Karaliaus Mindaugo taurės prognozė: „Rytas“ – „Juventus“

Sausio 16 dieną 17:00 valandą KMT rungtynėse susitinka „Ryto“ ir „Juventus“ komandos. Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) rungtynės visada kelia didelį susidomėjimą, kadangi visų šalių taurių turnyrai pasižymi gana paprastu formatu, turi ne itin daug rungtynių, finaliniuose ketvertuose išaiškinami nugalėtojai. Kadangi nėra atkrintamųjų varžybų serijos, silpnesnių komandų šansai pakovoti dėl titulo tampa kiek didesni, nes viename mače gali padėti Fortūna.

Lietuvos padangėje šiemet didžiausią susidomėjimą tarp visų KMT turnyro porų kelia mačas tarp Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“. Pirmąjį mačą Utenoje 89:87 laimėjo vietos komanda, tad dabar, norėdami patekti į KMT finalo ketvertą Panevėžyje, vilniečiai turi pasiekti pergalę bent 3 taškų skirtumu. Bukmekeriai abiejų ekipų galimybes laimėti Vilniuje vertina apylygiai, bet ar išties jėgų santykis šiai dienai yra lygus?

Jeigu norite LazybuGuru.lt prognozes pastebėti laiku, rekomenduojame prisijungti prie facebook grupės – Krepšinio prognozės.

📖 Turinys

Prognozė: „Juventus“ pagr. laikas @2.26 Megapari

Prieš lažinantis svarbu žinoti, kad kuo daugiau sąskaitų turėsite lažybų bendrovėse, tuo geresnį koeficientą galėsite rasti. Čia rasite geriausias krepšinio bendroves 2020 m.

Pranašumas

Koeficientas Bendrovė
Juventus pagr. laikas 2.26
Juventus pagr. laikas 1.97

Juventus pagr. laikas 1.87
Juventus -1.5 1.90

Vilniaus „Rytas“

LKL vicečempionai įspūdingai pradėjo LKL pirmenybes sau nuo kelio šluodami vieną varžovą po kito. Tačiau tada į Vilnių atvažiavo kauno „Žalgiris“, tėškė antausį, ir pradžioje puikų mikroklimatą ir ryšius aikštėje demonstravusi sostinės ekipa įklimpo į pralaimėjimų liūną tiek LKL, tiek FIBA Čempionų lygos frontuose. Šią savaitę ketvirtą pralaimėjimą per penkerias iki šiol žaistas Čempionų lygos rungtynes patyręs „Rytas“ prarado paskutinius šansus patekti į sekantį turnyro etapą, tad Europos fronte teliko sužaisti vieną nieko nebelemiantį E grupės mačą prieš Strasbūro SIG. Taigi, per vieną savaitę LKL vicečempionai gali baigti kovą dėl dviejų titulų, tad be abejo, kad klubą slegia įtampa, o per pastaruosius mėnesius pralaimėjimų tiek europiniame, tiek lietuviškajame frontuose patirta tiek, kad ir pasitikėjimas savo jėgomis ne išskirtinis.

Andrew Goudelock

Vis dėlto, didžiausia problema netgi nėra tai. Po pasitraukimo iš Čempionų lygos, „Rytas“ iškart atsisveikino į kiniją jau išvykusiu aukštaūgiu Maurice‘u Ndouru, pranešama, kad klubą tikrai paliks kitas centras Keithas Bensonas, ieškoma, kas išpirktų Andrew Goudelocko kontraktą. Kristijanas Kitsingas gydosi traumą, o paskutinis legionierius klube Ryanas Boatrightas netenkina nei trenerio, nei klubo vadovų dėl savo atsainaus požiūrio į darbą, tad greitu laiku gali nelikti ir jo.

Veikiausiai, kad A. Goudelockas, K. Bensonas ir R. Boatrightas šiame susitikime dar žais, tačiau jų motyvacija žaisti visa jėga klubui, kuriame jie neužsibus, yra abejotina. R. Boatrighto ir K. Bensonu atveju – abejotina ir sportinė forma. Vyriausiasis treneris Donaldas Kairys nesutaria su kai kuriais krepšininkais, tame tarpu su komandos kapitonu Arnu Butkevičiumi, Mindaugas Girdžiūnas gi žaidžia vieną blogiausių sezonų savo karjeroje. Švelniai pasakius, „Ryto“ padėtis prieš šį mačą atrodo tragiškai.

Utenos „Juventus“

Visai kitokios nuotaikos tvyro Utenoje. Nepaisant beviltiško pralaimėjimo praėjusiame mače vienam iš tiesioginių konkurentų Panevėžio „Lietkabeliui“, kuriame uteniškiai aiškiai taupė savo sveikatą ir jėgas mačui su „Rytu“, „Juventus“ pozicijos prieš šeštadienio dvikovą sostinės „Jeep“ arenoje atrodo labai solidžiai.

Iš Kėdainių „Nevėžio – Optibet“ pervilioję Vaidą Čepukaitį ir Vaidą Kariniauską, „raudonieji velniai“ iš Utenos sustiprino dvi silpniausias savo grandis. V. Kariniauskas vos atvykęs į Uteną išsyk ėmė demonstruoti lyderio sąvybes ir kuria komandos draugams puikias progas, pats taipogi rinkdamas solidžia asmeninę statistiką. V. Čepukaitis savo ruožtu puikiai papildo Mindaugą Kupšą, kuris nepasižymi ištverme ir negali ilgai rungtyniauti, nors aikštėje yra labai efektyvus.

Vaidas Kariniauskas

Kitose grandyse „Juventus“ turi stiprius tiek starto penketo, tiek suolo žaidėjus, todėl jiems nėra baisi baudų problema ar tas faktas, kad vienam ar kitam krepšininkui pasitaikys juoda diena. Dėl suoliuko indėlio treneris Žydrūnas Urbonas gali būti ramus. Jis taipogi puikiai suvokia, kad principinio varžovo padėtis šiemet yra kaip niekada prasta, o jo komandos kaip niekada gera. Uteniškiai atvyks į Vilnių „Ryto“ skalpo.

Prognozės argumentai

Netekus M. Ndouro ir K. Kitsingo, taipogi jau seniai traumą gydantis R. Gusčiui, „Rytui“ kaip oro trūksta ūgio, raumenų, ir jėgos baudos aikštelėje. Užsieniečių agentai jau dairosi savo darbdaviams naujų klubų, tuo pačiu užsiima ir „Ryto“ vadovai, tad pastarųjų motyvacija, manau, šiame mače nebus didžiausia. Komandoje tvyro slogi atmosfera, tą išduoda ir žaidėjų kūno kalba. Maža to, treneris D. Kairys neranda bendros kalbos su kai kuriais kertiniais savo komandos krepšininkais lietuviais.

Tuo tarpu „Juventus“ turbūt turi geriausią sudėtį per visą savo LKL istoriją, komandos nekamuoja traumos. Krepšininkai palaiko vienas kitą, uteniškių stovykloje tvyro sveika sportinė atmosfera.

Ši Karaliaus Mindaugo taurės prognozė yra rekomendacinio pobūdžio ir LazybuGuru.lt neatsako už jūsų statymus.

Martynas Norvilas nuo jaunystės žavėjosi kazino ir sporto lažybomis, o bėgant metams tapo šios srities ekspertu. Dėl savo aistros statymams jis praleido daugybę valandų studijuodamas įvairias sporto šakas ir strategijas, analizuodamas tikimybes ir tobulindamas savo įgūdžius. Martyno didžiulis žinių bagažas ir patirtis pelnė jam lažybų žaidėjų ben ..