vokietiją arba Jordanijos +25,5 prieš Prancūzija. Kirba nuojauta, kad bent vienose rungtynėse bus netikėtas rezultatas. 

Trečios (09.02) čempionato dienos rungtynių lažybų analizė

Italija 92:61 Angola. Moneyline 1,005 ir 23. Pranašumas -27. Pirmos pusės pranašumas -14,5. Totalas bendras 152.5. Komandų totalai: Italija 90 tšk, Angola 62.5 tšk.

Kaip ir buvo tikėtasi Italijos krepšininkai gana nesunkiai įveikė Angolą. Lažybų bendrovės gana tiksliai nuprognuozavo tiek pranašumą, tiek bendra ir komandų totalus. Labai įdomu kaip italams seksis atlaikyti serbų nuostabų puolimą. O Angola nieko nelemenčiose rungtynėse susitiks su Filipinais. Pastarieji turėtų būti susitikimo favoritais, tačiau prognozuoti kažką daugiau yra rizikinga, nes tai bus tarsi draugiškas susitikimas, kuris neturės jokios įtakos turnyrinėje lentelėje.

Venesuela 87:71 Dramblio Kaulo Krantas. Moneyline 1.30 ir 3.55. Pranašumas -7.5. Pirmos pusės pranašumas -4. Totalas bendras 136. Komandų totalai: Venesuela 71,5 tšk, Dramblio Kaulo Krantas 64.5 tšk.

Venesuela gana nesunkiai įveikė Dramblio Kaulo Krantą. Pirmavo nuo pirmų rungtynių minučių, tą persvara išlaikę, šventė pirmąją savo pergalę čempionate. Labiausiai lažybų bendrovės suklydo prognozuodami bendrą rungtynių totalą, kuris prieš rungtynės buvo duodamas 136 tšk., o komandos įmetė net 154 taškus. Taip pat bukmekeriai tikėjosi, kad afrikiečiai labiau pasipriešins Venesuelai ir davė 7,5 handicapą. Venesuela šį pranašumą viršijo dvigubai.

Sekančiose rungtynėse Venesuela susitinka su Kinija ir tai bus rungtynės dėl patekimo į sekantį etapą. Namie rungtyniaujantis kinai gali nepatekti į kitą etapą, prognozuočiau Venesuelos pergalę, nes Kinijos puolimas kol kas atrodo labai silpnai.

Nigerija 81:94 Argentina. Moneyline 3.40 ir 1.32. Pranašumas -7. Pirmos pusės pranašumas -4. Totalas bendras 168.5. Komandų totalai: Nigerija 80.5 tšk, Argentina 88 tšk.

Nigerija po dvejų rungtynių neturi nei vienos pergalės ir į kitą etapą išeiti šansų jau neturi. Esminė to priežastis, komandai niekaip nepavyko atrasti komandinio žaidimo. Talento ir fizinių galimybių ši Afrikos komanda turi nemažai, bet krepšinis komandinis žaidimas. Šiandien Nigerija rungtynėse kaip lygus su lygiu kovoja tris kėlinius, tačiau vis tik Argentina atrado daugiau jėgų 4 kėlinyje ir laimėjo gana sunkias rungtynes.

Kitose rungtynėse Argentina žaidžia su Rusijos krepšininkais ir tai bus kova dėl pirmos vietos grupėje. O Nigerija su Pietų Korėja tarsi sužais draugiškas rungtynes. Nigerija turėtų sutriuškinti Pietų Korėja, o rusai sunkiai stabdys Argentinos puolimą ir turėtų pralaimėti.

Tunisas 79:67 Iranas. Moneyline 2.60 ir 1.50. Pranašumas -4.5. Pirmos pusės pranašumas -1.5. Totalas bendras 146. Komandų totalai: Tunisas 70.5 tšk, Iranas 75.5 tšk.

Prieš mačą šių rungtynių favoritais lažybų bendrovių buvo laikomas Iranas. Taip atsitiko dėl to, jog iraniečiai puikiai atrodė prieš Puerto Riką. Deja šios dienos rungtynėse jie negalėjo naudoti savo pagrindiniu ginklu Hadadi. Jis žaidė, bet buvo blankus kaip ir visa Irano rinktinė, bet prieš jį buvo pastatyta rimta gynybą – Mejri. Galbūt Irano rinktinę paveikė skaudus pralaimėjimas Puerto Rikui, nes Tunisas tiesiog visas rungtynes dominavo.

Kitose rungtynėse Tunisas žaidžia su Puerto Riku ir turėtų būti favoritai laimėti. Puerto Rikas tik 10 taškų nusileido ispanams, tačiau tiesiog Ispanija sužaidė prastai ir jokių nuopelnų Puerto Rikui nepriskirčiau. O ispanų laukia rungtynes su nemotyvuotais iraniečiais, tad galima tikėtis puolamo krepšinio be ypatingos gynybos.

Serbija 126:67 Filipinai. Moneyline 1,001 ir 31. Pranašumas -38. Pirmos pusės pranašumas -20.5. Totalas bendras 166.5. Komandų totalai: Serbija 102 tšk, Filipinai 64.5 tšk.

Serbijai toliau demonstruoja labai gerą žaidimą ir uraganinį puolimą. Antras rungtynes iš eilės stipriai pranoksta bukmekerių prognozes. Šįkart buvo prognozuota, kad serbai laimės 38 taškais, bet laimėjo 59 taškais, įmes 102 taškus, o įmetė 24 taškais daugiau. 

Sekančiose rungtynėse Serbija susitiks su Italija ir bus žaidžiama dėl pirmos vietos grupėje. Kol kas lažybų pasiūlos nėra, bet galima orientuotis ir toliau į dar vieną rezultatyvų serbų žaidimą. Nes nelabai tikiu, kad italai sugebės sustabdyti šį serbišką uraganą. 

Filipinai susitiks nieko nelemiančiose rungtynėse su Angolą ir čia kažką prognozuoti sunku. Reikia stebėti ir bandyti lažintis „live” statymuose, kai rungtynės bus prasidėjusios ir bus galima pamatyti kieno motyvacija laimėti yra didesnė.

Kinija 76:79 Lenkija. Moneyline 2.20 ir 1.67. Pranašumas -3. Pirmos pusės pranašumas -1.5. Totalas bendras 152.5. Komandų totalai: Kinija 75 tšk, Lenkija 77.5 tšk.

Šiose rungtynėse buvo sužaistas pirmas čempionato pratęsimas. Kiek stipriau rungtynes pradėjo namų šeimininkai, vėliau rungtynės vyko taškas į tašką ir galutinis rezultatas galėjo pakrypti į abi puses. Tik po pratęsimo laimėjo Lenkijos krepšininkai, o kinai stipriai susikomplikavo patekimą į kitą etapą. Jiems būtinai reikės laimėti prieš Venesuelos krepšininkus. Lenkija susitiks su Dramblio Kaulo Kranto rinktinę ir neturėtų iškilti sunkumų įveikiant afrikiečius.

Jeigu ne pratęsimas, bukmekeriai būtų idealiai nuprognuozavę rungtynes. Pataikyti totalai ir pranašumas. Bet bendrai vertinus abi komandos nepaliko gero įspūdžio, sunkiai sekėsi pelnyti taškus, darė daug klaidų. Tokia lenkų pergalė ir greičiausiai pirma vieta grupėje, suteiks kaimynams nemažai patikėjimo savo jėgomis.

Pietų Korėja 73:87 Rusija. Moneyline 9 ir 1.07. Pranašumas -14.5. Pirmos pusės pranašumas -8. Totalas bendras 158.5. Komandų totalai: Pietų Korėja 72 tšk, Rusija 86.5 tšk.

Lažybų bendrovių bukmekeriai visiškai tiksliai nuprognozavo rungtynes ir pateikė su labai maža paklaida totalus prieš šį susitikimą. Rusija iškovoja antrąja pergalę ir su Argentinos krepšininkais kovos dėl pirmos vietos, jeigu gerai pataikys iš toli, gali ir netikėtai laimėti prieš argentiniečius. Bet tiesa sakant nematau, kaip Rusija stabdys Argentinos puolimą, kuris šį čempionatą atrodo neblogai. Pietų Korėjos laukia garbės rungtynės su Nigerija, ten afrikiečiai turėtų dominuoti.

Puerto Rikas 63:73 Ispanija. Moneyline 20 ir 1.001. Pranašumas -25.5. Pirmos pusės pranašumas -13.5. Totalas bendras 157. Komandų totalai: Puerto Rikas 65.5 tšk, Ispanija 91,5 tšk.

Ispanijos du prasti sužaisti kėliniai su Tunisu greičiausiai nebuvo atsitiktinumas. Šiandien ispanai vargo visu keturis kėlinius su Puerto Riko krepšininkais. Tikrai ne Puerto Rikas kažkaip stebuklingai atrodė, tiesiog Ispanija dar neranda savo žaidimo. Gavę gana silpna grupę ispanams sunku nusiteikti rungtynėms tinkamai. Ispanai dar turi vienas lengvas rungtynes, vėliau reikės būtinai jungti aukštesnę pavarą, nes kitaip su tokiu žaidimu gresia fiasko.

Ispanijai prieš rungtynes buvo duotas 91,5 tšk totalas, ispanai sugebėjo sukrapštyti vos 73 taškus. Taip pat bukmekeriai prognozavo 25,5 tšk. skirtumu pergalę, o jie laimėjo vos 10 taškų. Sekančiose rungtynėse prieš Iraną, neskubėčiau atlikti statymų prieš rungtynes. Reikia įvertinti tiek ispanų, tiek iraniečių motyvacija rungtynėms jau prasidėjus, o tada viena kita statymą  bus galima atlikti rungtynėms jau prasidėjus (live betting).

Visos šiame straipsnyje pateiktos prognozės yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt komanda neatsako už jūsų lažybų statymus. Primename, kad lažybos yra labai rizikinga veikla.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..